Skocz do zawartości
kb9

znikające tematy w "Oddam życie"

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego znikają tematy w Oddam życie?
(muszę zakładać nowy temat za każdym razem jak chcę oddać glony do refugium) :(


Solniczka a w niej: obieg Jebao, cyrkulacja Maxspect, odpieniacz BK, lampa Maxspect, dolewka Levelautomatic Milestone.

5ec28973961f7244464f928796a3fc08u1399a12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znikają, kiedy brakuje literki/foty/miejscowości lub pies z kulawą nogą nie odzywał się powyżej 4 miesięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, kb9 napisał:

Dlaczego znikają tematy w Oddam życie?
(muszę zakładać nowy temat za każdym razem jak chcę oddać glony do refugium) :(

Regulamin targowiska

5. Osoba wystawiająca ogłoszenie w jego temacie umieszcza informację czy ogłoszenie dotyczy kupna [ K ], sprzedaży [ S ], zamiany [ Z ], czy też oddania za darmo [ O ]. Bez takiej informacji ogłoszenia nie będą akceptowane przez moderatorów.

6. Każde ogłoszenie dotyczące zarówno sprzedaży jak i zamiany czy oddania musi zawierać autentyczną fotografię przedmiotu ogłoszenia.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wniosek taki, że trzeba robić za każdym razem autentyczne fotki.   Czy w przypadku glonów ma to sens ? i kiedy oddaje te glony za darmo? 

Edytowane przez Gość
nowy tekst (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, twardovski.michal napisał:

Wniosek taki, że trzeba robić za każdym razem autentyczne fotki.   Czy w przypadku glonów ma to sens ? 

Fotka zamulonego spagetti a  pięknego zdrowego "oddechu smoka" czy innych zdrowych albo rozpuszczających się  glonów nie robi różnicy?


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Roman.P napisał:

Fotka zamulonego spagetti a  pięknego zdrowego "oddechu smoka" czy innych zdrowych albo rozpuszczających się  glonów nie robi różnicy?

darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, azgar napisał:

darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby

Chyba, że to koń trojański... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Nik@ napisał:

Chyba, że to koń trojański... 

no on w ogóle nie miał zębów, więc tym bardziej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne zniknięcie ogłoszenia.
Dostałem info o odpowiedzi na mój post ale nie mogę dostać się na tą stronę

 


Solniczka a w niej: obieg Jebao, cyrkulacja Maxspect, odpieniacz BK, lampa Maxspect, dolewka Levelautomatic Milestone.

5ec28973961f7244464f928796a3fc08u1399a12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, kb9 napisał:

Dostałem info o odpowiedzi na mój post ale nie mogę dostać się na tą stronę

Bo ogłoszenie nieaktualne. Sprzedane.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli trzeba się domyślać odpowiedzi??
po komunikacie:

użytkownik odpowiedział

po kliknięciu
Niestety strona, którą chcesz odwiedzić, nie istnieje.


Solniczka a w niej: obieg Jebao, cyrkulacja Maxspect, odpieniacz BK, lampa Maxspect, dolewka Levelautomatic Milestone.

5ec28973961f7244464f928796a3fc08u1399a12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kb9 -  skontaktowałeś się na priv z autorem ogłoszenia - w wiadomościach priv masz info czy i u której została ta wiadomość odczytana. Od woli sprzedawcy zależy czy odpisze na wszystkie otrzymane PW.

W ogłoszeniu pojawił się wpis " Akwarium sprzedane ...wątek do zamknięcia. " co chyba zakończyło temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, chwialek napisał:

kb9 -  skontaktowałeś się na priv z autorem ogłoszenia - w wiadomościach priv masz info czy i u której została ta wiadomość odczytana. Od woli sprzedawcy zależy czy odpisze na wszystkie otrzymane PW.

W ogłoszeniu pojawił się wpis " Akwarium sprzedane ...wątek do zamknięcia. " co chyba zakończyło temat.

Gdybym widział ten wpis:

Akwarium sprzedane ...wątek do zamknięcia."
to nie było by problemu a tak czekam na info a tu brak dostępu do strony . - zaznaczam że to nie pierwszy raz kiedy nagle znika ogłoszenie - może administratorzy widzą takie wpisy a ja mam tylko brak dostępu.


Solniczka a w niej: obieg Jebao, cyrkulacja Maxspect, odpieniacz BK, lampa Maxspect, dolewka Levelautomatic Milestone.

5ec28973961f7244464f928796a3fc08u1399a12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.05.2018 o 21:09, Roman.P napisał:

Bo ogłoszenie nieaktualne. Sprzedane.

Ulżyło Ci jak zamknąłeś wątek?:

Nie ma to jak nie potrzebnie powiększać bazę forum i zwielokrotniać ilość wątków :(

Rozumiem że teraz za brak aktualnego zdjęcia będą zamykane wątki z fitoplanktonem :(

lub z wieloszczetami:

 

Edytowane przez kb9 (wyświetl historię edycji)

Solniczka a w niej: obieg Jebao, cyrkulacja Maxspect, odpieniacz BK, lampa Maxspect, dolewka Levelautomatic Milestone.

5ec28973961f7244464f928796a3fc08u1399a12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem, będą zamykane.

Jak ktoś sobie zrobi kuku, przygarniajac na przyklad eunice, albo jakiegos kraba koralożernego,  to nie będzie miał prawa mieć pretensji, bo widziały gały, co brały.

Jeśli  kupię fito, które na zdjęciu jest ciemnozielone, a dostanę lurę, to będę miała jakieś pole manewru do rozmowy ze sprzedającym. 

Macie targowisko zupełnie za darmo, ale dla malkontenta zawsze znajdzie się powód do narzekania. Jak nie było fot, to narzekali kupujący. 

A może zamiast marudzić cieszcie się, że macie gratis, że wśród swoich, znanych Wam osób, że jak oddasz komuś zwierzę szkodnika i będzie go widać na focie, to klient nie będzie miał prawa robić dymu, że został oszukany?

Popatrzcie szasem trochę dalej, niż czubek Waszego nosa, bo nie nie tylko wasze widzimisię się liczy. Liczy się też dobro innych użytkowników.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, kb9 napisał:

Ulżyło Ci jak zamknąłeś wątek?:

Masz pretensje że nie zostałeś wybrany przez sprzedającego, że ktoś był szybszy, był potencjalnie lepszym klientem?

Nie miał obowiązku odpowiadać na Twoją ofertę.

Zastanów się nad tym co piszesz. Targowisko to wolny rynek i sprzedający wybiera komu sprzedać  swój "towar'

A po zakończeniu sprzedający poinformował że ogłoszenie nieaktualne i dlatego zostało zamknięte żeby nie zaśmiecać forum.

A teraz odpowiedź na Twoje prowokacyjne zapytanie.

Tak. Ulżyło mi i nie tylko mnie że temat szybko się zakończył. Że nie było aktualizacji z próbą obejścia czy łamania regulaminu.Wielokrotnego UP-owania. Czy niepotrzebnych off-topowych komentarzy . Szybko i czysto.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.