Jump to content

Mario94

Klubowicz
 • Content Count

  360
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Informacje o profilu

 • Imię
  Mariusz
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Wrocław / Kiełczów
 • Zainteresowania
  Żużel , akwarystyka, koszykówka
 • Akwarium
  120L

Recent Profile Visitors

1689 profile views
 1. Hej, Po jakim czasie od zalania zrobić pierwszą podmianę wody? Akwarium zalane miesiąc temu. Dwa błazny, krewetka, 2 ślimaki i parę szczepek korali.
 2. Witam was, Po paru latach wróciłem do akwarium morskiego. Wybór padła na MAXSPECT Dice AIO 57L. Zestaw tak jak daje producent + dodane do panelu ceramika i matrix. Akwarium ma miesiąc. Obsada to dwa błazenki, slimak i krab. NO3 ma wysokie ponad 50 a PO4 zerowe. Czy uważacie ,że warto podnieść PO4 preparatem Aquaforest Lab PO4? Jak wiadomo z niskim PO4 nie zbijemy NO3. Jakie jest wasze zadnie? dzięki
 3. Jak można wiedzieć. Jaki koszt takiej skały ?
 4. Szkoda. A już liczyłem ,ze zostanę szczęśliwym wujkiem A tak swoją droga to ciekawe z czego to wynika.
 5. Od kilkunastu dni moje dwie rozgwiazdy dziwnie się zachowują. Cały czas przemieszczają się jedna na drugiej jak na zdjęciu. Spotkał się ktoś z takim zachowaniem?
 6. witam bywasz w gorzowie wlkp mam sps montipory talerzówki ,samarensis ,digata acropory itp

  pozdrawiam 500548593

 7. Parametry stabilne tylko światło włączyłem do zdjęcia i dla tego tak to wyglada. To ,że widać sprzęt mi nie przeszkadza .
 8. Zdjęcie nie najlepszej jakości ale coś tam widać
 9. Podmiany raz w tygodniu Max co 2 z wymianą waty w kubełku. PO4 0,02 do 0,04 a NO3 -0.
 10. Witam wszystkich, postanowilem wam pokazać moje akwarium prowadzone bez suma i odpieniacza. Akwarium OW 80x40, za filtrację odpowiadają dwa FZN-3 wypełnione ceramika oraz purigenem i phostguard . Dodatkowo zamontowany filtr zewnętrzny Mini-Kani 120 wypełniony wata . Oświetlenie to 3 lampy led po 36W ( 2 niebieskie 1 biała ). Grzałka 100W oraz cyrkulator 2000L/h. Z obsady rybnej są 3 błazenki , pteropogon , mandaryn , salarias , babka , 2 krewetki oraz jeżowiec i ukwail quadri . Z korali 2x calustrea , 3x euphilia , sacro , goniopora , oraz kilka grzybów . Akwarium działa tak od 9 miesięcy.
 11. Kupię szczepki euphyllia . Wrocław i okolice.
 12. Jak długo ta lampka świeciła?.

   

 13. Nie mam żadnej ryby ,która by mogła je skubać. Lampa PS CRP 3x100W ustawiona biały na 15% i niebieskie 2x45% więc to nie raczej światło. Akwarium startowało na soli AF Sea Salt a podmiany robione na reef salt. Nic puki co nie dolewam i nie karmię korali ale raczej też nie to jest problemem.
 14. Dodaję zdjęcia jak wyglądają korale. Na pierwszym zdjęciu calustrea ,która nawet zaczęła się dzielić.
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.