Skocz do zawartości
Dr@co

Odpieniacz Sebastek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich kolegów i koleżanki, jakie macie doświadczenia z tzw. obsługą posprzedażną Sebastka?


~900l SPS LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka lakoniczna wypowiedź niewiele wnosi do tematu , chyba chodzi o bardziej rozwinięty opis doświadczeń . Ja nie miałem okazji poznać Sebastka ani jego produktów , ale też chętnie poznam opinie forumowiczów ...

Tapnięte mobilne z mikrofali :)

Edytowane przez szwagieros (wyświetl historię edycji)

150x50x60h; sump 87x40x45h; PS BP 2x160W; Jecod 6000; Hydor performer Duo 1000 na jednej pompie Aquabee 2000; Tunze 6015,6065;dolewka ebtech; kilka glonów w sumpie:) Teco TC 15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego, za to ty wniosłeś wiele - zarówno tutaj jak i w sąsiednim temacie o pompach - jeśli czujesz potrzebe pisania, może pomyś o jakims blogu.....


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak to się ma do tematu , to o czy mowisz ?

Tapnięte mobilne z mikrofali :)

Może i mi przyjdzie kiedyś kupić produkt Sebastka i po prostu chce wiedzieć jak to wygląda w perspektywie czasu

Edytowane przez szwagieros (wyświetl historię edycji)

150x50x60h; sump 87x40x45h; PS BP 2x160W; Jecod 6000; Hydor performer Duo 1000 na jednej pompie Aquabee 2000; Tunze 6015,6065;dolewka ebtech; kilka glonów w sumpie:) Teco TC 15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Termin temat rzeka

2. Gwarancja jak chyba pojedziesz i ....

3. Bardzo delikatny

Temat już podobny był , jak dla mnie gość nie poważny i tyle .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich kolegów i koleżanki, jakie macie doświadczenia z tzw. obsługą posprzedażną Sebastka?

dobry i zdolny producent...jednak ze słownością już po zakupie i opieką posprzedażową jest słabo...

kupiłem u niego 2 odpieniacze- jakość ich pracy zadowalająca. towar godny polecenia...ale oby sie nie psuł....

dopóki było ok to było ok...jak zepsuła mi się pompa odpieniacza.....dobrze że miałem swoją do której udało mi sie przełożyć wirnik...do tej pory nie otrzymałem tej która miała być naprawiona...będzie może ze 2 lata....wytłumaczeń bez liku...a pompy do tej pory brak......kilka razy nawet kurier miał być po przesyłkę....ale albo nie znalazł Sebastka albo mnie... :blushing:

przykro mi to pisać, ale jest to zgodne z prawdą


http://7140_7307.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam sebastkowy odpieniacz od 3 lat. Odkupienia używany samo body. Zero zarzutów. Solidna i dobrze poklejona konstrukcja łatwa do czyszczenia. 100% zadowolenia. Co do terminowości i rzetelności nie wiem. Nie miałem kontaktu.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka


600l w obiegu, OPTI z kominem, lampa LED PANDORA HYPERION R2 HYBRID, obieg DC6000, odpieniacz na tunze silence 9430.040, PROFILUX II Ex 2xPh, redox, SMS itp, DP-4 na balingu, sump 80x80x40 + refugium, miękko-LPS-SPS.

Naprawimy wszystko co jest związane z elektroniką i nie ucieka na drzewo. Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki. Cuda zajmują mi trochę czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Termin temat rzeka

2. Gwarancja jak chyba pojedziesz i ....

3. Bardzo delikatny

Temat już podobny był , jak dla mnie gość nie poważny i tyle .

Dokładnie tak :)

4. Dodałbym nieszczelność

5.Atut -cena :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3. Bardzo delikatny

Nie zgodzę się - mam jego body, kupione jako używka. Konstrukcja wytrzymała, choć mocowanie kubka potrafi się wyłamać, mam dusze na ramieniu za każdym razem jak zakładam kubek :) Ale jak dotąd, bez awarii. Nie wiem jak obecnie, ale mój stożek - z przed paru lat, jest już zółty (podobno efekt starzenia materiału pośledniej jakości). No i szew drażni wzrok. Poprawiłem też wylot wody - regulacja nie była płynna.

Poza tym, to jestem zadowolony. Ale nowego nie kupił bym - należę do tych snobów, którzy kupują oczami i nie lubią być lekceważeni (terminy) :).

ps. szwagieros, proszę, nie staraj się mnie sprowadzić do twojego poziomu.


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tu nasuwa się winiosek:

Producent rzetelny i wykonanie poprawne lub lepiej niż poprawne , terminowość wykonania i kontakt do poprawy , jeśli sprzęt ulegnie awarii a chodzi tu głównie o pompe bo samo body jest pewnie mało destrukcyjne to wtedy gwarancja producenta pompy. I nie ma tu się co dziwić , bo cena do całej reszty produktów rynkowych wygląda jak wygląda. Podejmujemy to ryzyko albo nie ...

