Skocz do zawartości
Roman.P

Sponsorzy serwisu i sklepy - reakcje na niewygodne pytania

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Po wczorajszym nieoczekiwanym zamknięciu tematu :ouch:

http://nano-reef.pl/...przechowywania/

chciałbym dowiedzieć się jakie macie doświadczenia i jakie były reakcje sponsorów i sklepów na trudne lub niewygodne pytania zadane w ich wątkach. Jaka była ich wiedza dotycząca treści pytania i sens udzielonej odpowiedzi. Jak uzasadniano ewentualną odmowę przyjęcia reklamacji.

Na podstawie waszych wypowiedzi dowiemy się może jaka jest wiedza i kompetencje ludzi którzy zaopatrują nas w sprzęt, chemię czy żywe zwierzęta.

Proszę o spokojną rzeczową atmosferę. :coffee:


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, niestety tak jak widać po zamkniętym temacie "nie pokażemy charakterystyki, bo nie musimy i nie" bywa często. Reakcje z którymi ja się spotkałem - tu na forum - to po prostu omijanie niewygodnych pytań, lub lanie wody.

Coś mi się też wydaje że ten temat szybko będzie zamknięty i poleci do kosza :rolleyes:


Było 30l >> 112l + 45l >> 375l >> 490l >>

Jest 637l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, niestety tak jak widać po zamkniętym temacie "nie pokażemy charakterystyki, bo nie musimy i nie" bywa często. Reakcje z którymi ja się spotkałem - tu na forum - to po prostu omijanie niewygodnych pytań, lub lanie wody.

Coś mi się też wydaje że ten temat szybko będzie zamknięty i poleci do kosza :rolleyes:

Po pierwsze - temat nie narusza żadnego punktu regulaminu forum

Po drugie - właśnie na temat reakcji potrzebne są konkrety a nie ogólniki jak Ty napisałeś. :smiling:

I w kwestii formalnej to nie jest żadna nagonka ani polowanie na czarownice.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się też wydaje że ten temat szybko będzie zamknięty i poleci do kosza :rolleyes:

Nie oceniam słuszności takiego zamknięcia, ale sponsor forum dostaje kilka dodatkowych klawiszy w swoim wątku i może zamykać i otwierać swoje wątki. To jego prawo, żeby trzymać wątki czyste i pozbawione zbędnych dyskusji.


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o spokojną rzeczową atmosferę. :coffee:

buzka.jpg

Reakcja na niewygodne pytania najczęściej nie odnosi się do sedna sprawy tzw uniki unikanie konkretów i często narzucanie nowego tematu kiedy stary jeszcze nie dokończony.

Czy wypowiedź w innym temacie nie zadowoliła ciebie w 100% ?

Edytowane przez Ben_sage (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oceniam słuszności takiego zamknięcia, ale sponsor forum dostaje kilka dodatkowych klawiszy w swoim wątku i może zamykać i otwierać swoje wątki. To jego prawo, żeby trzymać wątki czyste i pozbawione zbędnych dyskusji.

Bartek, sponsor podjął taką decyzję i ja ją uszanowałem (innej opcji nie było, bo to był chwyt z pozycji siły). Szkoda, że do tej pory nie mam odpowiedzi na zadane pytanie. Nie jestem pieniaczem na forum, nie nabijam postów, staram się coś tu wnieść i tyle.

PS. Nawet na PW nie dostałem odpowiedzi od sponsora forum.

Uważam, że to nie ja strzeliłem sobie w kolano. A do tego te dzisiejsze przepychanki w shoutbox'ie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie Adam wydaje mi ciekaw, czekałem co odpowie AF. Niestety potwierdziło się powiedzenie, nie ma głupich pytać, są jedynie głupie odpowiedzi. A szkoda bo dalej jestem ciekaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sztuka wyprodukować - sztuka sprzedać ...... prawda stara jak świat.

1262103539_by_verdor_600.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.