Skocz do zawartości
elespero

Samsung S7 czy Iphone 7

Rekomendowane odpowiedzi

To nie jest informacja z linii lotniczych tylko z biura podróży to po pierwsze a po drugie i ważniejsze dotyczy Samsunga Note 7 a nie S7 o który pytasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z biura, ale oni mają informacje z lini lotniczych. Z powietrza by sobie tego nie wzięli.

A z modelem to ja z dziurawiłem bo myślałem że jest ot jedno i to samo, tu mój błąd.

Ale z Samsungiem S7 też są problemy, znajomego telefon wrócił do domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własne dużo osób tak myśli jak Ty ;-).
Jeśli chodzi o Note 7 to jak "afera bateryjna" była na topie to Samsung zrobił globalna akcje wymiany tego modelu i mając taki telefon można było w dowolnym salonem firmowym wymienić go na dowolny inny bez kosztów. (był szał na portalach aukcyjnych bo nie wszyscy o tym wiedzieli i za grosze można było mieć nowy telefon). A podsumowując sam mam S7 od pół roku i jestem bardzo zadowolony. I latałem z nim samolotem bez problemu ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to spoko, bo S7 poszły strasznie w dół a aż tak bardzo się nie różnią od S8 więc możliwe że jednak będzie te S7.

Dzięki za wyjaśnienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

"Łoj" różni się i to bardzo choćby wygląd. Weź oby dwa do ręki ;)

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda, różni się bardzo i technologiczne i wyglądem. Jednak na tą chwilę oba te telefony są tak bardzo zaawansowane że gdybym miał wybierać między 7 a 8 wybrał bym (głównie ze względu na cenę) s7. Myślę że ja wykorzystuje może z 20% możliwości tego urządzenia a 4k za s8 to naprawdę bardzo dużo nawet dla takiego gadżeciarza jak ja ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jeszcze poprawią  funkcjonalność androida i ten rozpieprz w nim to będę w niebo wzięty , 8  ma "ulepszone" jak raz to czego w zasadzie nie używam .Jak by tak skoczyli z możliwościami aparatu jak to było między 6 a 7 to juz bym ósemkę brał ( tym bardziej że mam w umowie opcję wymiany za dopłatą ) .Ale narazie sie wacham ,  za kilka dni będę miał  do testów , będzie można coś powiedzieć .  


summary.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytałem to nie zrobili jakiegoś wielkiego skoku technologicznego między 7 a 8. Aparat delikatnie poprawiony i procek szybszy ale nie zwiększyli ramu więc będzie się bardziej zawieszał.

Na razie będzie S7 a później S9, bo będzie pewnie większy przeskok.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E no z tym wieszaniem to bez przesady , ale zawsze mogli dać więcej , więcej znaczy przyjemniej mimo że nie potrzebne .Mnie martwi bateria , o 600 mniejsza .Co prawda nowy procek ma mniej jeść ale raczej nie o tyle mniej .

Aparat nowa matryca ale z bliźniaczymi parametrami , choć z tego co widać oprogramowanie wyciąga więcej .I na fotach zwłaszcza wieczorem jest znaczna poprawa .

No nic za kilka dni się dowiem czy warto dołożyć .


summary.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to podziel sie z nami jak naszybciej bo jestem b.ciekawy Twojej opinni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł dziś , pierwsze wrażenie .

Pierwsze ,nie rozumiem czemu jest węższy ,co jak co ale "udany" wymiar s7 EDGE który był opisywany przez wszystkich testerów jako strzał w 10 , super kompromis .
Brak przycisku HOME ,tzn jest wirtualny , naciskamy wyświetlacz .No nic piękno ponad wszystko hehe , dziwne uczucie przy wduszaniu wyświetlacza :blink: ,do przyzwyczajenia..
Czytnik linii papilarnych z tyłu , heh , za hu nie mogę w toto celnąć od strzału :angry: ,pewnie do przyzwyczajenia .Siatkówki nie testowałem ale nie działa w ciemnym otoczeniu .
Kolor srebrny , taa hehe tyłu bo z przodu jest wyświetlacz .
Jak leżą wyłączone to dużo bardziej podoba mi się 7 ,ale ...
Coś więcej napisze jak właściciel rozdziewiczy maszynkę .

 


summary.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w końcu pojawił się S7 EDGE i P10. Oba telefony spełniają swoją role i nam sie podobają :D

Jesteśmy zadowoleni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Użytkuję s7 od pół roku przedtem byłem fanem sony xperia Z1 Z3 tylko dlatego że były wodoszczelne . Do Sony nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń , s7 działa tak samo płynnie  , lubię androida , przyzwyczaiłem się , jest bardzo dużo aplikacji ( darmowych !!!! ) jest naprawdę ok . Za kwotę 1500 - 1700 myślę że warto brać s7 . Czytałem recenzje s8 miałem ją w ręku , fajna , ale bez rewelacji , myślę że s9 będzie już parametrami odbiegała od s7 . Na dzień dzisiejszy tylko s7 . Apple mnie nie interesuje , źle mi się kojarzy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xiaomi mi5 z tych 3 nie dość że najlepszy to najtańszy. Oferta samsunga obecnie jest skierowana dla tych co nie znają się na telefonach i lubią przepłacać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sposób się nie zgodzić z tym że jest najtańszy , śmiało można  tez powiedzieć że jest dobry a nawet bardzo dobry, jednak stwierdzenie że jest najlepszy jest sporo na wyrost bo pomijając kwestę że jest nie na temat to ten telefon  wśród swoich zalet z których niewątpliwie główną jest cena ma kilka sporych braków - ale to oczywiście kwestia co kto lubi i czego oczekuje od telefonu. 

ps. Może być że nie znam się na telefonach ale na pewno nie lubię przepłacać (mam S7)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby mi5 było w tej samej cenie co s7 to można bylo by sie zastanawiać ale w przypadku kiedy jest o ok.50% tańszy to w ogóle nie ma się nad czym zastanawiać.

O gustach itd nie ma sensu się roztrząsać. Tak samo na wyrost jak te spore braki.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi5 nie dorata do pięt s7. No niestety.

A o aparacie już nie wspomnę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównaj zdjęcia z mi5 a z s7 :) zobaczysz o co chodzi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś że nie dorasta do pięt. Chodzi ci o aparat czy o coś więcej i o co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jakość wykonania. Jak trzymasz telefon w ręce to czuć różnicę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaż mi te dużo lepsze zdjęcia z S7 i wytłumacz co w nich jest takiego że mi5 "nie dorasta do pięt" .  Ja oglądam właśnie różne zdjęcia na 40 calowym ekranie i nie bardzo wiem co masz na myśli mógłbyś rozwinąć?  Tak czuć z całą pewnością a najbardziej w portfelu.

Liczyłem na merytoryczną wypowiedź.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiłęś zdjęcia pod niebieskim światłem? albo rzeczy w ruchu? zrób jednym i drugim i porównaj. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie z kolei interesują pocztówki górskie a nie niebieskie światło...

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.