Skocz do zawartości
Beard

Opakowanie red Sea salt

Rekomendowane odpowiedzi

Egon przecież nikt Ci nie każe kupować RS :D

Jeśli klient godzi się na taką formę zapakowania towaru - to o co chodzi ?

Tak przy okazji, to rano pije kawę i dziennie czekam na Twój wpis co tam w baniaku, jakie obserwacje, jakie przemyślenia.... :)


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nawet jak by była szczelnie zapakowana to i tak pewności nie będzie.Ponad rok temu kupiłem wysyłkowo w znanym sklepie sól Preis-a w 20 kg kartonowym.Po rozrobieniu okazało się że przy 1,025 mam kh 5.Opakowanie było zaklejone zawinięte taśmą a worek zgrzany.Jako że potrzebowałem na szybko soli to tą zostawiłem(myśląc że ją wymienię) i kupiłem inną.Jakiś czas później rozmawiałem na ten temat ze sprzedawcą w sklepie stacjonarnym, który to powiedział że zdarzały się podróbki.Po informacji że to sól od nich ruszył tylko ramionami.Gwarancji nie uznano z wiadomych względów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, żeby niedopisywac już ideologii.

Pytanie zadałem ponieważ byłem ciekaw czy to standard w red Sea czy jakaś partia taka itd. Mam w domu Stare wiadro po red Sea coral pro 7kg i tam jest zabezpieczenie.

Rozumiem ,że w Tym modelu soli takowego nie ma i taka odpowiedź mi wystarcza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Egon w srodku jest sol ktorej wasza do piet nie dorasta.


200 l,ZEOvit system,AM Turboflotor Multi +aquabee 2000 AS igła.

[KZ:bac,food7,start2,Pohl's K-Balance,Pohl's B-Balance,Coral Vitalizer,Pohl's Xtra]

Balling Fauna Marin z mikroelementami FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Towar niezabezpieczony oryginalnie przez jakiegokolwiek producenta jest towarem niepełnowartościowym . w dzisiejszych czasach nawet próbki mają plomby . Nie oceniam produktu a sposób opakowania . Każdy z Nas będąc chociażby w markecie unika towarów rozpakowanych , odbezpieczonych . Każdy producent daje gwarancje zabezpieczając opakowanie plombą że w środku jest towar za który płacimy i że jest to produkt nieużywany. Ta sprawa jest dla mnie oczywista , jak widać nie wszyscy kierujemy się tymi zasadami.

A ja dostałem karton soli zaklejony byle jak taśmą(odchodziła od kartonu), a w środku worek spięty recepturką. Zgadnij jakiej firmy... to jest ta super plomba? Ściągnięta z pęczka pietruszki w warzywniaku? Jaja sobie robisz.

Lepiej byś wymyślił po co trzymać węgiel w lodówce, zamiast żalić się na RS samemu nie będąc lepszym...

a6dd76d3e3546570ad02cce98a91d916.jpg

Wysłane z Tapatalka

Edytowane przez grzegorz88wroc (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Och ten urzekający fiolet ... A tak poza tym Egon kolejny raz komentarz miał przynieść chwałę pewnej marce A wyszło jak zawsze nie przejmoj się następnym razem się uda :)

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka


400

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Towar niezabezpieczony oryginalnie przez jakiegokolwiek producenta jest towarem niepełnowartościowym . w dzisiejszych czasach nawet próbki mają plomby . Nie oceniam produktu a sposób opakowania . Każdy z Nas będąc chociażby w markecie unika towarów rozpakowanych , odbezpieczonych . Każdy producent daje gwarancje zabezpieczając opakowanie plombą że w środku jest towar za który płacimy i że jest to produkt nieużywany. Ta sprawa jest dla mnie oczywista , jak widać nie wszyscy kierujemy się tymi zasadami.

Czy chcesz coś nam powiedzieć o twoich partnerach handlowych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiadomo zatem jaka sol jest w środku ?

No bez przesady... chyba obowiązują jeszcze jakieś zasady zaufania? Idąc do pizzerii skąd wiesz że kelner nie napluł do środka?

Sól Red Sea jest bardzo dobrą solą. Jak widać nie muszą jej nawet plombować, aby zachowała sypkość i parametry które są na pudełku wypisane.

Mniejsze wiaderka niebieskiej nie mają plomby. Natomiast wiaderko 7kg red sea coral pro już ma plombę.


Było 30l >> 112l + 45l >> 375l >> 490l >>

Jest 637l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skąd wiadomo zatem jaka sol jest w środku ?

Masz racje, ja nie wiem co dostałem od was w "zaplombowanym" recepturką z warzywniaka worku.

