Skocz do zawartości
palaeo

Jebao doser 3.4 na odległość.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam dozownik Jebao 3.4 wifi. Do aplikacji mogę się zalogować tylko będąc w zasięgu domowego wifi. Czy zna ktoś możliwość zalogowania się do aplikacji nie będąc podłączonym do wifi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Twój dozownik dziala z aplikacji jebao? Jeśli tak to powinno beż problemu dzialac z każdego miejsca na świecie, ja mam pompę obiegową i falowniki jebao. Steruje nimi kiedy i gdzie chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpinam sie do kolegi Kirzan, mam tak samo falownik i pompe obiegowa, raz zarejestrowana w aplikacji i domowej sieci wifi i dziala z kazdego miejsca na swiecie bez zadnych kombinacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi - spróbuję z VPN, choć jestem średnio komputerowy.

Steruję pompą z apki Jebao, poza zasięgiem domowego wifi wyświetla komunikat jak na screenshocie - nie można się w ogóle zalogować...

 

Screenshot_20230614-140956_Jebao Aqua.jpg

Edytowane przez palaeo (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Twoja sieć wifi działa w 2.4ghz? I czy w telefonie w aplikacji Jebao masz udostępniona lokalizację?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może kolega stworzył sobie połączenie bezpośrednie z urządzeniami zamiast połączyć z siecią domową

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W każdym sprzęcie jebao masz dwa rodzaje konfiguracji, przez sieć lub bezpośrednio. Ty wybrałeś pewnie bezpośrednio. 


acee4e0f3e82859a8ba176830428e15au882a770.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem, że niemożliwe :)

A jak to przestawiić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw usuń dane urządzenie z aplikacji. A potem dodaj je od nowa tylko w opcji smart. Powinien ies mieć instrukcje i tam pisze jak mrygaja diody w smart a jak w AP 

Napisz jeszcze zanim usuniesz tą pompę dozująca na jaki kolor swieci kontrolka od wifi.

Edytowane przez Kirzan (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam falownik od Jebao SCP-120m i w jednym z postów opisywałem problemy związane z połączeniem Wi Fi. Po jakimś losowym czasie zrywało się połączenie i pojawiał się komunikat o błędzie, w końcu skorzystałem z drugiej możliwości połączenia poprzez AP. I tu niespodzianka, połączenie jest stabilne od dobrych paru tygodni i co ciekawe działa bez względu na odległość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, bo prawdę mówiąc na razie to zostawiłem, ale muszę rzeczywiście zrobić z tym porządek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.