Skocz do zawartości
Sygen

Euro 2016

Rekomendowane odpowiedzi

To najlepsze Euro w przeciągu ostatnich lat (najlepsze w wydaniu naszej drużyny). Także mamy z czego się cieszyć, co świętować i czego gratulować. Brawo Nasi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BRAWO nasi. Pomimo wyniku to najlepsze osiągniecie od 30 lat w turnieju euro.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za mało goli strzelamy,1 bramka na mecz to stanowczo za mało,by grać w półfinale.


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
BRAWO nasi. Pomimo wyniku to najlepsze osiągniecie od 30 lat w turnieju euro.

To prawda ale dodatkowo moim zdaniem wielkie brawa za ten mecz. Chłopaki grali naprawdę dobra piłkę na bardzo wysokim poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

By grać w półfinale wystarczyło nie wygrać żadnego meczu, żenada w wykonaniu Portugalczyków.

Byliśmy dziś lepsi, szacun za ten mecz i wszystkie pozostałe.

Coś się jednak zmieniło, na lepsze. Wstydu nie było i to mało powiedziane. Brawo!

Wysłane z galaktyki S4


7de235a26562911269b91f0894bacc5bu1345a1188.png

Słone "Coś"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

By grać w półfinale wystarczyło nie wygrać żadnego meczu, żenada w wykonaniu Portugalczyków.

Byliśmy dziś lepsi, szacun za ten mecz i wszystkie pozostałe.

Coś się jednak zmieniło, na lepsze. Wstydu nie było i to mało powiedziane. Brawo!

Wysłane z galaktyki S4

Nie to żebym się czepiał - ale jakby nie wygrali żadnego meczu to nie grali by w 1/2 finału..

co z tego, ze w karnych czy w dogrywce - wygrali!!!!

Jak dla mnie takie papugowanie jakichś bzdur z netu - które niby maja chyba nas pocieszyć czy coś w tym stylu...

Takie zakrzywienie rzeczywistości....po co?

A co do naszych - super - gratuluje - świetnie się bawiłem i oby to był już standard każdych mistrzostw - przynajmniej 1/4 finału:)

czas zacząć nową tradycję:0


IMG_6499.thumb.JPG.f2b8bb71553cbb14e9886a7a0f6407c6.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie potrafili wygrać żadnego meczu i nie jest to zakrzywienie rzeczywistości tylko moja ocena drużyny której zawsze od dziecka kibicuje. Takiej miernej Portugalii nie widziałem dawno, mówię o ogóle meczów, nie o naszym.

Nie, nie pocieszam się, nie muszę.

Wysłane z galaktyki S4


7de235a26562911269b91f0894bacc5bu1345a1188.png

Słone "Coś"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tych mistrzostwach wygrali 2 mecze - nie przegrali żadnego;)

To jest fakt!


IMG_6499.thumb.JPG.f2b8bb71553cbb14e9886a7a0f6407c6.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadnego nie wygrali w normalnym czasie gry, trochę słabo jak na taki zespół.

Jasne że mogą się cieszyć, są w półfinale, historia pamięta wynik nie styl.

Wysłane z galaktyki S4


7de235a26562911269b91f0894bacc5bu1345a1188.png

Słone "Coś"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadnego nie wygrali w normalnym czasie gry, trochę słabo jak na taki zespół.

Jasne że mogą się cieszyć, są w półfinale, historia pamięta wynik nie styl.

Wysłane z galaktyki S4

dogrywka to też regulaminowy czas gry;)

tak samo karne są regulaminowe;)

ale nie ma co dalej ciągnąc temat

oni są 1/2 a my nie:)


IMG_6499.thumb.JPG.f2b8bb71553cbb14e9886a7a0f6407c6.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiesz to co chcesz zrozumieć. Mecz trwa 90 minut jeśli pada remis to jest remis. Na turnieju taka sytuacja nie może mieć miejsca zatem regulamin dopuszcza dogrywkę i karne. Mecz Polska Portugalia zakończył się remisem, do półfinału po rzutach karnych awansowala Portugalia. Faktycznie dyskusja na ten temat nie ma sensu.

