Skocz do zawartości
JerzyB

Nowy podatek na prywatne media

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, JerzyB napisał:

Media nie podległe rządowi opodatkować , po raz kolejny  ,  a co z tvp , to dojna krowa , która co roku dostaje dotacje , tak ma być?

Przecież TVP będzie tez płacić podatki. To słońce Peru zagwarantował kasę dla TVP w 2012 roku w zamian za abonament aby przypodobać się emerytom. PiS tylko z tego korzysta. Wszędzie na świecie telewizje państwowe dostają dotacje ale nie wszędzie na świecie obcy kapitał ma 90% mediów w kraju. Wyobraź sobie że Polacy mają niemieckie media na swoją własność i szczują tam ludzi na ludzi oraz atakują niemiecki rząd. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mogliście stare dziady pare lat temu wybrać kononowicza nie byłoby niczego nie byłoby pisu :clowning

A ze głupi byliście to teraz macie :D

 

Edytowane przez sith114 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, albanos72 napisał:

Przecież TVP będzie tez płacić podatki. To słońce Peru zagwarantował kasę dla TVP w 2012 roku w zamian za abonament aby przypodobać się emerytom. PiS tylko z tego korzysta. Wszędzie na świecie telewizje państwowe dostają dotacje ale nie wszędzie na świecie obcy kapitał ma 90% mediów w kraju. Wyobraź sobie że Polacy mają niemieckie media na swoją własność i szczują tam ludzi na ludzi oraz atakują niemiecki rząd. 

 

34 minuty temu, albanos72 napisał:

Przecież TVP będzie tez płacić podatki. To słońce Peru zagwarantował kasę dla TVP w 2012 roku w zamian za abonament aby przypodobać się emerytom. PiS tylko z tego korzysta. Wszędzie na świecie telewizje państwowe dostają dotacje ale nie wszędzie na świecie obcy kapitał ma 90% mediów w kraju. Wyobraź sobie że Polacy mają niemieckie media na swoją własność i szczują tam ludzi na ludzi oraz atakują niemiecki rząd. 

Co ty bredzisz , płacę abonament tak samo jak Ty , i co mało mają , jakie podatki będzie płacić  tv  kaczki . Powiem  żadne. ,Oczywiście to wina Tuska , śmieszny jesteś .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, JerzyB napisał:

a co z tvp

tak samo będzie musiała zapłacić ten podatek :D 
A pamietasz TVP Info za czasów PO ? :D :D :D

 


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, VDR napisał:

tak samo będzie musiała zapłacić ten podatek :D 
A pamietasz TVP Info za czasów PO ? :D :D :D

 

Mina Tadli w wieczór wyborczy była dobra wiedziała ze zaraz karton pakuje i wypier...:clowning

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, JerzyB napisał:

@chmieles2   Napisał 

  •  

Rozumiem, że do wyznawców PiS nie dociera nic poza ich propagandą, ale spokojnie, nie jesteś pierwszy. Byli tacy co wielbili zdrajcę i dyktatora Piłsudskiego, potem inni pisali wiersze o Stalinie. Hitler też miał tłumy szczerych wielbicielek. Che Guevarę to dziś noszą na koszulkach. Ale spokojnie, przyjdzie twoja kolej, kiedyś też zrozumiesz, że największą tragedią Smoleńska było to, że drugi kartofel został trzeźwieć w domu ;-) 

Ad vocem - skoro są pieniądze by utrzymywać państwową telewizję, paść Rydzyka, rozdawać socjal, dawać podwyżki mundurowym za uliczny bandytyzm, a przede wszystkim mordować gospodarkę skandalicznymi i absurdalnymi restrykcjami to znaczy, że budżet ma taki nadmiar pieniędzy, że wszystkie podatki można znieść. Dla wielu lokalnych gazet 5% podatku jest końcem działalności

Wyznawcy pisu  , tak z wami jest . Może kiedyś zmądrzejecie .

Prosiłem już raz żebyś oszczędził sobie wstydu i nie robił z siebie pośmiewiska. 

Niestety zmogła mnie choroba i od trzech dni leżę w gorączce, więc odwołuje o co prosiłem i proszę udzielaj się dalej. Rozrywka poprawia mi samopoczucie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, volf napisał:

Prosiłem już raz żebyś oszczędził sobie wstydu i nie robił z siebie pośmiewiska. 

Niestety zmogła mnie choroba i od trzech dni leżę w gorączce, więc odwołuje o co prosiłem i proszę udzielaj się dalej. Rozrywka poprawia mi samopoczucie. 

Powrotu do zdrowia życzę , i przemyśleń .

27 minut temu, VDR napisał:

tak samo będzie musiała zapłacić ten podatek :D 
A pamietasz TVP Info za czasów PO ? :D :D :D

 

Może płacić , jak kaczka daje co roku 2mld. Wiesz , że pisiory maja wszystko , brakuje im tylko mediów nie rządowych. Mają jeszcze trzy lata sam zobaczysz co się będzie działo , ja mam złe przeczucia , bo kaczka to dyktator. Gowin polityczny trup mówisz , dobrze że  jest  , i  im miesza .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, JerzyB napisał:

Powrotu do zdrowia życzę , i przemyśleń .

