Jump to content

Herman

Klubowicz
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Informacje o profilu

 • Imię
  HERMAN
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Tychy
 • Zainteresowania
  Motocross/Judo
 • Akwarium
  1630L w obiegu

Recent Profile Visitors

2483 profile views
 1. Hodowlane często nie interesują sie ukwiałem, moje już dwa lata mają go gdzieś.
 2. Młody to chciałbym być ;)ale gniewny jak najbardziej w takich sytuacjach...bo szlak mnie trafia że kasuja Ci bez litości a odwalają takie buble.
 3. "Młody kolego" jesli tą firmę przerosło poprawne sklejenie zbiornik i odwalił taką kaszane w klejeniu że dno jest w powietrzu, to jaką masz pewność ze Ci to nie pierdzielnie...i co wtedy taka firma pokryje Ci koszty zniszczeń... ??? Trzeba eliminować takich PARTACZY z rynku wtedy każdy będzie zdrowszy.
 4. Nie ma litości dla takich partaczy!!! ... Ciekawe co by zrobili jakby Ci się to rozszczeliniło i zalało pół chaty. Odesłać i kasa do zwrotu za taką fuszerke !
 5. Racja UPS UPSem ale agregat w garażu musi być. Wczoraj się o tym przekonałem jak musiałem po nocy latać i pożyczać.
 6. Tak armagedon hehe...u mnie 18h nie było na wszelki wypadek ogarnąłem od sąsiada agregat.
 7. U mnie pociągnął 16h i padł ...ciekawe ze po 15h nadal byly trzy kreski na UPSie i myślałem ze spokojnie ogarnie jeszcze drugie tyle po czym zdechł po godzinie.
 8. Zwracam honor UPS Death...Po 16h były trzy kreski i wnioskowałem ze utrzyma sie drugie tyle a tu d*pa zdechł. Teraz moje pytanie ile mam czasu do tego zanim zacznie sie wszystko dusić?
 9. O godz 2 00 awaria prądu, do teraz są jeszcze 3 kreski na UPS-ie...to chyba jednak wytrzyma te około 36h.
 10. Wsadzaj jak największe akwarium jakie wejdzie !!!...ja mam 200cm długości a weszło by 250cm i mam niedosy!
 11. Mam w szafce, bo nie bylo innego pomysłu na to ... wilgoci nie ma za dużo, ale prąd i woda to nie najlepszy pomysł napewno. Jeśli masz możliwość to umieść go gdzieś indziej.
 12. Herman

  Jajo rekina

  Osobiście posiadam trzy mureny i polecam obserwacje jak te trzy smoki pobierają pokarm...ale niestety głównie przez ich apetyt NO3 w d....
 13. U mnie przy braku swiatla chodzą jedynie pompy i dodatkowo odpieniacz, inne rzeczy jak światło czy grzenie przy moim litrarzu nie są tak istotne w krótkotrwałych przerwach w dostawie prądu. Wiec wszystko zależy ile rzeczy ma działać w przerwie.
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.