Skocz do zawartości
JerzyB

Nowy podatek na prywatne media

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, JerzyB napisał:

Kzik śpiwał też w trójce o kaczce i co ,zdjeli z anteny .

W YouTube dalej dostępne - TV nie mam, a radio zazwyczaj lokalne bo wolę wiedzieć co się dzieje w regionie niż słuchać tych kłamców. 
Kazik śpiewał też tak:

 


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, VDR napisał:

W YouTube dalej dostępne - TV nie mam, a radio zazwyczaj lokalne bo wolę wiedzieć co się dzieje w regionie niż słuchać tych kłamców. 
Kazik śpiewał też tak:

 

Waldek nie był dyktator  , Kazik śpiewa na czasie . A że śpiewał źle o kaczce togo zdjeli z trójki. Cenzura pisowska .

 

 

ewa na czasie i widzi tak jak ja i inni co się dzieje więc śpiewa o kaczce .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, JerzyB napisał:

Waldek nie był dyktator  , Kazik śpiewa na czasie .

Ale rozumiesz, że ta piosenka jest inspirowana "Nocą teczek"  i bezposrednio z obaleniem rządu Olszewskiego ?
Masz obejrzyj sobie:

I w całości:

 


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, VDR napisał:

Ale rozumiesz, że ta piosenka jest inspirowana "Nocą teczek"  i bezposrednio z obaleniem rządu Olszewskiego ?
Masz obejrzyj sobie:

I w całości:

 

Nie wklejaj mi tu niepotrzebnych wiadomości. Mówimy o mediach i tylko mediach .

51 minut temu, volf napisał:

Tyle mam po dwóch ketanolach, wiec mnie nie denerwuj ,bo jak mi podskoczy to mój prawnik krwiopijca będzie Cię nękał o narażenie zdrowia i życia  :rofl:

20210220_160702.jpg

Wiesz wcale sie nie dziwię że bredzisz. Oby to nie był korona , trzymaj się .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, JerzyB napisał:

Nie wklejaj mi tu niepotrzebnych wiadomości. Mówimy o mediach i tylko mediach .

Nie będziesz mi robił za cenzora i dyktował co mam wrzucać a czego nie :D :D Mam gdzieś Twoje rozumienie demokracji. Te media, które popierasz są wykreowane przez tych co wtedy liczyli te głosy. Ale jaka szybka zmiana tematu - jak ogarnąłeś, że Kazik wziął na cel Twoich idoli.

Spiewał też tak:

 

 


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, VDR napisał:

Nie będziesz mi robił za cenzora i dyktował co mam wrzucać a czego nie :D :D Mam gdzieś Twoje rozumienie demokracji. Te media, które popierasz są wykreowane przez tych co wtedy liczyli te głosy. Ale jaka szybka zmiana tematu - jak ogarnąłeś, że Kazik wziął na cel Twoich idoli.

Spiewał też tak:

 

 

I co Kazik Twój idol? Przecież nie umie śpiewać , Ty tego nie zauważyłeś ? Ale zawsze treści miał na czasie , dlatego istnieje.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam idoli. Nie mniej owszem - bardzo lubię jego twórczość od moich lat młodzieńczych. Pierwsze kasety miałem już w podstawówce. Więc jeszcze jeden utwór ze specjalną dedykacją dla Ciebie i wszystkim "byznesmenom":
 

 

 

 

 

 

 


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, VDR napisał:

Ja nie mam idoli. Nie mniej owszem - bardzo lubię jego twórczość od moich lat młodzieńczych. Pierwsze kasety miałem już w podstawówce. Więc jeszcze jeden utwór ze specjalną dedykacją dla Ciebie i wszystkim "byznesmenom":
 

 

 

 

 

 

 

Dziękuję ,jego twórczość mnie nie interesuje , wolę IRA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, JerzyB napisał:

Dziękuję ,jego twórczość mnie nie interesuje , wolę IRA

Znam ich jeszcze z czasów jak w Radomiu po przeglądach zespołów rockowych w MDKach grali i nie byli jeszcze znani ;)  Taki zespół dla rozhisteryzowanych fanek, piszczących pod sceną. Zdecydowanie jednak wolę inne klimaty - choć pierwsze płyty jeszcze jak Cie mogę.


A dla Ciebie jeszcze jedna dedykacja - skoro tak o tą wolność słowa zabiegasz :D  Wsłuchaj się uważnie.
 

 


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, VDR napisał:

Znam ich jeszcze z czasów jak w Radomiu po przeglądach zespołów rockowych w MDKach grali i nie byli jeszcze znani ;)  Taki zespół dla rozhisteryzowanych fanek, piszczących pod sceną. Zdecydowanie jednak wolę inne klimaty - choć pierwsze płyty jeszcze jak Cie mogę.