Tapnięte mobilne z mikrofali :)


150x50x60h; sump 87x40x45h; PS BP 2x160W; Jecod 6000; Hydor performer Duo 1000 na jednej pompie Aquabee 2000; Tunze 6015,6065;dolewka ebtech; kilka glonów w sumpie:) Teco TC 15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie te piórka od mocowania kubka są beznadziejne jedno nie ostrożne mycie nie mówiąc już o upuszczeniu i mocowań nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w moim przypadku było tak:

1.czas realizacji od 5 miesięcy w górę, o ile będziesz w miare regularnie dzwonił i się przypominał

2.kruchy, w pierwszy dzień przekręciłem gwint od kubka, rozleciał sie na części

3.po zakupie 0 kontaktu, reklamacja niemożliwa

4. no i najważniejsze, sprzetu nie można ustawić, ciągle albo przelewał, alby chodził na mega sucho...

5.głośny, tłumik zamiast uciszać, podgłąsniał.

6. zamawiałem (i zapłaciłem) za inny odpieniacz niż ten co otrzymałem...

ogólenie, nawet nie tyle co nie polecam, co PRZESTRZEGAM!


TOTM ---> http://reefhub.pl/mikolaj-szostak-mixeer-1000l-z-myslenic/

Moje akwarium ---> http://nano-reef.pl/...120#entry664781

Mój kanał Youtube ---> http://www.youtube.com/user/mixeer0700

SPRZEDAM SPRZĘT PO LIKFIDACJI AKWA ---> 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich kolegów i koleżanki, jakie macie doświadczenia z tzw. obsługą posprzedażną Sebastka?

A ja mam pytanie.... Po co zakładać 76 wątek na ten temat?

Wystarczy poszukać i poczytać.


d4de0a021b7dcb2f19d2db8c778d364fu426a393.png

Wreszcie zdymisjonowana.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie piszcie o body czy odpieniaczach sprzed 5 lat gdzie robił na pompach PSK bo to są inne technologie, miałem taki skimmer, pózniej nowy i po kilku latach leżenia w piwnicy wstawiłem do body nową pompę DC i jest to maszyna idealna, miała być tymczasowa ale nie widzę sensu kupować nowego plastiku bo lepiej pienić nie będzie. Nowe no cóż, to już zostawiam ocenie obecnych nabywców.

Sent from the sea.

Edytowane przez firefighter1 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co ta piana. Ale te odpieniacze to nie rękodzieło? Jak się coś kupuje za pewnie połowę ceny to trudno wymagać serwisu 24h i przedłużonej gwarancji. No chyba że masz pa....n.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam i użytkuję ... Kubek raz mi się ukręcił, mocowanie(pióra) odkleiło się od rury. Stary klej zeskrobany, przeszlifowany następnie porządnie posklejany. Jak na razie trzyma. Szczelny to on nie jest, małe wycieki w okolicach kubka .

Whiteskim 200 na pompie aquanova


Śpiesz się powoli...

56_1245071123.gif

beztytuubvb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam whiteskim 250 z pompą aqua nova, która kilka dni temu się spaliła, ale jest jeszcze na gwarancji - niby. Ciekawe czy Sebastek wywiąże się ze zobowiązań gwaranta.


~900l SPS LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marqo, masz oring na łączeniu kubka? U mnie jest szczelne.

ps. pompę mam tunze średnią i musiałem go podnieść.


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja mam whiteskim 250 z pompą aqua nova, która kilka dni temu się spaliła, ale jest jeszcze na gwarancji - niby. Ciekawe czy Sebastek wywiąże się ze zobowiązań gwaranta.

Nie znam producenta ani jego wyrobów (tym bardziej czy i jakiej gwarancji udziela)

żeby uniknąć nieporozumień proponuję zerknąć

http://nano-reef.pl/topic/78402-sprzetowe-nowosci-w-twistmaneu/page__st__140#entry871521

(temat gwarancji zaczął się kilka postów wyżej)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marqo, masz oring na łączeniu kubka? U mnie jest szczelne.

ps. pompę mam tunze średnią i musiałem go podnieść.

Jest taki cieniutki oring... woda nie tryska a delikatnie sobie kapie (nie wiem dokładnie skąd ) Niby to nic nie przeszkadza bo odpieniacz stoi w sumpie ale...


Śpiesz się powoli...

56_1245071123.gif

beztytuubvb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na przelomie roku zamawiałem odpieniacz.

Miał być 'za tydzień' czekałem chyba 2 miesiąc

Miał być 'cichy' - był głośniejszy niż domowy odkurzacz (wiem ponieważ sprawdziłem miernikiem);

Zwrot kasy miał być w 14 dni - trwał kolejne ok. 2 miesiące.

Uczciwie- nie polecam takich oszczędnośc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój reż cieknie spod kubka, do tego musiałem wymienić wirnik i pompę dopiero wtedy zaczął robić robotę

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka


ca423fe0c577ab52c4072b862333e025u1247a1097.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Silvia - o co ci chodzi z tą gwarancją? Ja mam tylko "słowną" gwarancję

Na cieknięcie spod kubka pomaga wymiana oringa pod kubkiem na grubszy


~900l SPS LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem 3 sztuki , wszystkie się porozklejały , pompy po 7 miesiącach do wymiany ale nie przez Sebastka , tylko na swój koszt . O reklamacji zapomnij . Nie polecam , zero profesjonalnosci !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.