Jump to content

Rutekr

Klubowicz
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Gniezno
 • Akwarium
  450 L

Recent Profile Visitors

174 profile views
 1. Witam pytanie na poziomie początkującego, intrygują mnie skróty akwarium morskiego. Znam LPS, SPS, FOT, MIX, ale co to jest LCT, OGC te dwa istnieją jako profile Maxspect gyre xf350. GLN widnieje w karcie Reef Energy Plus AB+
 2. Napewno to nie jajka kiełża, one inkubują podobnie jak krewetki, pod odwłokiem.
 3. Oto moja przygoda z Maxspect gyre xf350 ce. Zakupiłem w połowie stycznia w CoralHouse. Po dwóch dniach od odbioru paczki zamontowałem w akwarium, moje zdziwienie jedna pompa pracuje jak traktor, wibracje i hałas. Problem występował tylko na gnieździe A. Po kontakcie online z CoralHouse i wyczerpaniu możliwość odesłanie. Po odebraniu paczki w CoralHouse, stwierdzono problem ze sterownikiem. Dostałem informację że będzie wymiana sterownika . Cała sprawa zajęła tydzień, przyszedł nowy sterownik i wszystko Śmiga. Ze strony CH super podejście do klienta. Pompy ustawione na max 40 % zależy od programu i niezła pralka akwa 150*50* 60h. Narazie tyle. Wypowiem się więcej po dłuższym czasie. PS. Mój zmodyfikowany program pod mieszane może ktoś ma ciekawe presety i tu wstawi
 4. Jak możesz spróbuj reset Icv6 z telefonu. A potem od nowa konfiguracja. Pamiętaj Icv6 obsługuje tylko sieć 2.4 GHz. Jak większość Maxspect.
 5. Posiadam lampę Maxspect rsx r5-300 od marca 2023, poprzednio świeciłem t5 plus belki led diy. Obsada mieszana, lampa ustawiona na 75% max. Cicha, trzeba pobawić się kanałami aby pasowała barwa. Zasilacz w szafce nie grzeje za bardzo. Ogólnie po ustawieniu nie zmieniałem nic od marca. Korale rosną. Akwarium 150*50*60h. Co prawda to nie 200 ale konstrukcja taka sama. Dla mnie ok. Może właściciele wyżej wymienionych lamp udostępnią tutaj swoje ustawienia w postaci QR kod.
 6. Super niech się rozwija. Będzie gdzie zakupić korale, a nie tylko AM.
 7. Rutekr

  Tutaj się witamy :)

  Witam Rafał. Na forum już kilka lat. Akwarium w domu od zawsze. Od listopada 2021 przesiadka na morskie 450l, bez sumpa. Odpieniacz tunze 9012. Pompy jebao sow 9. Korale miękkie. Kilka LPS. Kilka rybek. Narazie czytam, czytam i czytam.
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.