Skocz do zawartości
JerzyB

Chcą zabrać TVN

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, albanos72 napisał:

Śmieszy mnie ta nagonka na Kukiza, chłop od początku chciał reformować media tak samo jak Konfederacja.  Powinni wykopać wszystkie media z zagranicznym kapitałem. Pracują w nich potomkowie politruków przywiezionych na ruskich czołgach.  

Co Ciebie śmieszy ? Przypomnij sobie jakie warunki stawiał kaczorowi  i co zrobił ? kaczor kupił go tak samo jak was.

 

 

 jak was

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, JerzyB napisał:

Co Ciebie śmieszy ? Przypomnij sobie jakie warunki stawiał kaczorowi  i co zrobił ? kaczor kupił go tak samo jak was. jak was

Możesz mi przypomnieć jakie warunki stawiał,  czy to kolejny twój frazes. Mam gdzieś Kaczora tvp i tvn i inne szmatławe onety wszyscy są siebie warci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Zwróć tylko uwagę na fakt, że ta stronka to też media, tyle że takie pokazujące to co akurat Ty chcesz usłyszeć[emoji14] Kluczem do uwolnienia się od manipulacji jest właśnie uświadomienie sobie, że się im podlega tak jak wszyscy.

 

Chwila moment, a na jakiej podstawie twierdzisz, że popieram wszystko co pisze Wielgucki ? Nic bardziej mylnego.

 

Co nie znaczy, że artykuł o mediach nie jest prawdziwy.

 

Uważasz, że myli się w tym co napisał o mediach ?

 

Widzisz @Słony leszcz ja nie mam problemu z przeczytaniem tego co piszą różne strony barykady i wyciagnieciu wniosków. A i Wielgucki pisze to co jest mu wygodne i przynosi zysk więc ten jego artykuł jest również jak sam zauważyłeś o jego blogu. I ja ta świadomość mam, ale nie wszyscy udzielający się w tym wątku ta świadomość mają.

 

Może ten krótki tekst uświadomi im czym są media w PL. Może dotrze, że fanatyczne popieranie dowolnej TV powoduje indoktrynacje.


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, VDR napisał:

Chwila moment, a na jakiej podstawie twierdzisz, że popieram wszystko co pisze Wielgucki ? Nic bardziej mylnego.

Co nie znaczy, że artykuł o mediach nie jest prawdziwy.

Uważasz, że myli się w tym co napisał o mediach ?

Ależ ja nic nie twierdzę ani nie wypowiadam się o blogu tym czy innym. Ot żeby pamiętać o "wiem, że nic nie wiem", i że tylko głupiec jest przekonany o własnej nieomylności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ależ ja nic nie twierdzę ani nie wypowiadam się o blogu tym czy innym. Ot żeby pamiętać o "wiem, że nic nie wiem", i że tylko głupiec jest przekonany o własnej nieomylności.
Dlatego zgodnie z tym co napisal Wielgucki

Inteligentny widz, słuchacz i czytelnik mają szansę wyłowić same fakty i czystą treść, dopiero po zestawieniu komunikatów propagandowych płynących z obu stron. 


Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, albanos72 napisał:

Możesz mi przypomnieć jakie warunki stawiał,  czy to kolejny twój frazes. Mam gdzieś Kaczora tvp i tvn i inne szmatławe onety wszyscy są siebie warci.

Podam jeden z warunków jakie miał .

 

Dymisja Kurskiego z tv  narodowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, VDR napisał:

Dlatego zgodnie z tym co napisal Wielgucki
 

Cytat
Inteligentny widz, słuchacz i czytelnik mają szansę wyłowić same fakty i czystą treść, dopiero po zestawieniu komunikatów propagandowych płynących z obu stron. 

 

Ale to już jest bardzo optymistyczne założenie, że jakaś treść i fakty tam są jednak. Ja z biegiem lat bardziej przychylam się do opcji przeciwnej - ograniczenie ilości wchłanianych informacji medialnych i podchodzenie do nich z rezerwą, a w większym stopniu wnioskowanie o świecie na podstawie realnego życia. Ceny chleba i przelicznik mojej pensji "brutto" na bochenki (lub butelki wódki jak ktoś woli), ilość zakazów, nakazów i "chceń" wobec mojej osoby ze strony państwa, czy tam moje ogólne samopoczucie i zadowolenie "obywatelskie".

Nie to, żeby się całkiem odciąć, skądś jednak trzeba czerpać podstawowe informacje "globalne". Ale jak już "czerpać", to w porządnych mentalnych gumofilcach i rękawicach gumowych:clowning

Ps. Ten " inteligentny widz" to już jest gruba manipulacja. Skoro to czytasz, to właśnie ty jesteś ten inteligentny, w przeciwieństwie do reszty naiwniaków... Ot taka wazelinka, żebyś łatwiej łyknął i przyjął za swoje podsunięte tezy.