A dla Ciebie jeszcze jedna dedykacja - skoro tak o tą wolność słowa zabiegasz :D  Wsłuchaj się uważnie.
 

 

@ VDR Wiesz kiedy to było ?     posłuchaj go teraz . A szerze wolałem Budkę suflera .

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, JerzyB napisał:

@ VDR Wiesz kiedy to było ?     posłuchaj go teraz . A szerze wolałem Budkę suflera .

Przecież ta jego ostatnia Klauzula sumienia jest taka antypisowa - powinieneś ją lubić ;) ;) 
Ja go lubię z Pudelsow, HomoTwist czy Yugopolis. Solowe albumy nie do konca w całości mi sie podobaja.
To jeszcze jeden utwór, którego pewnie nie znasz:
 

 


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, VDR napisał:

I Kulczyk ma najdroższe autostrady w Europie zapomniałeś dodać :D  Ponadto Ty wolisz oddawać podatki na coś co powoduje, że musisz i tak za to później płacić :D :D   Już nie mówiąc, że koszt wybudowania 1km też jeden z najwyższych w Europie o ile nie na świecie.

Ja tam wybieram ten "socjal" - Ty baw się w filantropa i oddawaj swoje podatki na autostrady za które później i tak musisz zapłacić - KAŻDORAZOWO :D 

Kulczyk nie dostał kasy na autostradę - dostał ziemię na której wybudował drogę. Po upływie koncesji cała trasa będzie własnością państwa. Klasyczne PPP

10 godzin temu, VDR napisał:

Kto korzysta bardziej ? Ten co ma umowę o pracę i dostaje netto 8tys na rękę czy b2b któremu zostaje 8tys na rękę po opłaceniu dochodowego, zus i VAT. Który z nich będzie miał wyższa emeryturę ? Ja rozumiem, że Ty pamiętasz czasy  gdy na umowie była najniższa krajowa a resztę brałeś  pod stołem. Ale wlasnie po to powstalo b2b. Teraz jest b2b gdzie płaci się tyle samo  co się płaciło wcześniej na umowę o pracę a głupi pracownik się jeszcze cieszy :D  Ale Ty tego nie zrozumiesz - bo srebrniki już dawno przysłoniły Ci oczy i od dawna widać bierzesz udział w wyścigu szczurów za mamoną. 

To zupełnie inna bajka - mówimy o zatrudnieniu o umowe o pracę na 8tys netto i wzięciu przy b2b 8 tys netto.  Co jest korzystniejsze ? Tylko nie pisz ze b2b :D :D 

Ty serio wierzysz, ze coś z ZUS dostaniesz czy się upiłeś? Daj namiar na dilera :D Rozwaliłeś mnie. Emerytura z ZUS? Na jakim ty świecie żyjesz. Wpłacenie kasy do ZUS niczym się nie różni od ich spalenia. Potwierdź i skończymy tą dyskusję bo to już poniżej poziomu intelektualnego przedszkolaka. Na b2b możesz sobie wliczyć w koszty wiele rzeczy codziennego użytku, to jest najlepsza forma zatrudnienia. Srebrniki? A o co chodzi w pracy jak nie o to by zarabiać jak najwięcej? Trzeba być upośledzonym by chcieć powierzać dowolne pieniądze państwu czytaj płacić ZUS

Jeśli pracodawca daje Ci 8 netto na b2b to na umowie o pracę netto będziesz mieć 6,5. Bo pracodawcy wisi ile masz netto, istotny jest całkowity koszt zatrudnienia :D A nawet gdyby wychodziło tyle samo to nie rozśmieszaj mnie emeryturą z ZUS. Wolałbym wliczać sobie telefon, samochód i pare innych w koszty i zamiast 8 mieć 8,5-9 zamiast odprowadzać haracz do ZUS, z którego nigdy nic nie zobaczę

10 godzin temu, VDR napisał:

A to nawet kolega nie wie, że ten podział to Warszawa wraz z wianuszkiem ? :D  Po drugie dostałeś ile kasy poszło na Warszawę na służbe zdrowia ile na Radom. Ale już przemilczałeś bo co możesz więcej w tym temacie powiedzieć jak cały czas  uprawiasz demagogię pięknymi ogólnikami. Jak dostajesz konkrety to uciekasz od tematu.
 

