jarek
Klubowicz-
Liczba zawartości
15 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Cześć. Chcę spróbować wydłużyć czas pauzy w sterowniku do falownika SOW-15. Po otwarciu widoczna płytka z jednym układem. Potrzebuję zidentyfikować ten układ, a może ktoś ma dostęp do schematu? Udało się odczytać tyle: 10.8 AD 5...-LQFP32 Wydaje się, że to jakiś mikrokontroler STM.
-
Cześć. Pływa u mnie chetonik, ale nie potrafię go zidentyfikować. Przeglądam różne zdjęcia z internetu, jednak nie potrafię dopasować. Może ktoś takiego ma lub miał? Ma delikatne pionowe kreseczki na bokach.
-
Czyli wszystko jasne. Ciekawe czy coś z tego przeżyje.
-
Cześć. Co to może być - na zdjęciu - lepione przez ślimaka? Zostawił tak.
-
Silniki prądu przemiennego nie reguluje się wprost poprzez obniżenie napięcia.
-
Jakie dobrać wymiary akwarium względem pomieszczenia?
jarek odpowiedział jarek → na temat → Pytania o sprzet - powyżej 600 L
Na dzisiaj zrobiłem nawiew powietrza z rekuperatora, a powstałą wilgoć "chcę przepchnąć" przez salon do wywiewu w WC. Żeby ułatwić dostęp, z lewej i z tyłu odjąłem cm. Zostanie 180x80x65. -
Jakie dobrać wymiary akwarium względem pomieszczenia?
jarek odpowiedział jarek → na temat → Pytania o sprzet - powyżej 600 L
Od frontu nad akwarium będzie odchylana klapa 50 cm. A fundament jest zrobiony od poziomu ławy i stąd jego rozmiar. -
Cześć. Planuję wstawić akwarium do dedykowanego pomieszczenia (szyba frontowa w ścianie). Na rysunku można zobaczyć jak to zaplanowałem. Generalnie pod całym akwarium jest dedykowany fundament. Na tym jest styropian, wylewka i płytki (razem ponad 40 cm). Żeby stelaż opierał się na fundamencie, zostawiłem sześć otworów. I teraz prośba do Was - czy takie wymiary akwarium mogą zostać? Chodzi mi o odpowiedni dostęp z boków i z tyłu w czasie obsługi. Komin będzie zewnętrzny.
-
A co myślicie o takim pomyśle - z BP120W (2+1 kanały) usunąć płytkę z diodami i założyć takie moduły? Jeszcze go nie otwierałem, ale może dało by się wykorzystać wtedy zasilanie, sterowanie i wszystko co sterownik BP oferuje?
-
Jak jest zbudowany czujnik tej dolewki (taki biały walec przesuwający się w pionie na rurce, z której wychodzą dwa kable)? Też chyba przestał reagować ten pierwszy (cały czas działa pompa dolewki) i wyłącza ją dopiero ten drugi (umieszczony wyżej). Zmierzyłem rezystancje: - pierwszy zmienia się z ok. 1 k na ok. 3 k, - drugi zmienia się z 11 k na 3 k.
-
W jakim momencie komórka powinna wyświetlić bieżące ustawienia lampy? Program zainstalował się bez problemów, potem połączył się z lampą, ale cały czas ma parametry takie jak przy włączeniu (godz. 13:00 itd.). Po wciśnięciu Connect jest połączenie, potem Start setup. Jest jakiś czas na wczytanie?
-
Mi to za bardzo przypomina te proste chińskie ledy za ok. 1200 PLN. Też dwa kable zasilające białe i niebieskie, a razem z niebieskimi pewnie te kilka (może też 4) diody UV. Rozkład tych wentylatorów też identyczny.
-
Czy ma ktoś doświadczenia z uruchomieniem programu sterującego lampami BP w środowisku linux (z wine)? Na razie sprawdziłem tylko, że bluetooch bez problemu znalazł i wyświetlił połączenie z Pacific Sun. Nie próbowałem wszystkiego, ale pierwsze uruchomienie programu wyświetliło jakiś błąd. Sama płytka dostarczona z lampą odpaliła bez problemu, ale na razie tylko tyle. Może trzeba jakieś biblioteki doinstalować?
-
Coś mi ten link nie działa - zmieniony adres?