Skocz do zawartości
Przemek

NanoReef - rzeczy do zrobienia, poprawienia

Rekomendowane odpowiedzi

Błagam zrobcie w dziale targowisko dodatkowy pod dział sprzedam z wysylka i tylko odbiór osobistt...bo tracimy czas na targowisku wchodząc w ogłoszenia...


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Karolu drogi to przecież leży w gestii sprzedającego jak opisze swój towar.

Nie bez powodu jest podklejony wzór jak powinno wyglądać ogłoszenie - tam są zawarte wszystkie niezbędne informacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiem Marcin ale każdy to olewa,wiec trzeba wyjść w stronę nieukow nie umiejacych czytać....albo po prostu nie wystawiać im takich ogłoszeń...


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O zgrozo! :shock: :shock: :shock:

Kolejne ograniczania i nakazy na targowisku :nuke:

Jakoś tego nie wiedzę :santa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zróbcie % od ogłoszenia i bedzie spokój

hohoho :devil:

wszyscy pojda w xxxxxxxx na allegr....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

% to powinien byc dla ogloszen typu " na sprzedaz mam.... (aledrogo.costam)...) I tyle. NR- darmowy posrednik ;)


Pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem absolutnie za porządkiem, jak kogoś przerasta podanie pięciu wymaganych informacji....niech idzie na allegro.

My trzymajmy poziom.

P.

Edytowane przez piotr7 (wyświetl historię edycji)

Takie tam 53L, 50x30x35, Koralia Nano, Tunze 9001,  kaskada HBL501, lampa LED, SPECTRA, 30W

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zróbcie % od ogłoszenia i bedzie spokój

hohoho :devil:

wszyscy pojda w xxxxxxx na allegr....

No i gitara,jestem za,a calosc zebranych srodkow proponuje przeznaczyc na szczytny cel,czytaj - dofinansownie extra fanaberii na najblizszym zlocie :lol:.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka


"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinno się w tytule podawac czy wysylka czy odbior osobisty, a przy osobistym miasto gdzie mozna odebrac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja podbiję temat,dalej mnie drażni brak w tytule wpisywania że zwierzaki są tylko z odbiorem osobistym.Dlaczego moderatorzy nie zwracają uwagi wystawiającym ogłoszenia....w dziale sprzedam.


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie Karolu dlatego że "Regulamin Targowiska" nie precyzuje takiej konieczności :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogólnie w dziale Kupie/Sprzedam fajnie byłoby jakby ktoś podawał z jakiego rejonu/miasta oferta bo z tym też ostatnio jest wielka lipa


425b50f54c189bfa14c0e1e2990d0013u621a149

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko u mnie czy u was też godzina na forum jest +1 ?


425b50f54c189bfa14c0e1e2990d0013u621a149

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko u mnie czy u was też godzina na forum jest +1 ?

W ustawieniach zmień strefę czasową i będzie git. U mnie też tak kiedyś było.


ReefMax -  Odpieniacz Hydor Slim Skin 135.35, 3x24W T5, Hydor Koralia Nano 900 i 1600, 11 kg LR + 9 kg LS, sól AF RS + Probio S, Pro F, Probio F. Obsada - głównie LPS, kilka miękkich, pustelnik, 2 debeliusy, rozgwiazda piaskowa, kilka Turbo, Synchiropus splendidus, 2x Amphiprion ocellaris, Valenciennea puellaris, Pterapogon kauderni i Chrysiptera parasema.

0e93da8f008542a888d593ba9d084493u522a479.png

"Wszechświat i ludzka głupota są nieskończone. Co do tego pierwszego nie jestem pewien.” – Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok Wyczaiłem. Dla potomnych. jeśli jest zaznaczona Automatycznie wykryj czas letni, bądź ręcznie czas letni ustawimy to poleci godzina do przodu.


425b50f54c189bfa14c0e1e2990d0013u621a149

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ze stroną na telefonie. Mianowicie, jak wejdę normalnie na stronę wpisując adres, wszystko ładnie śmiga, zdjęcia/linki itd. Problem pojawia się gdy na nanoreef mam wejść przez wyszukiwarkę google. Tzn. wpiszę w google frazę i nano-reef, i naciskając link żeby zacząć czytać wątek po prostu nie reaguje. Nie wiem czemu tak się dzieje, czy to wina tel?