Propozycja podziału nie ma nic wspólnego z dzisiejszym rozkładem środków. Szczegóły pisowskiej propozycji podziału są debilne, bo zamiast zrobić tak jak na całym świecie - wydzielić miasto na prawie województwa, gdzie prezydent byłby marszałkiem, a rada miasta jednocześnie sejmikiem (czyli miasto na prawach województwa analogicznie jak na prawach powiatu) proponują mikrowojewództwo z kolejną rzeszą pasożytów utrzymywanych z podatków. Pewnie nie wiesz, że Warszawa ma więcej radnych niż Nowy Jork. Każda dzielnica ma radę i burmistrza - za to odpowiada AWS czyli protoplasta POPiSu

10 godzin temu, VDR napisał:

Ja płacę na siebie i to co oddam Państwu staram się jak najwięcej odzyskać.  Natomiast utopijne myślenie, że nie chcesz ani brać ani dawać nie powoduję - że na innych nie płacisz :D 

Żyj we własnej utopii, w której jesteś odosobniony. Socjal jest zbrodnią przeciw ludzkości, a jak myślisz inaczej to płać na to sam

10 godzin temu, VDR napisał:

Przecież wyraźnie napisałem - wszystkich trzech Zandberg, Braun i Korwin. Czy lewica Zandberga czy Konfederacja czy Korwin - jeden pies w zasadzie. To co głoszą w większości to dla mnie oszołomstwo :D 

Oszołomstwo tak, ale zrównywanie ich ze sobą jest niedorzeczne i bardzo wygodne dla POPiSu. Zandberg to komunista i wyznawca Trockiego, natomiast Korwin mówi tak, że każdy puka się w głowę ale w wielu tematach ma rację, podobnie Braun. Choć bilans jest we wszystkich przypadkach absurdalny

10 godzin temu, VDR napisał:

Między poparciem a oceną działania to jest przepaść. Bo ilość rzeczy złych w stosunku ilości rzeczy dobrych jakie wprowadzili jest duża. Natomiast przynajmniej nie jestem zaślepiony antypisem i dostrzegam to co zrobili dobrze. Taka jest różnica - że ja politykę mam w tyle i mogę sobie spokojnie obserwować a z Ciebie wychodzi zacietrzewienie polityczne, które wielokrotnie już w tym wątku udowodniłeś. Ja mam tą opcję, że nie popieram obecnie żadnej partii politycznej :)

Co PiS zrobił dobrze? Wskaż choć 1 przykład. Chętnie się dowiem, bo przez 6 lat niczego takiego nie dostrzegłem. To prawdziwy ewenement, takiego rządu jeszcze nie było ;) Oni nawet jak mieli dobry pomysł (Polska Fundacja Narodowa) to spieprzyli to przy pierwszej okazji używając do partyjnej propagandy

10 godzin temu, VDR napisał:

I dlatego dalej proponujesz by pompować kasę w kolesiowski układ z Modlina :D :D 

Coś takiego zaproponowałem? Modlin już istnieje czy ci się to podoba czy nie. Nie tylko lotnisko ale cała reszta wokół niej. Nie wiem czy taniej jest inwestować w to co jest czy wybudować nowe lotnisko ale jeśli to i tak nie w Radomiu tylko znacznie bliżej miasta. Krytykuję Radom bo to absurd i zostało to udowodnione 3 czy 4 latami istnienia lotniska, z którego nikt nie chciał latać. Amen

10 godzin temu, VDR napisał:

Wiesz skąd nazwa Złote Tarasy  ? :D :D :D  Z czymś Ci się ta nazwa kojarzy ? :D :D :D Przejscia pod Zlotymi tak samo walą szczynami jak i sam Centralny :D :D  Ta nazwa nie jest przypadkowa :D  

Przejścia pod ZT? Byłeś w nich kiedyś? Powiedz mi gdzie one istnieją :D Mówisz o tym co nie powstało przez człowieka, który nie powinien mieć prawa do pochówku na terenie RP? Tym samym co zamordował 95 osób, w tym własną żonę?

10 godzin temu, VDR napisał:

Musisz bardziej poczytać roczniki GUS - bo w Warszawie połowa lubelskiego i Lublina pewnie już siedzi :D  Ale nie mój problem - niech nawet azjaci za miskę ryżu zaczną zastępować rodowitych warszawiaków - wtedy pierwsi po socjal polecą :D 

Zabierają was po drodze blablacarem. Jechałeś kiedyś do Krakowa z Warszawy zanim zbudowali s7? Droga się za Radomiem zwężała, a ruch spadał  :D Azjaci pracują i nie latają po socjal ;) To porządni, niepisowscy ludzie ;) 

To też na czasie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, JerzyB napisał:

Przeżyjesz no chyba , że to korona to nie gwarantuje.

