Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie zupełnie nie widac tej głębi.. Ale to tylko zdjęcia. W realu pewnie powala. Tak jak wczesniej pisałem akwa wymiata :thumbup:

Faktycznie zupełnie nie widac tej głębi.. Ale to tylko zdjęcia. W realu pewnie powala. Tak jak wczesniej pisałem akwa wymiata :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazło się jeszcze dwa nieopublikowane zdjęcia z ostatniej sesji , są takie sobie ale zielona akra ma teraz ciekawy żółto-zielono-niebieski kolor , postanowiłem ją jeszcze wkleić z bliska.

u2648_1449696280_thumb.jpg

Widziałem ją ostatnio w kilku sklepach ale nie była tak wybarwiona .

i drugie

u2648_1449696572_thumb.jpg

Edytowane przez egon24 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz te zdjecia pokazywac ? :wallbash:

Edytowane przez Stani (wyświetl historię edycji)

120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w czym problem? Mi się podoba - lubię oglądać ładne korale.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się też strasznie podobają obecne kolory , w porównaniu do poprzednich z pierwszego zbiornika to jest istna petarda , wiadomo zdjęcia to zdjęcia , na żywo jest dopiero niebywały efekt .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korale na zdjęciach są naprawdę super. :clap:


 

Akwarium: 540 L + 100 L sump

Cyrkulacja: 2x Glamorca GP-03

Obieg: Jebao DCP10000

Odpieniacz: Twistman OB-200-EXT

Oświetlenie: 4 x Maxspect Mazarra P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Ci się w tych zdjęciach nie podoba? :p Są ok, czym focisz tak w ogóle?


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie zdjecia są do przyjęcia , sprzęt to Nikon D90 z obiektywem który niedawno zakupiłem Tamron 90mm Macro F/2.8 . Teraz to tylko kwestia wprawy jak w akwarystyce . :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, tym szkłem z tym body to jeszcze nie osiadaj na laurach, duuużo więcej możesz z tego wyciągnąć ;) Pamiętasz ustawienia na jakich robisz?


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i teraz rozumiesz ze wymagam od Siebie znacznie więcej , niestety czasu nie ma na tyle by ćwiczyć i uczyć sie fachu , biorę sprzęt , stawiam na statyw , ISO 200 bo takie jest najniższe , pokrętło na M i stawiam tak by suwak bym po środku ewentualnie trochę na minus . AF manual i pstryk . Na ta chwile jest tak jak widać ale wiem ze mogło by być lepiej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Egon , Tamron 90 to legenda fotki muszę być petarda , te które pokazałeś wyglądają jakby były robione telefonem :) co nie zmienia faktu , że korale wymiatają i czapki z głów :). Bardzo zazdroszczę kolorów korali.

Pozdrawiam


160x90x60 , sump 390L , RedSkim 300 , żywej 30 kg , Diuna T5 8x80W , Iks , calciumreaktor AM 1000 , http://dameb.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super szkło

mam i ja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Mam pytanko odnoście zdjęć...

Czym cykasz fotki i jakie szkło bo u mnie straszne szumy wychodzą :/


180L akwa OptiWhite 100x40x45cm, Lampa LED 180W DIY , 68L sump + 30L dolewka i podmiana wody, odpieniacz CoralBox D300 ze sterowalną pompą, obieg Jebao DC3000, grzałka Aquael Gold 200W, cyrkulacja: Jebao RW8, dolewka automatyczna z wydzielonej przegrody.

rapidox.pl_350x26.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszę sie ze szkło jest ok , kupiłem używane i zaufałem koledze który twierdził ze to szanowany obiektyw . Stosunek ceny do jakości bardzo dobry .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze miałem problem by uzyskać żółty kolor , długo kombinowałem i cudowałem , aż tu nagle...

Acropora Gemmifera Yellow

u2648_1450125596_thumb.jpg

Ten koral był niedawno Fioletowy , teraz jakiś taki ...

u2648_1450126074_thumb.jpg

Edytowane przez egon24 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni raz wchodze w temat nasze akwaria ehhh super szkielko, te korale, kolory ehhh


Cross my path of life and you will find only DEATH...

6d169f8bf8373f2c26918ed260120659u191a864.png

270 + 154 + ATI 8x39w + BM 3.5 + DCT 6000 + 2x RW8 + RW8 (Tunze Rock) + WP25 + Dolewka TMC + Marine Doser ETC...

Aquaforest (PRS) + DSB + Refugium + LS 9kg + DR 10kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniałeś ustawienia Lustrzanki ? Czy cały czas bazujesz na tych o których pisałeś parę postów wyżej ?

Zdjęcia jak gdyby lepsze niż te poprzednio. Gdyby to nie kłopot czy możesz napisać od góry z menu po kolei ustawienia ?

Zmieniałeś ustawienia Lustrzanki ? Czy cały czas bazujesz na tych o których pisałeś parę postów wyżej ?

Zdjęcia jak gdyby lepsze niż te poprzednio. Gdyby to nie kłopot czy możesz napisać od góry z menu po kolei ustawienia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni raz wchodze w temat nasze akwaria ehhh super szkielko, te korale, kolory ehhh

Mam nadzieje ze jednak zostaniesz .

Zmieniałeś ustawienia Lustrzanki ? Czy cały czas bazujesz na tych o których pisałeś parę postów wyżej ?

Zdjęcia jak gdyby lepsze niż te poprzednio. Gdyby to nie kłopot czy możesz napisać od góry z menu po kolei ustawienia ?

Zmieniałeś ustawienia Lustrzanki ? Czy cały czas bazujesz na tych o których pisałeś parę postów wyżej ?

Zdjęcia jak gdyby lepsze niż te poprzednio. Gdyby to nie kłopot czy możesz napisać od góry z menu po kolei ustawienia ?

Zmniejszyłem jedynie ISO z 800 na 200 , ostatnie zdjecia z ręki robione , pokrętło ustawione na M i robię by suwak był na zero , reszta to dzieło przypadku ::-):

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz akwarium super i wszyscy już zapomnieli o pięknym sumpie


e4e2ef0aeba8bb9eda31d92d0ad26585u867a881.png[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to akurat ciekawe , jak pokazałem sump była jazda z wątkami na 3 strony , a to tylko sprzęt , martwa natura .

to już wiesz co zrobić jak by w temacie przycichło :p foto sumpa i przez tydzień na pierwszej stronie NR :secret:


TOTM ---> http://reefhub.pl/mikolaj-szostak-mixeer-1000l-z-myslenic/

Moje akwarium ---> http://nano-reef.pl/...120#entry664781

Mój kanał Youtube ---> http://www.youtube.com/user/mixeer0700

SPRZEDAM SPRZĘT PO LIKFIDACJI AKWA ---> 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.