Jak już czytać (lub oglądać) różne media, to w zasadzie powinno się skupiać na tym, z czym się w danym przekazie nie zgadzasz, a nie wyłapywać jedynie te fragmentu, które są zbieżne z własną wizją. To z czym się zgadzasz to najprawdopodobniej właśnie jest zmanipulowany przekaz sprofilowany pod statystycznego odbiorcę - ciebie. Natomiast analizując to, co budzi twój sprzeciw, masz szansę wychwycić błędy we własnym stanowisku. Czyli paradoksalnie taki zwolennik opozycji właśnie powinien oglądać TVP i słuchać radia rydzyka, bo przecież w TVN, prezentującym jego światopogląd, niczego nowego się nie dowie. Kolejna afera pis? Przecież on i tak już dawno wie, że każdy pisior to złodziej, oszust i niewolnik prezesa. Żadnej nowej wiedzy więc nie zdobędzie, co najwyżej tani poklask dla własnych wizji.

Edytowane przez Słony leszcz (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto napisał , że każdy pisowiec to złodziej lub oszust ? Pisowcy są zniewoleni przez kaczora , bo ich kupił , tak jak kupuje posłów Gowina . To jest demokracja w wydaniu pis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, JerzyB napisał:

Kto napisał , że każdy pisowiec to złodziej lub oszust ? Pisowcy są zniewoleni przez kaczora , bo ich kupił , tak jak kupuje posłów Gowina . To jest demokracja w wydaniu pis

"Demokracja" juz od dawna i nie tylko u nas polega na tym żeby kupić głosy wyborców za ich własną kasę. Ziobro zdziwienia jak to młodzież mówi ;)

Edytowane przez sith114 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jawnie kupują posłów , to tylko w państwie pis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, JerzyB napisał:

Jawnie kupują posłów , to tylko w państwie pis

Drogi Jurku zapomniałeś jak PO kupiła posłów PiS za stanowiska? Zapomniałeś już jakie stanowiska dostali? Zapytaj Radka Sikorskiego za co został ministrem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku Radek sam odszedł , zapytaj go jak nie wiesz.

Dodam tylko że było to po konflikcie z Antkiem M.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, JerzyB napisał:

Człowieku Radek sam odszedł , zapytaj go jak nie wiesz.

Dodam tylko że było to po konflikcie z Antkiem M.

Odszedł w momencie gdy PO dopadła się do koryta. Reszta zrobiła to samo za posadki. Idąc twoim tokiem myślenia można powiedzieć  że ci co uciekli od Gowina to też z powodu konfliktu z Gowinem bo im się punkt widzenia Gowina nie podobał. Widzę u Ciebie taką mentalność Kaliego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie z powodu konfliktu z Gowinem tylko za posady które  otrzymali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Słony leszcz napisał:

le to już jest bardzo optymistyczne założenie, że jakaś treść i fakty tam są jednak.

Zawsze są, tylko trzeba odrzucić narracje. Wrzuciłbym fajny vlog Kolonko, jak pokazywał jak można sterować narracja i pokazać to samo ale w taki sposob by niosło inna tresc, tylko nie chce mi sie szukać ;) Po prostu z przekazu dnia trzeba wyciągnąć wiadomośc - mając kilka zródeł informacji z różną narracją - dość łatwo odfiltrować to co jest przekazywane. 
 

2 godziny temu, Słony leszcz napisał:

Ja z biegiem lat bardziej przychylam się do opcji przeciwnej - ograniczenie ilości wchłanianych informacji medialnych i podchodzenie do nich z rezerwą, a w większym stopniu wnioskowanie o świecie na podstawie realnego życia.

Dlatego przestałem oglądać TV, zrobie sobie prasówkę w Internecie po kilku portalach "niezależnych" :clowning by wiedziec co się dzieje i nie byc zaskoczonym np. 12,5% podwyżką gazu ;)
Albo planowanymi podwyżkami prądu i nowym podatkiem ;) 
 

2 godziny temu, Słony leszcz napisał:

Ps. Ten " inteligentny widz" to już jest gruba manipulacja.

Oj Czarek, tak jakbyś nie wiedział, że teraz na "yntelygenta" probuje się kupic pochlebców ;)  Zdecydowana wiekszosc chce nalezec do tej elity wiec wmawia im sie tego typu pierdolety. Tak sie tlumaczy porazki wyborcze itd itd.  Rozsadny i inteligentny widz :clowning powinien zdawać sobie sprawę, kiedy ktoś chce się podlizać ;) i kiedy próbuje wywołać w nim poczucie wyższości ;) 

2 godziny temu, Słony leszcz napisał:

Jak już czytać (lub oglądać) różne media, to w zasadzie powinno się skupiać na tym, z czym się w danym przekazie nie zgadzasz, a nie wyłapywać jedynie te fragmentu, które są zbieżne z własną wizją.

