Jump to content
Ironista

Problemy z dodawaniem wpisów - brak okna dialogowego

Recommended Posts

Od pewnego czasu mam problem z dodawaniem wpisów, po kliknięcu okienko dialogowe nie rozwija się i nie mogę dodać wpisu. Nawet jak kliknę w jakiś wpis "cytuj" to też nie ma żadnej reakcji. Mogę tylko dodać załącznik, wpisu zaś nie. Ktoś też tak ma? 

PS> nie raz uda się, ale to wymaga kilkunastu prób.

Edited by Ironista (see edit history)

I znowu zalewamy, i znowu i tak do usranej śmierci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi też się to zdarzyło kilka razy. Po zamknięciu karty i odświeżeniu strony się udało. W dodatku czasem przy odpalaniu nano-reef ładuje mi się wykrzaczona strona. Problem jest od kilku dni.


Akwarium: za małe

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

to problem z forum. raz na kilka razy się zdarza, trzeba przeładować stronę. 


Brutto: akwarium 550 + sump 260l, start 20.12.2017. Filtracja: rollermat Tropic Creations 300, bez odpieniacza. Sprzęt: Akwarium 120x70x65h OW, sump 119x50x45h. Pompa Jebao DCP 10000,  Cyrkulacja 2x maxspect  XF-350, Jebao MW-22, Oświetlenie: philips Coral Care gen 1 v2 x 3szt..  

Dozowanie: Modern reef. I nic więcej. 

Ryby i inne biegająco-pełzające: Zebrasoma flavescens, xantrurum, brzydal, Salarias ramosus, Pictochromis aldabrensis, chrysiptera hemicyanea, Labroides dimidatus, Chelmon rostratus. Lysmata amboinensis x 3, 1x Neopetrolisthes oshimai, 2 kraby pustelniki Clibanarius africanus, jeżowiec Mespilla globulus, setki  slimaków turbo i columbelli... Oraz kilka kg kiełży, równonogów, wężowideł i innego drobnego życia.

ce5058cc16516a9e06285a07538a7eb3u1610a14

Share this post


Link to post
Share on other sites

na telefon tez nieraz ładuje mi sie wykrzaczona strona


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie prawidłowy formularz pojawia sie od wielkiego dzwonu. Nawet na czacie pisałem do Skoczka pytanie bo cześciej nie mam formularza niż mam. Teraz kilkałem z 10 minut zanim mi się pojawił. @SkoczekPL nie było jakiegoś upgrade ? albo ktoś czegoś nie dołożył do kodu  ;)


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.