Skocz do zawartości
Stani

uwaga na oszusta dyba20 ( to Lukasz z Walcza)

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze możesz jeździć przez Katowice do Gdańska :) - ja też chętnie kupię :)


5629_5719.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam bym wolal nie miec tych szczepek w akwarium i codziennie na nie patrzec z mysla ze wisze komus za nie.. jednym slowem ZAL.pl

'lekkutko sikierką przetrącic i nowo dusa bedzie" hehe


200x80x80 low tech,,pompa jebao 15000l/h,,cyrkulacja 2x maxspect gyre fx 280,,odpieniacz reef octopus 5000,,lampa blau luminia 1080,,obsada lps i miekkie (Wszyscy jestesmy psychiczni lecz nie wszyscy zdiagnozowani)

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego lubię Górali

Pozdrawiam


Red sea max 250 ........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Panowie. Mialem tu spora pomoc.

Wypadku na szczescie nie mial. Wlasnie odebral telefon jednego z naszych foromowiczow :thumbup:

Powiedzial mu, ze : ""zgubil dokumenty i ma zamiar zaplacic za tydzien lub dwa". :secret:

Do mnie - ani slowem. :baby:

Kant i tyle ...

W takich przypadkach to jako 1 primo byłby kontakt ze sprzedawcą bo jak dla mnie czytał forum, wiedział co jest grane i chciał wyjść jako tako z twarzą.

Przypomnijcie sobie niedawne zakupy kolegi Dzyma - przypadek ident praktycznie hehe, chcieli ziomka z forum w ch....a zrobić tylko za duży gwar wyszedł.

Dodam jedno-sam się nadziałem kiedyś i 3 stówki poszły ... akcja zakrojona i wszystkiego się o idiocie dowiedziałem, niestety spier....dzielił na Ukrainę-ale kiedyś wróci

OBY JAK NAJMNIEJ TAKICH PRZYPADKÓW


c63ba191b16df5b9f04b687b9ed94668u295a276.png

730 w obiegu, Red Skim 200, HQI 3x150 - T5 2x 80,profilux III, AIO, IO, skały 28 kg i bez piachu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jeśli nie kan, to człek ni za grosz honoru nie ma i nawet małych jaj mu brak !!!

Różnie to w zyciu bywa, lecz wezmę zadzonię, napiszę,wytłumaczę i sie dogadam.

A nie jak jakiś gówniarz....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz może nie wróci bo go Ruskie skroją .

może już w Donbasie zakopany....


c63ba191b16df5b9f04b687b9ed94668u295a276.png

730 w obiegu, Red Skim 200, HQI 3x150 - T5 2x 80,profilux III, AIO, IO, skały 28 kg i bez piachu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś gościowi wysłałem rośliny bo akurat już miałem przycięte, a ten miał mi zapłacić na drugi dzień, tydzień czasu i cisza, po dwóch tygodniach dodzwonić się nie mogę, ale na maile odpisuje że rośliny mu się nie podobają bo się nie przyjęły i nie zapłaci i nadal cisza w telefonie,. To mu na 10 forach tematy założyłem takie jak tu, na facebook że oszust a do tego cham na domiar tego zaczął mnie straszyć adwokatem za zniesławienie, pieniądze przelał po miesiącu.TEraz już też nie wysyłam, nie daje na gębe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stani jak masz takie kłopoty mieć to na wielkanoc wszystkie szczepki ci "zabiorę" na kołbaskowie i nie będziesz miał kłopotu. Tak na marginesie to aż mnie zatkało jak to napisałeś że ktoś mógł tak postąpić, mam nadzieje że sprawa się zakończy happy endem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stachu,

ArekF już podobno po niego jedzie i ma go przytulić :)


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg teorii szesciu stopni oddalenia każdego z nas dzieli tylko sześć kontaktów od dowolnie wybranej osoby na świecie w tym przypadku tylko dwie osoby wystarczyły ;)

To łukasz bedzie musial chyba od mamy te dwie setki pożyczyć ...


dużo zdjęć mojego akwarium https://www.facebook.com/tibireef/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde skąd się tacy ludzie biorą... przynajmniej dobrze że już nie "handluje"


OPTI 100x50x50 + sump 80x30x30, IS-200; Jebao DCT6000 na 60-80%; ATI Sunpower Dimmable 8x39W; Eheim Jager 200W; Maxspect Gyre XF 130 + Tunze; Żywy piach Nature's Ocean, LR + RRR, Sól FM/Colombo, Bakterie Bio Gro, BioPellets NP XL, Balling klasyczny na prochach FM, do tego coś tam od Knopa i KZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już mnie Debora dojechała za wulgaryzmy, SORRY, ale inaczej tej sytuacji nie da się opisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani jesteśmy razem na forum i wszystkich nas obowiązują jakieś zasady. Niech historia która przydarzyła się Staniemu będzie kolejną przestrogą dla nas wszystkich że niestety i w naszym środowisku należy zachować zasadę ograniczonego zaufania bo (jak wszędzie) trafiają się oszuści. Jednak apeluję do Waszego rozsądku żebyście nie zapędzali się zbytnio w obrzucaniu błotem kogokolwiek bo to diametralnie zniża poziom zarówno tej dyskusji jak i całego forum

dla przypomnienia wszystkim punkt 11 regulaminu:

Chcesz być szanowany, szanuj innych forumowiczów (ewidentne obrażanie czy ubliżanie innym będzie surowo karane, włącznie z banem for ever).Powyższy zapis dotyczy wszystkich zarejestrowanych użytkowników serwisu.