Możesz mi przysłać nowy karton z prawidłowo zaplombowanym workiem...

Wysłane z Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje, ja nie wiem co dostałem od was w "zaplombowanym" recepturką z warzywniaka worku.

Możesz mi przysłać nowy karton z prawidłowo zaplombowanym workiem...

Wysłane z Tapatalka

Podaj namiary na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nieźle kolega się o Red Sea zapytuje a tu 4 strony piany na AF. Ludziska co się z Wami dzieje? To już nie można normalnie pogadać na tym forum?

(to pytanie retoryczne)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nieźle kolega się o Red Sea zapytuje a tu 4 strony piany na AF. Ludziska co się z Wami dzieje? To już nie można normalnie pogadać na tym forum?

(to pytanie retoryczne)

Marcin :thumbup:

Kurcze kupiłem sobie RSPC - a tu tyle problemów

Edytowane przez AnT (wyświetl historię edycji)

... I to by było na tyle.  ...

.... Problemem nie jest technologia.
Problemem jest osoba lub osoby , które jej używają.    .... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam Juliana ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

. w dzisiejszych czasach

W dzisiejszych czasach klienci zwracają uwagę na zawartość a nie wstążkę.

Gdyby dali ładne wiaderka to musieli by podbić cenę albo obniżyć jakość. Doszli do wniosku że klienci chcą jakość w dobrej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nieźle kolega się o Red Sea zapytuje a tu 4 strony piany na AF. Ludziska co się z Wami dzieje? To już nie można normalnie pogadać na tym forum?

(to pytanie retoryczne)

Gdyby AF nie podpadło kilka razy przez swoje nie do końca przemyślane zachowanie i wypowiedzi, Użytkownicy nie byli by tak "cięci" na firmę. Z pustego czy próżnej zawiści to się nie wzięło. Nierozsądnie by też było zakładać że to klaka konkurencji.

Jesteś inteligentnym człowiekiem, sam sobie odpowiedz czemu tak reagują...


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

się czepiacie "opakowanie zastępcze" rozsypywane z większego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marku pozwolisz że ja również odwołam się do Twojej inteligencji - spójrz proszę na tytuł tego tematu i odpowiedz proszę sam sobie czy napisałeś tutaj choć jeden post na temat?

Jeśli ktokolwiek ma jakieś pytania czy zastrzeżenia do AF proszę pisać w tematach AF

Dla mnie EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie użyłem ani słowa porównania w tym temacie , nie skrytykowałem soli która jest tematem postu , brak zabezpieczeń to sprawa pomiędzy firmą a klientem . Dziwnym jest tylko dla mnie ze jeden produkt je ma i na już nie , po co je wogole robić skoro sa zbędne i kosztowne . Piana na AF jest po raz kolejny niezrozumiałym zachowaniem stałego grona osób które maja rożne powody jak każdy klient maja prawo być z czegoś niezadowolone i postanowiły sie zemścić , co było powodem tego często niewiemy . Niestety niektóre wpisy pozbawione są logiki . Spore grono osób robi to dla poklasku , kolejna czesc ma takie zdanie bo tak trzeba , koledzy tak sądzą . Kilka osób na tym forum przyznało sie ze powodem takiego zachowania była nienawiść dla zasady . Produktu nie używali a opinia była z forum lub od sąsiada . Spore grono osób używa produkty potajemnie . POTAJEMNIE przed kolegami . Wnioski takich zachowań powinien sobie wyciągnąć każdy sam . Jest to moje prywatne zdanie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marku pozwolisz że ja również odwołam się do Twojej inteligencji - spójrz proszę na tytuł tego tematu i odpowiedz proszę sam sobie czy napisałeś tutaj choć jeden post na temat?

Jeśli ktokolwiek ma jakieś pytania czy zastrzeżenia do AF proszę pisać w tematach AF

Zaraz, zaraz, Grzegorz zwrócił uwagę że opakowania bez zabezpieczeń mogą zawierać produkty wadliwe w stosunku do oryginalnych. Odniosłem się do tej wypowiedzi. Tyle. Uważam że odpowiedziałem w takim samym stopniu co Grzegorz.

Dlaczego jemu nie zwróciłeś uwagi że dyskredytuje firmę i podważa wiarygodność jej produktów?

Zaraz oczywiście usłyszę o teoriach spiskowych...

Dla mnie EOT

Skoro tak uważasz, pozostaje mi się przyłączyć...

@ Grzegorz - używasz argumentów poniżej pasa - uciekasz w emocje. Przynajmniej w moim wypadku. Nie jestem niezadowolonym klientem który ma "anse" do firmy. Używam części produktów. Części nie.