Akurat tekst o mediach Wielguckiemu się udał jak żaden inny ;)  Natomiast kto zna "tworczość" Wielguckiego chociazby z komentarzy na Onecie, pewnie zdaje sobie sprawę z kontrowersyjności wielu jego wpisów ;) Grunt to umieć czytać i ......nie stawać się fanatykiem w blinkerach tej czy tamtej strony ;) 

2 godziny temu, Słony leszcz napisał:

Czyli paradoksalnie taki zwolennik opozycji właśnie powinien oglądać TVP i słuchać radia rydzyka, bo przecież w TVN, prezentującym jego światopogląd, niczego nowego się nie dowie.

Czarek, doskonale zdajesz sobie sprawę, że to jest za trudne :D  Popatrz na ten wątek, czy wątek o koronawirusie :clowning  Masz dobitny przykład, że to o czym napisaleś to czysta utopia :D  


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, VDR napisał:

to o czym napisaleś to czysta utopia :D  

Ale dlaczego utopia? Ja bym powiedział, że to podstawa niezależnego myślenia, poznać argumenty oponenta, a nie pławić się w samozadowoleniu kółka wzajemnej adoracji. A że wielu nie stać na niezależność i potrzebują wodza czy bożka - też nic nowego.

Ja mam wrażenie, że część ludzi zwyczajnie nie rozumie, że można po prostu poznać inny punkt widzenia, bez ustosunkowania się pro lub anty. Przeczytać lewacki/nacjonalistyczny artykuł i nie zostać automatycznie lewakiem czy nacjonalistą. Tak jakby właśnie się bali konfrontacji z innym stanowiskiem, bo być może ich własny światopogląd nie wytrzyma takiej próby i zostaną jakoś skażeni nieodwracalnie. Zwróć uwagę z jakim zapałem zwolennicy poszczególnych opcji zarzekają się, że nie oglądają "tamtej" telewizji itp. A jednocześnie, chociaż "nie oglądają", to są absolutnie pewni, co w "tamtej" telewizji jest:clowning

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

30 minut temu, Słony leszcz napisał:

Ale dlaczego utopia? Ja bym powiedział, że to podstawa niezależnego myślenia, poznać argumenty oponenta, a nie pławić się w samozadowoleniu kółka wzajemnej adoracji. A że wielu nie stać na niezależność i potrzebują wodza czy bożka - też nic nowego.

Ale właśnie z tego powodu, że niewielu stać na niezależność, utopią jest - że naród przejrzy na oczy i zrozumie, że jest tylko pionkami na szachownicy dwóch, trzech dużych partii politycznych ;)  Na szachownicy - kilku dużych mediów "niezależnych". A nagroda za wygraną partię dla tych dużych graczy jest koryto - do czego usilnie każda, ze stron dąży nie zwracając uwagi na pobite pionki ;) 

30 minut temu, Słony leszcz napisał:

Zwróć uwagę z jakim zapałem zwolennicy poszczególnych opcji zarzekają się, że nie oglądają "tamtej" telewizji itp. A jednocześnie, chociaż "nie oglądają", to są absolutnie pewni, co w "tamtej" telewizji jest:clowning

Czarek ale to nie trzeba oglądać, żeby wiedzieć. Przeciez wiadomo, że dla zwolennika TVN w TVP jest czysta propaganda, a w TVN cala prawda cały dzień. A dla zwolennika TVP na odwrót :clowning :clowning  

 

Edytowane przez VDR (wyświetl historię edycji)

110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość



Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka



Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co to wklejasz :D za chwilę dostaniesz i tak odkręconą odpowiedź, się przekonasz...

tak poważnie, każdy widzi co tu jest grane, tylko PiS już tak legalnie na żywca kręci że to już nawet jest zaliczone do standardów tego rządu, oni nic nie widzą w tym złego,  wszystko na offa i tak ma być. 

Jadę 200km/h łapie mnie policjant i mówi zabieram Pani prawo jazdy na 3 miesiące,  a ja na to, ja może jeszcze raz przejadę i pojadę wolniej,

dupka się paliła bo przegrali głosowanie to trza zrobić jawny wał.

Itd itd itd

Więc czy to ustawa o TVN lub inna, będzie i tak jak oni chcą, więc do wyborów nic nie zrobisz, szkoda tu nerwów, czasu na pisanie o polityce, dla mnie temat zamknięty. 