Stani mam nadzieję że uda się kaskę wyegzekwować, jak by co chętnie wpadnę z Tobą do Wałcza na windykację ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stani sprobuj znaleźć do na fejsie po numerze telefonu


465L 130x65x55h + sump 200L 100x50x40h. JEBAO 2xRW8. Grzałka 2x200W. Obieg AC6500. Oświetlenie 4x54w T5 + led 120w + 160w. Odpieniacz DIY 160 na 9420.040, DSB 50x43x10h. Sól BT SPS, LS 18kg, LR 70Kg

Korale: Poccilopora damicornis, Caulastrea (curvata, furcata, echinulata), 2 x Eyphylia Paraancora, Stylophora fioletowa, Ukwiał piaskowy, Acanthastrea lordhowensis, Blastomussa wellsi, Montipora digitata zielona, Duncanopsammia axifuga, Echinophyllia, Akropory

Ryby: Amphiprion ocellaris. Labroides dimidiatus, Lysmata boggessi, turbo, Nassariusy, Tectus, Jeżowiec mespilia globulus, Calcinus laevimanus, Cryptosentrus leptocephalus, Paracanthurus Hepatus, Pseudanthias squamipinnis, Valenciennea sexguttata, Chelmon,

Zebrasoma velifer

Identyfikacja

Stare 180

Nowe 460L

8d1e1a2ed99b757d8e690344053b20d8u341a313.png?upd=20140802221928

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak dla rozluźnienia atmosfery... dzisiaj po uprzednich ustaleniach był u mnie nowy nabywca poprzedniego akwarium. Zobaczył co i jak i zdecydował, że pasuje mu to co oferuję. Uzgodniliśmy, że cały sprzęt dowiozę mu pod dom. Nie wziąłem ani złotówki zaliczki. Z pomocą sąsiada zapakowałem cały sprzęt do auta i pojechałem 50km, gdzie na miejscu nie było żadnych problemów. Wszystko załatwione pozytywnie, wszyscy zadowoleni. I takich transakcji życzę wszystkim w 2015r ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michal,

poszlo dobrze. Innym razem ktos Ci powie, ze byles naiwny, bo cos zrobiles bez zaliczki. Na roznych ludzi trafiamy.

Ja trafilem na usmiechnietego kolege, ktory dawal slowo, ze zaraz po otrzymaniu moich danych bankowych przesle pieniadze. Byl jakby wdzieczny, ze mu te szczepki dalem na slowo. On je naprawde chcial a mnie to ucieszylo. No powiedz, nie dalbys szczepek widzac, ze gosciu przejechal po nie 100 km i jest prawie w rozpaczy, bo po zgubieniu portmonetki nie ma jak "w tej chwili" zaplacic ?

To, ze nie pytajac o zgode, potraktowal mnie jak kumpla do dawania kredytu "na 1-2 tygodnie" (jesli kiedykolwiek zaplaci) lub mnie po prostu okradl, swadczy jedynie, ze nie ma kumpli bo wykorzystuje rozne okazje bardzo samolubnie a innych ma za nic.

Mateusz,

uzyskalem tu duza pomoc. Mam jego numer telefonu, maila, od kolegow jego zdjecia, adres, opisy zachowan sasiadow i inne ciekawostki, o ktorych tu nie powinienem pisac :secret:

Panowie, zadnej "wyprawy" do Walcza nie bedzie. To nie ten poziom problemu. Zreszta wiem, ze zartujecie. :cheers:


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stani swiat jest maly:D:D ja w francji w pracy bylem i tam dluznika spotkalem co paletki odemnie bral i tez mnie z deka wykiwal..i pogadalem z nim pozytywnie:D:D do reszty wiesz jak mowia jak masz miekie serce to trzeba miec twarda dupe:D


200x80x80 low tech,,pompa jebao 15000l/h,,cyrkulacja 2x maxspect gyre fx 280,,odpieniacz reef octopus 5000,,lampa blau luminia 1080,,obsada lps i miekkie (Wszyscy jestesmy psychiczni lecz nie wszyscy zdiagnozowani)

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za wsparcie.

Kolega wlasnie wplacil zalegle pieniadze.

Edytowane przez Stani (wyświetl historię edycji)

120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co by nie było smrodek pozostał.

Zamykam


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.