06:03 jeszcze  żyję :thumbup:  wstałem żeby nie przespać mszy świętej nadawanej w Twojej "niezależnej " telewizji.  Oczywiście nadawanej w celach propagandowych, ale z braku możliwości pójścia do kościoła nie mam wyboru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, chmieles2 napisał:

Kulczyk nie dostał kasy na autostradę - dostał ziemię na której wybudował drogę. Po upływie koncesji cała trasa będzie własnością państwa. Klasyczne PPP

Ty serio wierzysz, ze coś z ZUS dostaniesz czy się upiłeś? Daj namiar na dilera :D Rozwaliłeś mnie. Emerytura z ZUS? Na jakim ty świecie żyjesz. Wpłacenie kasy do ZUS niczym się nie różni od ich spalenia. Potwierdź i skończymy tą dyskusję bo to już poniżej poziomu intelektualnego przedszkolaka. Na b2b możesz sobie wliczyć w koszty wiele rzeczy codziennego użytku, to jest najlepsza forma zatrudnienia. Srebrniki? A o co chodzi w pracy jak nie o to by zarabiać jak najwięcej? Trzeba być upośledzonym by chcieć powierzać dowolne pieniądze państwu czytaj płacić ZUS

Jeśli pracodawca daje Ci 8 netto na b2b to na umowie o pracę netto będziesz mieć 6,5. Bo pracodawcy wisi ile masz netto, istotny jest całkowity koszt zatrudnienia :D A nawet gdyby wychodziło tyle samo to nie rozśmieszaj mnie emeryturą z ZUS. Wolałbym wliczać sobie telefon, samochód i pare innych w koszty i zamiast 8 mieć 8,5-9 zamiast odprowadzać haracz do ZUS, z którego nigdy nic nie zobaczę

Propozycja podziału nie ma nic wspólnego z dzisiejszym rozkładem środków. Szczegóły pisowskiej propozycji podziału są debilne, bo zamiast zrobić tak jak na całym świecie - wydzielić miasto na prawie województwa, gdzie prezydent byłby marszałkiem, a rada miasta jednocześnie sejmikiem (czyli miasto na prawach województwa analogicznie jak na prawach powiatu) proponują mikrowojewództwo z kolejną rzeszą pasożytów utrzymywanych z podatków. Pewnie nie wiesz, że Warszawa ma więcej radnych niż Nowy Jork. Każda dzielnica ma radę i burmistrza - za to odpowiada AWS czyli protoplasta POPiSu

Żyj we własnej utopii, w której jesteś odosobniony. Socjal jest zbrodnią przeciw ludzkości, a jak myślisz inaczej to płać na to sam

Oszołomstwo tak, ale zrównywanie ich ze sobą jest niedorzeczne i bardzo wygodne dla POPiSu. Zandberg to komunista i wyznawca Trockiego, natomiast Korwin mówi tak, że każdy puka się w głowę ale w wielu tematach ma rację, podobnie Braun. Choć bilans jest we wszystkich przypadkach absurdalny

Co PiS zrobił dobrze? Wskaż choć 1 przykład. Chętnie się dowiem, bo przez 6 lat niczego takiego nie dostrzegłem. To prawdziwy ewenement, takiego rządu jeszcze nie było ;) Oni nawet jak mieli dobry pomysł (Polska Fundacja Narodowa) to spieprzyli to przy pierwszej okazji używając do partyjnej propagandy

Coś takiego zaproponowałem? Modlin już istnieje czy ci się to podoba czy nie. Nie tylko lotnisko ale cała reszta wokół niej. Nie wiem czy taniej jest inwestować w to co jest czy wybudować nowe lotnisko ale jeśli to i tak nie w Radomiu tylko znacznie bliżej miasta. Krytykuję Radom bo to absurd i zostało to udowodnione 3 czy 4 latami istnienia lotniska, z którego nikt nie chciał latać. Amen

Przejścia pod ZT? Byłeś w nich kiedyś? Powiedz mi gdzie one istnieją :D Mówisz o tym co nie powstało przez człowieka, który nie powinien mieć prawa do pochówku na terenie RP? Tym samym co zamordował 95 osób, w tym własną żonę?

Zabierają was po drodze blablacarem. Jechałeś kiedyś do Krakowa z Warszawy zanim zbudowali s7? Droga się za Radomiem zwężała, a ruch spadał  :D Azjaci pracują i nie latają po socjal ;) To porządni, niepisowscy ludzie ;) 

To też na czasie

 

@chmieles2 Dziękuje , że jesteś . @VDR To człowiek , który zawsze musi mieć rację , szkoda dyskusji z nim .

1 minutę temu, volf napisał:

06:03 jeszcze  żyję :thumbup:  wstałem żeby nie przespać mszy świętej nadawanej w Twojej "niezależnej " telewizji.  Oczywiście nadawanej w celach propagandowych, ale z braku możliwości pójścia do kościoła nie mam wyboru.

Witam

Nie wiedziałem , że z Ciebie taki katolik. W Monachium jest kościół z Polską mszą o 12ej , ale ostatnio nie chodzę , bo spisują dane . Nie chcę być na przymusowej kwarantannie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, JerzyB napisał:

@chmieles2 Dziękuje , że jesteś . @VDR To człowiek , który zawsze musi mieć rację , szkoda dyskusji z nim .