Lepiej pisać o rybach i akwarium ;)


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


@Beti ale co tu komentować - stan klasy politycznej jest taki jaki jest. Nie tylko po stronie PIS ale rowniez po stronie opozycji. Podstawione traktory Cię mierżą ? Mnie też. 
Ale mierzi mnie również taki wpis Senatora RP. Tak to ten sam Pan nad ktorym byla reasumpcja glosowania w sprawie uchylenia mu immunitetu w zwiazku z oskarzeniem go przez prokurature o korupcje.
Co śmieszne Witek wykorzystała opinię prawników wypowiadających się w tamtej sprawie bo biedny senator nie miał mozliwości wypowiedzieć się w Sejmie, jakby to faktycznie miało cokolwiek mu pomoc :clowning Reasumpcja nad uchyleniem immunitetu przeprowadził który rząd ? :D  

I ten Pan, oskarzony o przyjecie korzysci materialnych, pisze tak w tym tweecie. 

Casus Pani Sawickiej, która przyjęła łapówkę od młodego Tomeczka, a ostatecznie stała się poszkodowaną, casus Nowaka - którego ściga Ukraina tak na prawde nie Polska, casus pijanego Durczoka - sądy niby opanowane przez PIS a bronią opozycję :clowning

Zastanówcię sie w jakim cyrku żyjecie i jak mocno wszystkie partie od lewa do prawa Was dymają - napuszczając na siebie by się do tego koryta dopchać :D 

Link: 
https://twitter.com/StGawlowski/status/1417462014172143619?s=20

 

 

 

Edytowane przez VDR (wyświetl historię edycji)

110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Beti napisał:

Po co to wklejasz :D za chwilę dostaniesz i tak odkręconą odpowiedź, się przekonasz...

tak poważnie, każdy widzi co tu jest grane, tylko PiS już tak legalnie na żywca kręci że to już nawet jest zaliczone do standardów tego rządu, oni nic nie widzą w tym złego,  wszystko na offa i tak ma być. 

Jadę 200km/h łapie mnie policjant i mówi zabieram Pani prawo jazdy na 3 miesiące,  a ja na to, ja może jeszcze raz przejadę i pojadę wolniej,

dupka się paliła bo przegrali głosowanie to trza zrobić jawny wał.

Itd itd itd

Więc czy to ustawa o TVN lub inna, będzie i tak jak oni chcą, więc do wyborów nic nie zrobisz, szkoda tu nerwów, czasu na pisanie o polityce, dla mnie temat zamknięty. 

Lepiej pisać o rybach i akwarium ;)

Masz rację w stu procentach , pisowców się nie przekona . @VDR tylko przypomina jak było źle za PO , a nie widzi co robi partia co ma w nazwie prawo i sprawiedliwość .

Żenada co wyprawiają , a to idzie w świat.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, JerzyB napisał:

Masz rację w stu procentach , pisowców się nie przekona . @VDR tylko przypomina jak było źle za PO , a nie widzi co robi partia co ma w nazwie prawo i sprawiedliwość .

Żenada co wyprawiają , a to idzie w świat.

Ależ oczywiście, że widze. Różnica między nami jest taka, że ja widze co robią wszystkie partie dookoła i jak dymają nas wszystkich. A Ty widzisz tylko co robi jedna, a druga popierasz mimo, że Ci pluje w twarz, twierdząc, że deszcz pada.  

Taka jest ta różnica między nami - że ja nie widzę problemu, żeby powiedzieć, że szopka urządzona w gospodarstwie rolnym z maszynami rolniczymi to czysta propaganda i niezłe skurwy@@!#!@!#@.   Tak samo jak skurw@!#!#!#@! jest doktryna Neumanna. Dalej popieraj takich ludzi bo Ci tak w TVN powiedzieli, to na pewno w Polsce bedzie normalnie :/ 
 

 


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie normalnie jak pisowcy przegrają wybory . Tyle na temat. Teraz czekamy co dalej z ustawą przeciwko TVN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to kolejny raz małe sprzątanko, tym razem ostatnie, nie chcę zamykać tematów na stałe, ale jeśli będzie trzeba...trudno,

proszę aby wasze wypowiedzi były merytoryczne a nie chlapanie błotem.

 


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Beti napisał:

No to kolejny raz małe sprzątanko, tym razem ostatnie, nie chcę zamykać tematów na stałe, ale jeśli będzie trzeba...trudno,

proszę aby wasze wypowiedzi były merytoryczne a nie chlapanie błotem.

 

Witam

Ja na razie nie będę się wypowiadał poczekamy co będzie dalej z ustawą przeciwko TVN

Edytowane przez JerzyB (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.