Wysłane z galaktyki S4


7de235a26562911269b91f0894bacc5bu1345a1188.png

Słone "Coś"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiesz to co chcesz zrozumieć. Mecz trwa 90 minut jeśli pada remis to jest remis. Na turnieju taka sytuacja nie może mieć miejsca zatem regulamin dopuszcza dogrywkę i karne. Mecz Polska Portugalia zakończył się remisem, do półfinału po rzutach karnych awansowala Portugalia. Faktycznie dyskusja na ten temat nie ma sensu.

Wysłane z galaktyki S4

w lidze Mistrzów też są karne i Lidze Europejskiej - tam też drużyna która dwa mecze zremisowała a potem wygrała w rzutach karnych to nie zasługuje awans??

A co samych zwycięzców czy przegranych to sensu nie miał rzut monetą - wtedy to rzeczywiście był dramat - a tak wygrał Górnik:0

Proszę Cię. Jak dla mnie bzdury piszesz ;)


IMG_6499.thumb.JPG.f2b8bb71553cbb14e9886a7a0f6407c6.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasługuje na awans oczywiście, ale nie wygrała żadnego meczu, o awansie rozstrzygnęły rzuty karne.

Czy to będzie dogrywka, karne czy rzut monetą ma tylko wyłonić zwycięzcę po remisowym spotkaniu.

Wysłane z galaktyki S4


7de235a26562911269b91f0894bacc5bu1345a1188.png

Słone "Coś"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tutaj taka dyskusja i nie było mnie w moim temacie a więc tak dla wyjaśnienia.Regulaminowy czas gry to jest tak zwany czas podstawowy czyli 90 minut plus doliczony np.3 minuty i tyle.Dogrywka jest to czas dodatkowy do rozstrzygnięcia wyniku przeważnie odbywa się to w większości w turniejach i nie jest to czas regulaminowy ponieważ musiałby wtedy obowiązywać w każdym meczu,to jest czas dodatkowy.

Co do naszej gry i piłkarzy to duży szacun że doszli tak wysoko,jak obstawiłem i napisałem w pierwszym poście to trafiłem że skończymy na ćwierćfinale.Był trochę niedosyt bo mogliśmy to wygrać ale cóż wyszło inaczej.


Moje akwarium

Szkło 124x55x50,sump,cyrkulacja 2x Tunze 6095,obieg Tunze Pompa Silence 1073.040 ,odpieniacz diy na pompie

Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040, oświetlenie led cree diy 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze ja muszę odszczekać mój pierwszy post w tym temacie. Myślałem że będzie jak zwykle...nie było, chwała za to piłkarzom!

Może nie było nadzwyczaj efektownie, nie było gradu goli, ale gra mogła się podobać.

Kto chce się cieszyć ma z czego, kto narzekać, też powody się znajdą(jak to u Polaków :) ) duma z naszych się pojawiła, nie zawiedli!

Jako, że nie stać mnie na swoje zdanie, powyższe oczywiście wyczytałem w internetach :)

Jeszcze trochę faktów:

Dwie wygrane, trzy remisy, żadnej porażki, ani minuty nie przegrywaliśmy na euro!

Odszczekuje!

Wysłane z galaktyki S4


7de235a26562911269b91f0894bacc5bu1345a1188.png

Słone "Coś"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też muszę dodać 3 grosze (bo też na początku byłem niedowiarek), pełen szacun dla naszych, graliśmy z potęgami jak równy z równym, w karnych ze Szwajcarią udało się, z Portugalią nie. Czekam niecierpliwie na eliminacje i mistrzostwa świata, i proszę o przynajmniej powtórkę z EURO 2016! BRAWO!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i Portugalia została mistrzem Europy.


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby się Kuba nie pomylił to kto wie....

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka


ca423fe0c577ab52c4072b862333e025u1247a1097.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.