Dziękuje.  Co prawda używam alkoholu raz na ruski rok ale z Tobą wychylił bym kiedyś kielicha, oczywiście jak przeżyje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, volf napisał:

Dziękuje.  Co prawda używam alkoholu raz na ruski rok ale z Tobą wychylił bym kiedyś kielicha, oczywiście jak przeżyje :D

Przeżyjesz no chyba , że to korona to nie gwarantuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, JerzyB napisał:

 

Co ty bredzisz , płacę abonament tak samo jak Ty , i co mało mają , jakie podatki będzie płacić  tv  kaczki . Powiem  żadne. ,Oczywiście to wina Tuska , śmieszny jesteś .

Jak się przedawkuje sok z buraka i TVN to nic nie widać poza Kaczyńskim i TVPis. Zmniejsz dawki to może coś więcej dojrzysz. P.S. Znalazłeś już te media które upadną? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, albanos72 napisał:

Jak się przedawkuje sok z buraka i TVN to nic nie widać poza Kaczyńskim i TVPis. Zmniejsz dawki to może coś więcej dojrzysz. P.S. Znalazłeś już te media które upadną? :D

Piszę co jest i co się dzieje , rozumiesz? Jeśli na upadną to będą  podległe  w inny sposób. Co ma kaczka w głowie tego nikt nie wie. Warszawa mu uciekła , będzie się mścił  chociaż tam mieszka. Musi mieć podwójną ochronę , po co przecież to wasz marszałek , kogo się boi. Takiej ochrony nie ma nawet prezydent d*pa.

 

Edytowane przez JerzyB (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacytuje jeszcze raz Lisa i odchodzę.

 

Wolne media to wspaniały i najskuteczniejszy bezpiecznik demokracji. Wymontowuje i niszczy je w państwie zamordysta, który chce łamać prawo, rządzić niekontrolowany i nie wyklucza, że na końcu wszystko podpali, co w demokracji oznacza uniemożliwienie wolnych wyborów albo sfałszowanie ich wyników. Kto w Polsce demontuje wszystkie bezpieczniki, doskonale wiemy. Świetnie rozumiemy też, dlaczego to robi. Prawda to śmiertelne zagrożenie dla kłamstwa. Jest jak tlen podawany człowiekowi, gdy sam nie jest w stanie oddychać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, JerzyB napisał:

Piszę co jest i co się dzieje , rozumiesz? Jeśli na upadną to będą  podległe  w inny sposób. Co ma kaczka w głowie tego nikt nie wie. Warszawa mu uciekła , będzie się mścił  chociaż tam mieszka. Musi mieć podwójną ochronę , po co przecież to wasz marszałek , kogo się boi. Takiej ochrony nie ma nawet prezydent d*pa.

A widziałeś takie bydło na ulicach jak teraz w czasach gdy rządziło PO ?   Ogólnie to dyskusja z tobą jest bezsensowna. Zadajemy ci proste pytanie od kilu dni abyś podał te media które upadną a Ty unikasz odpowiedzi. Niezależne media cię oświeciły, teraz jesteś taki światowy i nowoczesny że wypadałoby abyś odpowiedział jakie media upadną a Ty  odpowiadasz jak polityk PO.

17 minut temu, JerzyB napisał:

Zacytuje jeszcze raz Lisa i odchodzę.

 

Wolne media to wspaniały i najskuteczniejszy bezpiecznik demokracji. Wymontowuje i niszczy je w państwie zamordysta, który chce łamać prawo, rządzić niekontrolowany i nie wyklucza, że na końcu wszystko podpali, co w demokracji oznacza uniemożliwienie wolnych wyborów albo sfałszowanie ich wyników. Kto w Polsce demontuje wszystkie bezpieczniki, doskonale wiemy. Świetnie rozumiemy też, dlaczego to robi. Prawda to śmiertelne zagrożenie dla kłamstwa. Jest jak tlen podawany człowiekowi, gdy sam nie jest w stanie oddychać.

 

To ja ci jeszcze raz wkleję co Tomasz Lis myśli o tobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, JerzyB napisał:

Zacytuje jeszcze raz Lisa i odchodzę.

 

Wolne media to wspaniały i najskuteczniejszy bezpiecznik demokracji. Wymontowuje i niszczy je w państwie zamordysta, który chce łamać prawo, rządzić niekontrolowany i nie wyklucza, że na końcu wszystko podpali, co w demokracji oznacza uniemożliwienie wolnych wyborów albo sfałszowanie ich wyników. Kto w Polsce demontuje wszystkie bezpieczniki, doskonale wiemy. Świetnie rozumiemy też, dlaczego to robi. Prawda to śmiertelne zagrożenie dla kłamstwa. Jest jak tlen podawany człowiekowi, gdy sam nie jest w stanie oddychać.