Witam

Nie wiedziałem , że z Ciebie taki katolik. W Monachium jest kościół z Polską mszą o 12ej , ale ostatnio nie chodzę , bo spisują dane . Nie chcę być na przymusowej kwarantannie .

A ja myślałem że wy w Boga nie wierzycie i nie uznajecie żadnych zasad moralnych. 

Jaki to człowiek omylny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, volf napisał:

A ja myślałem że wy w Boga nie wierzycie i nie uznajecie żadnych zasad moralnych. 

Jaki to człowiek omylny :D

Nie jestem pisowcem , ani komunistą , jestem normalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, JerzyB napisał:

Nie jestem pisowcem , ani komunistą , jestem normalny.

Czas rozrywki dobiegł końca, pies się zsikał, muszę posprzątać. Bywaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie

Panowie z pis posłuchajcie tvn 24 właśnie leci kawa na ławę . Wszyscy uczestniczący mają głos .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, JerzyB napisał:

Witam ponownie

Panowie z pis posłuchajcie tvn 24 właśnie leci kawa na ławę . Wszyscy uczestniczący mają głos .

 

Odstaw chłopie TVN bo się wykończysz psychicznie. Kiedyś oglądałem przez kilka lat Szkło Kontaktowe po odstawieniu przejrzałem na oczy. Z tego co widzę nie ma tu PiSowców tylko ludzie myślący którzy dobrze wiedzą że media to szczujnie. W twojej głowie każdy co ma gdzieś TVN to PiSowiec, nieźle namieszali ci w głowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, chmieles2 napisał:

Kulczyk nie dostał kasy na autostradę - dostał ziemię na której wybudował drogę. Po upływie koncesji cała trasa będzie własnością państwa. Klasyczne PPP

ROTFL :D :D  I zrobił to całkowicie za darmo :D :D :D Boże, ale Ty naiwniak jesteś. Zreszta wrzuciłem Ci informację o tym kto spłaca te jego kredyty ale jak widać nie zrozumiałeś tego co Ci nawet na fioletowo wytłuściłem. Wierz dalej, ze Kulczyk jest filantropem i zbudował dla Polaków autostradę za frajer :D :D :D  

13 godzin temu, chmieles2 napisał:

Ty serio wierzysz, ze coś z ZUS dostaniesz czy się upiłeś? Daj namiar na dilera :D

Hahahahaha, i znowu ucieczka w nibylandię i gdybanie. ZUS jest i system emerytalny taki albo inny będzie istniał. Z całą pewnością ten z umową na pracę dostanie więcej od tego co był na b2b. I to jest oczywista oczywistość. Namiary na dillera przecież znasz, tylko bierz połowę bo za bardzo oderwany od rzeczywistości jesteś.
 

8 godzin temu, JerzyB napisał:

Na b2b możesz sobie wliczyć w koszty wiele rzeczy codziennego użytku, to jest najlepsza forma zatrudnienia.

Czekałem na ten argument. Najgłupsza rzecz jaką słyszałem. Możesz wliczyć sobie w koszty tylko to co jest potrzebne do działania firmy. Poza paliwem w zasadzie reszta rzeczy musi być zgodna z profilem firmy. Choć i to uwalili na bodajze 50% (nie dbam o to kompletnie, to problem mojej ksiegowej) jesli nie masz typowego auta firmowego.  Oczywiscie mozna kreatywna ksiegowosc uprawiac. Ale mowiąc wprost okradasz wtedy Państwo czyli podatników :D A tu niczym się nie roznisz od tych ktorzy placa podatki w rajach podatkowych :D :D :D 

Po drugie będąc na umowę o pracę, gdzie pracodawca płaci Twoje składki ZUS, prowadząc firmę opłacasz tylko zdrowotne :D :D :D :D 
I mozesz sobie te koszty dalej wrzucic na dzialalnosc, przy skladkach oplaconych przez Twojego pracodawce :D  
 

13 godzin temu, chmieles2 napisał:

Srebrniki? A o co chodzi w pracy jak nie o to by zarabiać jak najwięcej? Trzeba być upośledzonym by chcieć powierzać dowolne pieniądze państwu czytaj płacić ZUS

Trzeba być upośledzonym by zarabianie jak najwięcej pieniedzy było celem życia. Ja mam jednak inne priorytety. Ja nie żyję by pracować za jak największe pieniądze i dlatego kompletnie mnie nie rozumiesz :D   Nie zaglądam w kieszenie innych ludzi i nie zazdroszczę, żę mają więcej niż ja - więc nie muszę brać udzialu w wyścigu szczurów dla mamony.
Czyli Ty ZUSu nie płacisz ? :D    Czekasz na kolejna abolicję  ? :D  Chcieć a musieć to dwa słowa o całkiem odmiennym znaczeniu. Musisz zejść na Ziemię bo jak jestes na b2b to ZUS 1380 bez chorobowego co miesiac do kasy Państwa oddajesz.

