Jump to content

Kirzan

Klubowicz
 • Content Count

  29
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Nowa Ruda

Recent Profile Visitors

490 profile views
 1. Kirzan

  Nemo 49l

  To nic innego jak wężowidło
 2. Mi po przesiadce na większe akwarium krewetka też zginęła przez cyrkulator. Mam jeszcze dwie i jak narazie nie było problemu.
 3. Dobrze wiedzieć zawsze to jest to lepsza walka niż chemia. Narazie mam dino w odwrocie, lecz lps-y które miałem dino mi zadusiło i to już nie pierwszy raz.
 4. Ciekawe nie słyszałem o takim sposobie na walkę z dino. A jak korale i ryby to przeżyły.
 5. Kirzan

  Tapatalk plugin

  Jeśli więcej osób ma taki problem, bądź podobny może to być wina niekompatybilności z aktualną wersja oprogramowania tapatalk lub forum.
 6. Chciałbym żebyście dla mnie i wielu przyszłych nowych forumowiczów podzielili się sprawdzonymi przez was sposobami walki z dino. Wiem że temat wałkowany wiele razy i od wielu czynników zależy. Ale myślę, że wasze porady będą lepsze niż sięganie po chemię. I napiszcie jak długo walczyliście z tą plagą? Pozdrawiam
 7. Ja mam blisko do Coralhouse jakieś 20km więc raz na miesiąc lub dwa jade i robię sobie zakupy to co potrzebuje. Sam się nieraz zastanawiałem jak to jest jak zamówi się z dostawą do domu. Wtedy mrożonki napewno przyjadą jak zupa. Mrożonki kupuje takie same jak katani.
 8. Widać że każdy ma jakiś swój sposób, dobrze wiedzieć i zawsze coś człowiek nowego się dowie. Dzięki za tak wiele odpowiedzi.
 9. Kirzan

  Pico rafa

  Mam pytanie odnośnie pico rafy. Czy jeśli wezmę żywa skałę, media z działającego akwarium i wodę. Dodam to wszystko do małego akwarium nie będzie tam piasku. To czy cały proces dojrzewania również będzie musiało akwarium przejść?
 10. Chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób wy karmicie ryby mrożonkami. Czy kostkę dajecie na talerzyk lub pojemniczek i czekacie aż się rozmrozi i podajecie pensetą, czy wrzucacie do kubeczka z wodą ro i wlewacie potem do akwarium? Jak Wy bardziej wtajemniczeni to robicie.
 11. Kirzan

  Filtr RO

  Witam, mam pytanie odnośnie filtra ro. Jak czesto wymieniacie żywicę i wkłady w filtrach? Czekacie aż tds coś pokaże czy zapobiegawczo wczesniej.
 12. Do soli sea salt musiałbyś lac więcej balinga jak i pewnie innych pierwiastków oraz amino. Więc czy byłaby taka oszczędność?
 13. Wspominali o tym też że światło słoneczne posiada vitamine D, która też jest przyswajana i wspomaga wzrost korali. Ale czy żeczywiscie jest jakaś wielka różnica, to trzeba by było więcej badań.
 14. Oglądałem przed chwilą nowy odcinek Polo Reef na temat światła i promieni UV. Myślę, że niektórym zagorzałym morszczakom się przyda i zachęcam do oglądania
 15. Jeśli masz taki przyrost zoa i masz ich nadmiar, z chęcią się umówię na jakieś większe szczepki. Oczywiście zapłacę.
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.