Nawet jeśli mam jakieś uwagi, zwykle zachowuję je dla siebie - dlatego że mogę się mylić, a nie chcę wprowadzać innych w błąd.

Edytowane przez dale (wyświetl historię edycji)

125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie użyłem ani słowa porównania w tym temacie , nie skrytykowałem soli która jest tematem postu , brak zabezpieczeń to sprawa pomiędzy firmą a klientem . Dziwnym jest tylko dla mnie ze jeden produkt je ma i na już nie , po co je wogole robić skoro sa zbędne i kosztowne . Piana na AF jest po raz kolejny niezrozumiałym zachowaniem stałego grona osób które maja rożne powody jak każdy klient maja prawo być z czegoś niezadowolone i postanowiły sie zemścić , co było powodem tego często niewiemy . Niestety niektóre wpisy pozbawione są logiki . Spore grono osób robi to dla poklasku , kolejna czesc ma takie zdanie bo tak trzeba , koledzy tak sądzą . Kilka osób na tym forum przyznało sie ze powodem takiego zachowania była nienawiść dla zasady . Produktu nie używali a opinia była z forum lub od sąsiada . Spore grono osób używa produkty potajemnie . POTAJEMNIE przed kolegami . Wnioski takich zachowań powinien sobie wyciągnąć każdy sam . Jest to moje prywatne zdanie .

No dobrze, ale właśnie w tym momencie robisz wywody niezwiązane z tematem. W pierwszym zdanie jest już kłamstwo "Skąd wiadomo zatem jaka sol jest w środku ? " - czy nie jest to jawną krytyką soli? Nie jest to dział "dla sponsorów", więc nie wiem czemu wyciągasz tutaj sprawy związane z AF skoro pytanie jest o inną sól - używałeś jej może? Twój post nr 35: "Podaj namiary na PW" - jeżeli Ci zależy to sam możesz się odezwać zamiast pokazywać wszystkim że okazujesz dobrą wolę. Trochę samokrytyki by się przydało. Takie moje zdanie z którym chciałem się tu podzielić.

Co do tematu, powtórzę, że ta sól tak ma. Kupując wiaderko RS niebieskiej nie ma plomby. Osobiście nie zdarzyło mi się aby był z tym jakiś problem - sól jest dobrej jakości i pozostaje sypka przez cały okres użytkowania.


Było 30l >> 112l + 45l >> 375l >> 490l >>

Jest 637l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poddałem oczywistą wątpliwość otwartego produktu , gdyby nie było watpliwości nie było by tego tematu .

Proszę przeczytajcie post #5 . Tak sie zaczyna pisanie nie na temat .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli sól Grzegorza również jest wątpliwej jakości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poddałem oczywistą wątpliwość otwartego produktu , gdyby nie było watpliwości nie było by tego tematu .

Proszę przeczytajcie post #5 . Tak sie zaczyna pisanie nie na temat .

Poddałeś pod wątpliwość dobrą sól, będąc związanym z konkurencją więc dla mnie to zagranie czysto marketingowe "patrzcie my to mamy super za*****tą zabezpieczoną sól, nie to co tutaj!". Post 5 był odpowiedzią na Twoje pytanie.

Edytowane przez 9866666 (wyświetl historię edycji)

Było 30l >> 112l + 45l >> 375l >> 490l >>

Jest 637l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poddałem oczywistą wątpliwość otwartego produktu , gdyby nie było watpliwości nie było by tego tematu .

Proszę przeczytajcie post #5 . Tak sie zaczyna pisanie nie na temat .

Mnie się wydaje że producent,pracownik lub inna firma nie powinna mieć paszportu do oceny produktu konkurencji gdyż nigdy nie wiadomo czy jest obiektywna najczęściej nie. Jestem zdania że każda firma powinna zadbać o swój wizerunek produkt tak by nie musiał oceniać innych ani udzielać się w tematach podobnej tematyki.

Towar niezabezpieczony oryginalnie przez jakiegokolwiek producenta jest towarem niepełnowartościowym .

Jakiś czas temu za niewygodne pytanie ktoś tam groził sądem.A ten post trochę sugeruje zniesławienie to podchodzi pod 212 kodeksu karnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem że brak zabezpieczeń to ryzyko ze w środku moze być cokolwiek, nie poddałem pod wątpliwość żadnej soli . Skoro nie mam racji to znaczy ze kupowanie otwartych produktów to norma . Napisałem swoje zdanie i nie zamierzam nabijać darmo postów . Życzę wszystkim by produkty ktore kupują były dobrej jakości , zabezpieczone przed czynnikami zewnętrznymi i dostępem osób trzecich . Reszta to sprawa pomiędzy sklepem a klientem .

Pozdrawiam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.