13 godzin temu, chmieles2 napisał:

Jeśli pracodawca daje Ci 8 netto na b2b to na umowie o pracę netto będziesz mieć 6,5.

Hahahaa. Zmień na uczciwego pracodawcę by mieć na umowie o pracę 8 netto za tą samą pracę. On ma 560mln zysku netto dla przykładu jak Polsat :D :D :D Zbiednieje jak Ci da prawda ? :D Ale Ty się dajesz dymać za srebrniki bo dostałeś teoretycznie więcej :D
Jesli chcesz wyjść na 8zl netto to Twój pracodawca powinien Ci dać na ZUS 1380zl bez chorobowego, dorzucic 23% VAT, 17% podatku i jeszcze księgową jeśli nie prowadzisz samemu księgowości :D  I jeszcze co roku powinieneś negocjować umowę bo ZUS rośnie rok w rok. Tymczasem z reguły pracodawca daje Ci troszkę więcej by zaślepić Ci oczy srebrnikami i te wszystkie koszty przerzuca na Ciebie :D  Podatek, ZUS i ksiegową :D Inflacja rośnie, koszta rosną a Ty zostajesz na tej samej umowie przez np. 5 lat :D Ale gęba szczęśliwa bo jesteś "byznesmen".  A na emeryturze do MOPSu po socjal :D 

13 godzin temu, chmieles2 napisał:

Żyj we własnej utopii, w której jesteś odosobniony. Socjal jest zbrodnią przeciw ludzkości, a jak myślisz inaczej to płać na to sam

Ja żyję w Polsce a nie w nibylandzie według przepisów, które chciałbyś by istniały. Jak na razie ZUS płacisz, podatki płacisz, pracodawca Cie okrada i nic z tym nie jesteś w stanie zrobić. Zdążysz się zestarzeć a te Twoje utopijne widzenie świata się nie zrealizuje. Ale zawsze można przeżyć życie w oparach absurdu. W końcu mamy demokrację i każdy może wszystko :D 

13 godzin temu, chmieles2 napisał:

Oszołomstwo tak, ale zrównywanie ich ze sobą jest niedorzeczne i bardzo wygodne dla POPiSu. Zandberg to komunista i wyznawca Trockiego, natomiast Korwin mówi tak, że każdy puka się w głowę ale w wielu tematach ma rację, podobnie Braun. Choć bilans jest we wszystkich przypadkach absurdalny

Nie lubię się rozdrabniać. Korwin już miał UE zniszczyć - jak tam mu to idzie ?  Braun ?  Jezus ze Świebodzina stałby w każdym mieście. Musisz zrozumieć, że są ludzie którzy uważają, że cała ta Wiejska to jest jedna wielka pomyłka i nie ma na horyzoncie żadnej partii, która by była godna by mną rządzić. Nie widzę na obecną chwilę swojego przedstawiciela w tym całym oszołomstwie. Ale Ty jakiegoś bożka musisz mieć.
 

13 godzin temu, chmieles2 napisał:

Co PiS zrobił dobrze? Wskaż choć 1 przykład.

Załatał dziurę w VAT. Minimalna stawka godzinowa. Podwyżka płacy minimalnej.  Wystarczy ? Oczywiście to ostatnie to dla Ciebie będzie zle .. bo według Ciebie powinniśmy za miskę ryżu zapier.....ć
 

13 godzin temu, chmieles2 napisał:

Coś takiego zaproponowałem? Modlin już istnieje czy ci się to podoba czy nie. Nie tylko lotnisko ale cała reszta wokół niej. Nie wiem czy taniej jest inwestować w to co jest czy wybudować nowe lotnisko

Ale wiesz, że Modlin też należałoby w zasadzie zbudować od nowa ? Pas w Modlinie w zasadzie nadaje się do generalnego remontu. Trzeba by go zbudować od nowa albo wybudować nowy pas. Lotnisko w Radomiu istnieje od 1932 roku, Modlin to również wojskowe lotnisko. Tak na prawdę w Radomiu w zasadzie cała reszta też była. Modlin w zasadzie tak na prawdę trzeba by było wybudować od nowa bo nie zrobionego tego nascie lat temu, tylko ze wzgledu by go odpalic przed Radomiem. I to się teraz mści. A do tego ten chory układ własnościowy.  Lotnisko w Radomiu bedzie tylko i wyłącznie PPL. Można by go rozbudowywać bo miejsca i terenu zielonego na samym lotnisku w cholerę ale wyliczono, że taniej będzie postawic nowy terminal i wydłużyć pas - chociaż drugi obok też bez problemu by się zmieścił.   W zasadzie to już w 2012 roku Modlin po tym jak zamknięto lotnisko, ze względu na pas zagrażający bezpieczeństwu operacji, powinno ogłosić upadłość a nie podpisywać umowę, która spowodowała, że nasze podatki poszły w zasilenie kieszeni O'Learego. WizzAir już na Modlin nie wrócił. Pytałem dlaczego ale nawet nie raczyłeś odpowiedzieć. Ty ciągle nie rozumiesz, że Modlin jako lotnisko NIGDY nie zarobiło na siebie mimo, że nawet odprawiało 3 mln pasażerów rocznie. A wrzucono w cały ten projekt znacznie wiecej kasy niż w ten Radom. Przyzwyczajaj się do jeżdzenia do Szczecina by gdzieś polecieć :D :D :D

