Jump to content

pabloto

Klubowicz
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Legionowo
 • Akwarium
  100x50x50 + sump 250 w obiegu sps

Recent Profile Visitors

356 profile views
 1. Odebrałem ostatnio kostkę z e-rybki bardzo ładnie została sklejona. To mój drugi zbiornik od nich polecam.
 2. A ja polecę ci lampę giesmann matrix II tylko bez Dimm bo skraca żywotność świetlówek. Tak jak ty ja, też miałem ten dylemat jaką lampę wybrać. Oglądałem je na żwo i rozmawiałem z kilkoma osobami, naprawdę mającymi coś do powiedzenia rozsądnego w tym temacie. No i stanęło na giesmanie z elektroniką shwabe. I taką ci polecam, mam ją od ponad roku i jest ok. :). Najlepiej Białą bo nie widać na niej wykwitów soli.
 3. Witam wszystkich Czy ktoś wie coś odnośnie zmiany dawki/składu/"mocy" węgla Fauna Marin Carb L - do długoterminowego stosowania: było 500 gr na 1000litrów, obecnie na nowym opakowaniu widnieje zalecana dawka 300gr. na 1000 litrów.
 4. pabloto

  e-rybka komentarze

  Lubię bardzo ekipę E-rybki i robię tam zakupy. (...) ale przepraszam jak to forum może nie być formą wyrażania opinii ??? Jeśli nie tu to gdzie...(może nie każdy należy/chce do FB) i kto ma takie prawo by zabraniać swobody kulturalnej opinii na temat potraktowania "morskiego" w sklepie. Tzw. niezadowolenie jest elementem funkcjonowania w byciu klientem jako morszczak sklepów w PL. pozdr. Edit Moderacja @pabloto Czytaj ze zrozumieniem, oczywiście że można wyrazić swoją opinię, ale wychodzi na to że ktoś się rejestruje na forum po to aby nie korzystać z forum a tylko smarować jeden sklep na wszystkie dostępne swoje posty bo kiedyś był oszukany, niezadowolony itp... Chyba się zgodzisz że forum NR nie jest tylko od tego? Szukanie źródła gdzie można tylko smarować negatywny, na stronie erybki już wystawił teraz na NR, jeszcze w Google i FB plus inne fora zostały. I tu nie chodzi teraz o ten konkretny sklep, piszę to ogólnie. NR nie tak działa, to nie forum do znalezienia tylko sposobu aby komuś wystawić negatywną ocenę, następnie się zwinąć z forum. Pozd.
 5. Moim zdaniem skarpeta na spływie to nieporozumienie. Miałem tak i to nieustanne czyszczenie ich doprowadziło mnie po jakimś czasie do gorączki. Przerobiłem spływ skracając rurkę i teraz woda opada na kratkę rastrową z watą. Dzień dwa i wymieniam. Przy kilogramowej paczce waty wystarczy na długo. (Rurka ścięta pod kątem i tak z ok centymetr nad watą).
 6. tunze 6115 oraz blau 4000.
 7. skoro pieni to wydaje się że ma co a potem wyhamuje.
 8. W skale skumuowało się NO3, ponadto żółtek rośnie. - może pomyśl o reaktorze na biopellets.
 9. Nie kupuj jebao. Mam obecnie ATI (Robioną przez jebao) 6 kanałów kupiona u Łukasza w Akroporze za 500 pln. warszawa-płyny w 3 na 6 pomp się cofają ODRADZAM.
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.