Telefon to Samsung Note II z Androidem oficjalnym 4.3 i przeglądarka chrome.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ze stroną na telefonie. Mianowicie, jak wejdę normalnie na stronę wpisując adres, wszystko ładnie śmiga, zdjęcia/linki itd. Problem pojawia się gdy na nanoreef mam wejść przez wyszukiwarkę google. Tzn. wpiszę w google frazę i nano-reef, i naciskając link żeby zacząć czytać wątek po prostu nie reaguje. Nie wiem czemu tak się dzieje, czy to wina tel?

Telefon to Samsung Note II z Androidem oficjalnym 4.3 i przeglądarka chrome.

Patryku, u mnie śmiga jak złoto (też mam Samsunga). Ale tak czy inaczej na telefonie polecam Ci aplikacje Tapatalk - zdecydowane ułatwi Ci obsługę każdego forum ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No musze zrobić drugie podejście do tapatalka bo po pierwszym jakoś się nie przekonałem, a się do przeglądarki przyzwyczaiłem :p

no może jak zrootuje tel to w końcu dojdzie do ładu wszystko :p

ale dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba rootować telefonu żeby zapanować nad TT ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Od jakiegoś czasu mam mały problem gdy piszę posta.

Wcześniej nad polem do wypisywania tekstu były ikony z różnymi poleceniami(np wstaw zdjęcia ze swojej galerii). Od kilku tygodni już chyba - zniknęły.

Gdzie leży problem? Czy może w aktualizacji przeglądarki?

A może coś właściciel strony przerobił??

Poniżej zrzut ekranu jak to u mnie wygląda - kiedyś było inaczej - lepiej.

Pozdrawiam

post-22232-0-03454300-1433521890_thumb.png

Edytowane przez r_33 (wyświetl historię edycji)

IMG_6499.thumb.JPG.f2b8bb71553cbb14e9886a7a0f6407c6.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Sprawdź na dole strony po lewej stronie czy masz włączony styl na "Nano 3.3"

"Zmień styl"-"Nano3.3".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź na dole strony po lewej stronie czy masz włączony styl na "Nano 3.3"

"Zmień styl"-"Nano3.3".

Dziękuję.

Niby miałem zaznaczone to nano 3.3 ale odznaczyłem i z powrotem zaznaczyłem i mam.

Dziękuję.

Pozdrawiam

post-22232-0-27879400-1433525807_thumb.png


IMG_6499.thumb.JPG.f2b8bb71553cbb14e9886a7a0f6407c6.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do szanownych adminów lub moderatorów . Otóż czy ktoś z forumowiczów zgłaszał kiedykolwiek problem z pisaniem postów polegający na tym, że pisząc post muszę kilkukrotnie "wbijać" daną literkę bo pisząc płynnie/szybko czyli normalnie nie jest ona wyświetlana . Przez to napisanie jednego dłuższego posta wymaga wiele czasu i skupienia. Chcę nadmienić, że na 100 % nie jest to wina mojej klawiatury bądź komputera - piszę na komputerze bardzo dużo i często ( także na wielu forach ) i tylko na NR mam problem tego typu. Czy jestem pierwszym i jedynym użytkownikiem zgłaszający ten problem czy ktoś już sygnalizował ww ? Pozdrawiam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest ten sam problem co ma kolega Xionc, ale tylko kiedy jestem w pracy i jest to wina pewnie blokad ktore sa pozakladane na necie firmowym, bo nie wazne czy uzywam lapka firmowego czy tez prywatnego tak jest zawsze. Mi pomaga poprostu klikniecie na inna karte i powrot na NR, dopuki nie wcisne backspace lub nie zaznacze tekstu to jest dobrze. Bardzo czesto tez jest tak ze podczas pisania nie moge przewinac strony do gory aby zobaczyc co bylo wczesniej napisane. Sproboj poprostu gdy sie zaczyna sypac robic tak jak pisalem wczesniej z wcisnieciem innej karty i powrotem za NR.

Edytowane przez masters1623 (wyświetl historię edycji)

Kostka 280L(80x70x50), sump 96L(80x30x40),odpienicz CruX IS-200, HQI 150w- 2x24 t5- 2x10w ledy., RW-8, Tunze 6015; nano 1600; wp-10, obieg NJ3000

80ec2bbfd3a2f619b7033a4043a0198bu388a360.png

asd.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.