13 godzin temu, chmieles2 napisał:

Przejścia pod ZT? Byłeś w nich kiedyś? Powiedz mi gdzie one istnieją

W ZT  ? Niestety zdarzyło się, chociaż nadal to dla mnie trauma :D Najlepsze jest to najwyższe piętro - tam widać zdrowe odżywianie Warszawy :D Hahahah, chcesz powiedzieć ze z DC nie da się przejść już na ZT ?  :D :D  Może, żle się wyraziłem - bo nie pod samym ZT - a prowadzące do ZT. W zasadzie żadna różnica, bo  wszechobecny zapach szczyn jest dopasowany do nazwy Zlote Tarasy, w końcu piękna nazwa dla tej dużej warszawskiej toalety w Centrum. Przejście z LIM do HardRock Cafe zawsze wybierałem góra, żeby nie wdychać tego smrodu i by mi oczy od tego amoniaku nie łzawiły :D Chociaż wtedy dobijały mnie spaliny. Z deszczu pod rynnę jak to mówią. W Warszawie jak teraz jestem, to staram się z tego brudnego, zasyfionego miasta jak najszybciej wyjechać bo szkoda mi zdrowia na ten wszechobecny smog.

13 godzin temu, chmieles2 napisał:

Zabierają was po drodze blablacarem. Jechałeś kiedyś do Krakowa z Warszawy zanim zbudowali s7? Droga się za Radomiem zwężała, a ruch spadał  

Nas ? :D Blablacarem raz jechałem. Jak mi się dzień przed zlotem we Wdzydzach turbina w aucie rozwalila i trzeba bylo szybko sie do Łodzi dostac, by mnie Jacek odebral i bym na zlot jako tako mógł się dostać :D :D  Zanim wybudowali S7 to do Warszawy była tak samo jedna jezdnia jak, za Radomiem drogi kolego :D  Ale widać, ze kompletnie nie masz pojęcia jak to wyglądało zanim wybudowano S7 :D  Pomijając, że Radom i ulica Kielecka ciagle byl zakorkowany przez warszawiakow jadących postać z nartami przy Kasprowym i Szymoszkowej :D,  sloikow z Kielc, wojewodztwa swietokrzyskiego i małopolskiego :D W zasadzie to budowa odcinków w kierunku Warszawy jako tako usprawniła ruch - chociaż Warszawa Grójec to nie dopiero obecnie  budują  ?  :D :D :D  A na Kraków to z Radomia aż do Jedrzejowa leci się ekspresówą ;)  Ale wiesz priorytety :D :D 

8 godzin temu, JerzyB napisał:

@chmieles2 Dziękuje , że jesteś . @VDR To człowiek , który zawsze musi mieć rację , szkoda dyskusji z nim .

Rację ? Ja tylko zbijam te Wasze durne ogólniki argumentami :D :D   I z uśmiechem na ustach patrzę jak się z zacietrzewieniem uzewnętrzniacie.  Lubie pokazac hipokryzje w Waszym rozumowaniu :D 

Nie pytaj o bełkotu logikę
Jest celem samym w sobie, mówię poważnie
Szmer i okrzyki dla oszustwa ludności
W imię równości, w imię wolności


 

Radzą już siódmą godzinę
W jaki sposób się wzbogacić i swoją rodzinę
Ja jestem ustawodawcą i poniekąd rządzę
Rządzić chcę za coraz większe pieniądze
Jestem tu siedzący i ty mnie wybrałeś
Nawet jeśli nie głosowałeś
I myślę, że w końcu wszystko zrozumiesz
Że chcesz, czy nie chcesz, ale mnie utrzymujesz





Polecam kolejny utwór Kazika:

 





 

 

 

Edytowane przez VDR (wyświetl historię edycji)

110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, albanos72 napisał:

 

Odstaw chłopie TVN bo się wykończysz psychicznie. Kiedyś oglądałem przez kilka lat Szkło Kontaktowe po odstawieniu przejrzałem na oczy. Z tego co widzę nie ma tu PiSowców tylko ludzie myślący którzy dobrze wiedzą że media to szczujnie. W twojej głowie każdy co ma gdzieś TVN to PiSowiec, nieźle namieszali ci w głowie.