Lis i jemu podobni powinni za działalność przeciwko panstwu stanąć pod mur, a ja na ochotnika mogę dokończyć dzieła. 

odchodzisz ?  to na drogę cytat z apocalypto " przyjemnej podróży "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, volf napisał:

Lis i jemu podobni powinni za działalność przeciwko panstwu stanąć pod mur, a ja na ochotnika mogę dokończyć dzieła. 

Szok, tak robili Niemcy za czasów wojny, ale Ty Polak, sorry ale chyba nie wiesz co piszesz. 

Co chciałbyś pod tym murem zrobić,  to co robili Niemcy w Oświęcimiu? rozszczelać,  japie..ole!!!:o


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla ludzi działających na szkodę państwa (zdrajcow) jest tylko jedna kara na całym świecie. 

Szok ? jesteś w stresie, załuż bloga na pudelku, koleżanki pomogą. :D

Porównania z Niemcami nie trafione. Wyraziłem już swoje zdanie o nich, poszukaj bo pamięć zawodzi.  Jestem wierny wartościom narodowym. 

                   

 

Edytowane przez volf (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, volf napisał:

Dla ludzi działających na szkodę państwa (zdrajcow) jest tylko jedna kara na całym świecie. 

Szok ? jesteś w stresie, załuż bloga na pudelku, koleżanki pomogą. :D

Porównania z Niemcami nie trafione. Jestem wierny wartościom narodowym. 

                   

logo-onr-mini.png

To przykład ludzi pisu dla was nic się nie liczy , po trupach do celu. Żadnej krytyki nie przujmujecie .Chcecie zawładnąć wszystkim . Mam wielką nadzieje , że wam się to nie uda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, JerzyB napisał:

Zacytuje jeszcze raz Lisa i odchodzę.

 

Wolne media to wspaniały i najskuteczniejszy bezpiecznik demokracji. Wymontowuje i niszczy je w państwie zamordysta, który chce łamać prawo, rządzić niekontrolowany i nie wyklucza, że na końcu wszystko podpali, co w demokracji oznacza uniemożliwienie wolnych wyborów albo sfałszowanie ich wyników. Kto w Polsce demontuje wszystkie bezpieczniki, doskonale wiemy. Świetnie rozumiemy też, dlaczego to robi. Prawda to śmiertelne zagrożenie dla kłamstwa. Jest jak tlen podawany człowiekowi, gdy sam nie jest w stanie oddychać.

Dopiero co pisałeś że odchodzisz. Tyle warte są wasze deklaracje:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, volf napisał:

Dopiero co pisałeś że odchodzisz. Tyle warte są wasze deklaracje:D

Jeszcze chciałem umówić się z Tobą na kielicha , a wiesz po co ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, JerzyB napisał:

Jeszcze chciałem umówić się z Tobą na kielicha , a wiesz po co ?

Nawijaj ciekawość mnie zżera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, albanos72 napisał:

A widziałeś takie bydło na ulicach jak teraz w czasach gdy rządziło PO ?   Ogólnie to dyskusja z tobą jest bezsensowna. Zadajemy ci proste pytanie od kilu dni abyś podał te media które upadną a Ty unikasz odpowiedzi. Niezależne media cię oświeciły, teraz jesteś taki światowy i nowoczesny że wypadałoby abyś odpowiedział jakie media upadną a Ty  odpowiadasz jak polityk PO.

 

To ja ci jeszcze raz wkleję co Tomasz Lis myśli o tobie.

Ty to całkiem już jesteś zbałamucony politykom pis, pisałem już,  jeszcze wam się oczy otworzą , no chyba , że jesteś za dyktaturą kaczki.

Teraz, volf napisał:

Nawijaj ciekawość mnie zżera

Dowiesz się jak się zobaczymy na razie jesteś chorym człowiekiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, JerzyB napisał:

Ty to całkiem już jesteś zbałamucony politykom pis, pisałem już,  jeszcze wam się oczy otworzą , no chyba , że jesteś za dyktaturą kaczki.

Dowiesz się jak się zobaczymy na razie jesteś chorym człowiekiem.

Tyle mam po dwóch ketanolach, wiec mnie nie denerwuj ,bo jak mi podskoczy to mój prawnik krwiopijca będzie Cię nękał o narażenie zdrowia i życia  :rofl:

20210220_160702.jpg

Edytowane przez volf (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla Was zwaśnionych i politycznie zacietrzewionych polecam to co od nastu lat Kazik śpiewa ze sceny. A darłem ryja przy tym utworze na początku szkoły średniej więc swoje lata utwór ma - i nic a nic się nie zestarzał. Kumacie ten przekaz ?

 

Edytowane przez VDR (wyświetl historię edycji)

110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, VDR napisał:

Dla Was zwaśnionych i politycznie zacietrzewionych polecam to co od nastu lat Kazik śpiewa ze sceny. A darłem ryja przy tym utworze na początku szkoły średniej więc swoje lata utwór ma - i nic a nic się nie zestarzał. Kumacie ten przekaz ?

 

Kzik śpiwał też w trójce o kaczce i co ,zdjeli z anteny .

1 minutę temu, JerzyB napisał:

Kazik śpiewał też w trójce o kaczce i co ,zdjeli z anteny .

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.