Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy!

Aby tradycji stało się zadość, melduję szczęśliwy powrót do domu. To znaczy ja dotarłem, ale wątroba to będzie gdzieś tak we wtorek.

Jak było? Jak zawsze - sztos.


I znowu zalewamy, i znowu i tak do usranej śmierci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za przednią zabawę.


Brutto: akwarium 550 + sump 260l, start 20.12.2017. Filtracja: rollermat + skała + refugium, bez odpieniacza. Sprzęt: Akwarium 120x70x65h OW, sump 119x50x45h. Pompa Jebao DCP 10000,  Cyrkulacja 2x maxspect  XF-350, Jebao MW-22, Oświetlenie: philips Coral Care gen 1 v2 x 3szt.. Oświetlenie refugium Chinka LED.

Sól Fauna Marin Professional, dodatki AF, balling AF/CZDA. 50kg suchej skały Marco Rock's, nieco pukani.

Ryby i inne biegająco-pełzające: Ctenochaetus binotatus, 6x Pseudanthias squamipinnis, Zebrasoma flavescens, Lysmata amboinensis x 3, L. debelius, 4x Lysmata Seticaudata, 1x Neopetrolisthes oshimai, 2 kraby pustelniki Clibanarius africanus, jeżowiec Mespilla globulus, setki  slimaków turbo i columbelli, 1x  tectus, 1x strombus luhanus... Oraz kilka kg kiełży, równonogów, wężowideł i innego drobnego życia.

ce5058cc16516a9e06285a07538a7eb3u1610a14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Ironista napisał:

Pierwszy!

Aby tradycji stało się zadość, melduję szczęśliwy powrót do domu. To znaczy ja dotarłem, ale wątroba to będzie gdzieś tak we wtorek.

Jak było? Jak zawsze - sztos.

 

5 godzin temu, inmar napisał:

Ja już dawno i po rosołku.

 

45 minut temu, katani napisał:

Dzięki wszystkim za przednią zabawę.

Fajnie było się spotkać jak zawsze . 

Jacek za rok gramy ,znaczy się po odbijamy . 


... I to by było na tyle.  ...

.... Problemem nie jest technologia.
Problemem jest osoba lub osoby , które jej używają.    .... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Na początku chciałem podziękować organizatorowi czyli @dadario za to, że musiałem się tylko zameldować i wymeldować, mega organizacja, mega atmosfera, mega ekipa!
Co tu dużo mówić... 40 osób, które niezależnie od ilości kilometrów (100, 600 czy 1200) pokonały dystans, żeby się spotkać, udzielić rad, podzielić swoimi doświadczeniami to jest naprawdę nie do opisania jednym słowem!

PS.  @luft - dziękujemy za możliwość upchnięcia korali zlotowych w nano kostce

 

Pozdrawiam i do zobaczenia za rok! (albo i szybiej zgodnie z rozmowami na zloci)


Akwarium nr 1: 120/60/55 

Akwarium nr 2: 90/50/50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Bartol napisał:

Hej,

Na początku chciałem podziękować organizatorowi czyli @dadario za to, że musiałem się tylko zameldować i wymeldować, mega organizacja, mega atmosfera, mega ekipa!
Co tu dużo mówić... 40 osób, które niezależnie od ilości kilometrów (100, 600 czy 1200) pokonały dystans, żeby się spotkać, udzielić rad, podzielić swoimi doświadczeniami to jest naprawdę nie do opisania jednym słowem!

PS.  @luft - dziękujemy za możliwość upchnięcia korali zlotowych w nano kostce

 

Pozdrawiam i do zobaczenia za rok! (albo i szybiej zgodnie z rozmowami na zloci)

@dadario:czapkizgłów:)

spoko, a ja dziękuję Arianowi (lascorals), że uwolnił mi połowę przestrzeni bagażnika zabierając zestaw do Wielkopolski

Dzięki każdemu z osobna za wspólny czas

Na żywo wspominałem, że Oceanika (Chrusty koło Kielc) zaprasza bysmy zorganizowali sobie tam zlot w październiku. - jeśli macie na to ochote to dawajcie znać

pozdro!

luft

p.s.

@katanidzisiaj zawkasy jak przepowiedziałeś... po 2 dniach :D


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, luft napisał:

@katanidzisiaj zawkasy jak przepowiedziałeś... po 2 dniach :D

:D

My do 18km z buta po górkach wczoraj dołożyliśmy 10. Na razie bez zakwasów (nie przewiduję).


Brutto: akwarium 550 + sump 260l, start 20.12.2017. Filtracja: rollermat + skała + refugium, bez odpieniacza. Sprzęt: Akwarium 120x70x65h OW, sump 119x50x45h. Pompa Jebao DCP 10000,  Cyrkulacja 2x maxspect  XF-350, Jebao MW-22, Oświetlenie: philips Coral Care gen 1 v2 x 3szt.. Oświetlenie refugium Chinka LED.

Sól Fauna Marin Professional, dodatki AF, balling AF/CZDA. 50kg suchej skały Marco Rock's, nieco pukani.

Ryby i inne biegająco-pełzające: Ctenochaetus binotatus, 6x Pseudanthias squamipinnis, Zebrasoma flavescens, Lysmata amboinensis x 3, L. debelius, 4x Lysmata Seticaudata, 1x Neopetrolisthes oshimai, 2 kraby pustelniki Clibanarius africanus, jeżowiec Mespilla globulus, setki  slimaków turbo i columbelli, 1x  tectus, 1x strombus luhanus... Oraz kilka kg kiełży, równonogów, wężowideł i innego drobnego życia.

ce5058cc16516a9e06285a07538a7eb3u1610a14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozchodziliście i dobrze, a ja to jak mercedes beczka wyjety z garażu po 15 latach nieużywania :D 


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za spotkanie. Co tu dużo mówić, było świetnie, tylko nie wiem czy już Ancik wytłumaczył Ewe po co jest łyżka do butów potrzeba, a przecież nie można dziewczynę w niewiedzy zostawić :)

 

 

Edytowane przez Jukos (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za miłe towarzystwo,

dzięki organizatorom, Dadario, super było,

dzięki Kataniemu, Ani, Młodemu no i Mariuszowi za wyprawę dookoła Baraniej Góry - trochę mnie złachaliście bo w niedzielę rano nie byłem w stanie biegać :) tylko wlazłem na Czupiel.

No i dzięki Michałowi że wytrzymał moje towarzystwo aż do samego Zgierza :)

Pozdrawiam, Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.05.2023 o 08:30, luft napisał:

- jeśli macie na to ochote to dawajcie znać

chęci są... nie wiem jak z urlopem...

W tym roku na Ustroń przyjechałem  odpocząć, podeptać góry, wyspać się i zrelaksować. Chwilę udało się spędzić z posolonymi wariatami. Za co wszystkim dziękuję.

Dadario dzięki za organizację.

Edytowane przez chwialek (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to Panie i Panowie... Czas na powtórkę!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.