Zgadzam się z tobą  media narodowe to szczuje i czysta propaganda. Nie oglądam ciągle tvn , od rana leci muza z RMF

Edytowane przez JerzyB (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, VDR napisał:

Ale wiesz, że Modlin też należałoby w zasadzie zbudować od nowa ? Pas w Modlinie w zasadzie nadaje się do generalnego remontu. Trzeba by go zbudować od nowa albo wybudować nowy pas

Nie do generalnego remontu tylko tak jak piszesz  do położenia od nowa. Na drogi kładzie sie mieszankę betonową z bazltu, granitu, a tutaj z ,,oszczędności'' zastosowano 50/50 granit/żwir płukany który był zanieczyszczony marglem, szmatami i cholera wie czym jeszcze. Pierwsza zima pokazała co były warte te groszowe oszczędności.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Artur32 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Artur32 napisał:

Nie do generalnego remontu tylko tak jak piszesz  do położenia od nowa. Na drogi kładzie sie mieszankę betonową z bazltu, granitu, a tutaj z ,,oszczędności'' zastosowano 50/50 granit/żwir płukany który był zanieczyszczony marglem, szmatami i cholera wie czym jeszcze. Pierwsza zima pokazała co były warte te groszowe oszczędności.

Może niezbyt precyzyjnie się wyraziłem. Masz racje w grę wchodziło albo zamknięcie ponowne lotniska na co najmniej rok by ten pas zrobić od nowa. Albo wybudować nowy pas obok istniejącego przy ograniczeniu ilości operacji ze względu na bezpieczeństwo. Jedno i drugie w zasadzie oznacza to samo, biorąc pod uwagę chore stawki lotniskowe dla RyanAira.
Pas tak na prawdę nie nadawał się do użytku już przy pierwszym otwarciu Modlina ale polityka wzięła górę.
Modlin pierwszą operację zrobił 15 lipca 2012 a 22 grudnia 2012 roku zamknięto lotnisko bo Nadzór Budowlany cofnął pozwolenie na użytkowanie betonowego pasa ze względu na jego stan, zagrażający bezpieczeństwu :D I w zasadzie roczny remont wcale nie poprawił jego kondycji.
 

Cytat

 

Za Wikipedią:

  • 31 maja 2012 – ujawniono podczas certyfikacji lotniska, tysiące otworów, które pojawiły się na betonowym pasie startowym. Nigdy czegoś takiego nie widziałem. – Niepokojące. Jeśli w świeżej nawierzchni betonowej takie wady powstały, to musiała być jakaś wada techniczna mieszanki. Uszkodzenia nawierzchni mogą być powodem awarii koła samolotu podczas lądowania lub startu. Także to lepiszcze, którym wypełniane są powstałe dziury może w dłuższym terminie zachowywać się różnie ocenił ekspert Bogusław Holeksa, realizator budowy lotniska w Kaniowie koło Bielska Białej. Natomiast kierownik Laboratorium Diagnostyki Nawierzchni Instytutu Badawczego Dróg i Mostów prof. Mirosław Graczyk ocenił: – Może świadczyć, że na tym pasie stało się coś niezwykłego. Nie wiem, czy to skutek zastosowanej technologii, błędów w wykonaniu, czy wadliwych materiałów[30]


 

A mimo to w lipcu samoloty wystartowały.  Czego się dla polityki nie zrobi prawda ?


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, VDR napisał:

Może niezbyt precyzyjnie się wyraziłem. Masz racje w grę wchodziło albo zamknięcie ponowne lotniska na co najmniej rok by ten pas zrobić od nowa. Albo wybudować nowy pas obok istniejącego przy ograniczeniu ilości operacji ze względu na bezpieczeństwo. Jedno i drugie w zasadzie oznacza to samo, biorąc pod uwagę chore stawki lotniskowe dla RyanAira.
Pas tak na prawdę nie nadawał się do użytku już przy pierwszym otwarciu Modlina ale polityka wzięła górę.
Modlin pierwszą operację zrobił 15 lipca 2012 a 22 grudnia 2012 roku zamknięto lotnisko bo Nadzór Budowlany cofnął pozwolenie na użytkowanie betonowego pasa ze względu na jego stan, zagrażający bezpieczeństwu :D I w zasadzie roczny remont wcale nie poprawił jego kondycji.
 

A mimo to w lipcu samoloty wystartowały.  Czego się dla polityki nie zrobi prawda ?

K....wa co maja samoloty do niezależnych medi ,bo nie rozumiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.