Jump to content

aTomek

Klubowicz
 • Content count

  79
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Imię
  Tomek
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Tarnów i okolice

Recent Profile Visitors

721 profile views
 1. aTomek

  aTomek

 2. aTomek

  69,5 +Panel

  Dzięki za informację.
 3. aTomek

  69,5 +Panel

  Gdzie kupiłeś 110? W Polsce są dostepne czy Ebay?
 4. aTomek

  150 litrów krzysiekob, Gdańsk

  Ciekawy zbiornik się szykuje. Będę kibicował. Moja żona pyta, gdzie można kupić taki stolik?
 5. aTomek

  AI prime hd - roztopione soczewki

  Lampa powinna być tak skonstruowana, że nawet przy pelnej mocy nic takiego nie powinno się stać. To tak jakby w samochodzie się reflektory spierniczyły, bo ktoś ośmielił się jechać w nocy. Tyle w temacie.
 6. aTomek

  Shallow rimless

  Nowy zbiornik bardzo w moim typie. Czekam na zdjecia.
 7. aTomek

  330-tka 9 pięter nad poziomem morza

  To, że Ty go tam chcesz nie znaczy, że on tam będzie chciał siedzieć Zbiornik elegancki. Dodaję do obserwowanych i będę sledził postępy.
 8. aTomek

  Rafa w ścianie

  Nie do końca... Postawiłem u córki w pokoju kostkę 30 l, jest ukwiał, są błazenki, kilka grzybków i slimaki. Dzieciaki szczęśliwe a ja chwilowo więcej czasu poświęcam rybom z Dunajca i Białej niż tym w akwarium. Akwarium we wnęce raczej nie powstanie. Chociaż - nidy nie mów nigdy
 9. Ja mam w planach zbiornik o minimalnie mniejszych wymiarach tj. 60x60x35. Filtrację planuję oprzeć na odpieniaczu Tunze 9004 i dwóch filtrach Tunze 3163, które powinny też zapewnić cyrkulację ze względu na fakt, że mają wpudowaną pompę o wydajności 1800 l/h a do sroska mozna wrzucić siporax i watę.
 10. aTomek

  Budujemy Led

  Przy czasówkach elektronicznych może wystąpić taki przypadek jaku Ciebie. Przy mechanicznych (tarcza z zapadkami) nic się nie dzieje.
 11. aTomek

  Operacja: powiększenie akwarium

  Pod wpływem wody morskiej to nie - jakoś wędkarze łowią w morzu. Bardziej może szkodzić temperatura ale sam wożę w samochodzie od wiosny do późnej jesieni wędkę i czasami w drodze z pracy do domu wyskoczę na chwilę na ryby i nic się złego nie dzieje a temperatura w aucie zaparkowanym kilka godzin na słońcu jest znacznie wyższa niż od lampy.
 12. Z takim wyposażeniem cena powinna być skalkulowana poniżej 4000 a nie powyżej 5000 zł. Mam nadzieję, że niewidzialna ręka rynku to zweryfikuje
 13. Po mojemu pokrywy nie ma a akwarium ma zaczepy w które można wsunąć lampę leddy slim (uchwyty nie będą widoczne na szybie) i to wszystko.
 14. Tutaj Zużycie T5 możesz sobie zobaczyć jak się zmienia (albo nie) jasność i widmo w trakcie użytkowania.
×

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.