Jump to content

jarek

Klubowicz
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Śląsk

Recent Profile Visitors

368 profile views
 1. Czyli wszystko jasne. Ciekawe czy coś z tego przeżyje.
 2. Cześć. Co to może być - na zdjęciu - lepione przez ślimaka? Zostawił tak.
 3. Czesc. Ogloszenie aktualne? Moge jutro podjechac. Jarek

 4. Silniki prądu przemiennego nie reguluje się wprost poprzez obniżenie napięcia.
 5. Na dzisiaj zrobiłem nawiew powietrza z rekuperatora, a powstałą wilgoć "chcę przepchnąć" przez salon do wywiewu w WC. Żeby ułatwić dostęp, z lewej i z tyłu odjąłem cm. Zostanie 180x80x65.
 6. Od frontu nad akwarium będzie odchylana klapa 50 cm. A fundament jest zrobiony od poziomu ławy i stąd jego rozmiar.
 7. Cześć. Planuję wstawić akwarium do dedykowanego pomieszczenia (szyba frontowa w ścianie). Na rysunku można zobaczyć jak to zaplanowałem. Generalnie pod całym akwarium jest dedykowany fundament. Na tym jest styropian, wylewka i płytki (razem ponad 40 cm). Żeby stelaż opierał się na fundamencie, zostawiłem sześć otworów. I teraz prośba do Was - czy takie wymiary akwarium mogą zostać? Chodzi mi o odpowiedni dostęp z boków i z tyłu w czasie obsługi. Komin będzie zewnętrzny.
 8. A co myślicie o takim pomyśle - z BP120W (2+1 kanały) usunąć płytkę z diodami i założyć takie moduły? Jeszcze go nie otwierałem, ale może dało by się wykorzystać wtedy zasilanie, sterowanie i wszystko co sterownik BP oferuje?
 9. jarek

  Dolewka problem

  Jak jest zbudowany czujnik tej dolewki (taki biały walec przesuwający się w pionie na rurce, z której wychodzą dwa kable)? Też chyba przestał reagować ten pierwszy (cały czas działa pompa dolewki) i wyłącza ją dopiero ten drugi (umieszczony wyżej). Zmierzyłem rezystancje: - pierwszy zmienia się z ok. 1 k na ok. 3 k, - drugi zmienia się z 11 k na 3 k.
 10. W jakim momencie komórka powinna wyświetlić bieżące ustawienia lampy? Program zainstalował się bez problemów, potem połączył się z lampą, ale cały czas ma parametry takie jak przy włączeniu (godz. 13:00 itd.). Po wciśnięciu Connect jest połączenie, potem Start setup. Jest jakiś czas na wczytanie?
 11. jarek

  Warto kupić ?

  Mi to za bardzo przypomina te proste chińskie ledy za ok. 1200 PLN. Też dwa kable zasilające białe i niebieskie, a razem z niebieskimi pewnie te kilka (może też 4) diody UV. Rozkład tych wentylatorów też identyczny.
 12. Czy ma ktoś doświadczenia z uruchomieniem programu sterującego lampami BP w środowisku linux (z wine)? Na razie sprawdziłem tylko, że bluetooch bez problemu znalazł i wyświetlił połączenie z Pacific Sun. Nie próbowałem wszystkiego, ale pierwsze uruchomienie programu wyświetliło jakiś błąd. Sama płytka dostarczona z lampą odpaliła bez problemu, ale na razie tylko tyle. Może trzeba jakieś biblioteki doinstalować?
 13. Coś mi ten link nie działa - zmieniony adres?
 14. jarek

  Zywa skala z um-um

  Zamówiłem, więc za jakiś czas dam znać.
 15. Witam wszystkich - jestem pierwszy raz na forum. Też jestem zainteresowany, ale proszę o ceny.
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.