Skocz do zawartości
Przemek

NanoReef - rzeczy do zrobienia, poprawienia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Czy używacie przeglądarki Internet Explorer?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak.


Kostka 280L(80x70x50), sump 96L(80x30x40),odpienicz CruX IS-200, HQI 150w- 2x24 t5- 2x10w ledy., RW-8, Tunze 6015; nano 1600; wp-10, obieg NJ3000

80ec2bbfd3a2f619b7033a4043a0198bu388a360.png

asd.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

a na innej przeglądarce jak działa forum?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojecia, prywatnego nie mam przy sobie zeby sprawdzic, a na sluzbowym musze sie meczyc na IE bo innej nie da rady zaistalowac.


Kostka 280L(80x70x50), sump 96L(80x30x40),odpienicz CruX IS-200, HQI 150w- 2x24 t5- 2x10w ledy., RW-8, Tunze 6015; nano 1600; wp-10, obieg NJ3000

80ec2bbfd3a2f619b7033a4043a0198bu388a360.png

asd.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może spróbuj ściągnoć sobie Firefox portable. Powinien działać bez żadnej instalacji. Też korzystam w firmie z tej przeglądarki.

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka


 

Akwarium: 540 L + 100 L sump

Cyrkulacja: 2x Glamorca GP-03

Obieg: Jebao DCP10000

Odpieniacz: Twistman OB-200-EXT

Oświetlenie: 4 x Maxspect Mazarra P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie bardzo czesto siedze na tapatalk'u i czasem zdazaja sie podwojne tematy czyli np." Temat kilka innych i zas ten sam temat", tez tak macie czy poprostu swiruje mi apk. ? Zdaza sie to bardzo czesto.

Wysłane z mojego SM-G900F za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a na innej przeglądarce jak działa forum? :)

Na innej działa poprawnie, Na IE 9,10,11 jest jakiś problem z tym pisaniem.

Sprawdzałem u siebie w firmie I nie jest to problem zabezpieczeń, w DMZ działa tak samo.

Raz wciśniemy backspace i trzeba część liter wciskać dwukrotnie by zadziałały.

Pozdrawiam

Jacek

A ja mam takie pytanie bardzo czesto siedze na tapatalk'u i czasem zdazaja sie podwojne tematy czyli np." Temat kilka innych i zas ten sam temat", tez tak macie czy poprostu swiruje mi apk. ? Zdaza sie to bardzo czesto.

Wysłane z mojego SM-G900F za pomocą Tapatalk 2

Mam to samo, ładuje liste tematów , a jak chcesz załadować następne tematy

to ładuje ponownie te same co na pierwszej liście, problemem jest stara wersja tapatalka po stronie serwera

pozdrawiam

jacek


Pozdrawiam

Dżeq

6e48f0ce1f1cbba4d1ce089117b7bf53u896a780.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo, ładuje liste tematów , a jak chcesz załadować następne tematy

to ładuje ponownie te same co na pierwszej liście, problemem jest stara wersja tapatalka po stronie serwera

pozdrawiam

jacek

Dokładnie tak. Na telefonie mam obie wersje (starą PRO i nowa) TT i na starej (według mnie dużo fajniejszej ) często zdarzają się takie problemy. Na nowej jeszcze nie zauważyłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam ustawione Nano3.3 i nadal nie mogę używać ikonek nad polem wpisywania tekstu. Wcześniej miałem dobrze :(

Edit

Zresetowałem ustawienia przeglądarki i już jest git

Edytowane przez Panoramiks200 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się - używam Explorera. Skoro jest to tylko i wyłącznie kwestia przeglądarki nie ma problemu ściągnę Firefoxa . Dziękuję Wszystkim za zainteresowanie tematem.

Edytowane przez Xionc (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja napier..... W klawiature ze zloscia bo myslalem ze mi sie komp sypie hehe :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uzywam tapatalka 2 bo jest najbardziej przejzysta a Ty Walker ?

Wysłane z mojego SM-G900F za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od dwóch lat mam Tapatalk pro. Płatna wersja niestety już niedostępna :-(. Ale jest przekozacka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze wzuc apk. Na jakis server ja tapatalka 2 i jestem zadowolony tylko te podwojne tematy czasem myla bo te nowe tapki to jakies porazki

Wysłane z mojego SM-G900F za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy Admini coś podziałali z tematem ale w tej chwili nawet w Explorerze piszę się już bez problemu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zauważyłem dzisiaj że w dziale zeovitu nie można dodawać załączników, a jedynie zdjęcia z galerii co jest dość uciążliwe


Było 30l >> 112l + 45l >> 375l >> 490l >>

Jest 637l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zauważyłem, że przez ostatnie kilka dni, przy otwieraniu jakiejkolwiek strony z forum wywala błąd (niestety nie zanotowałem go) i strona jest cała biała. Po odświeżeniu wszytko otwiera się jak powinno. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzina wysłania wiadomości na PW jest o godzinę do przodu ;)

http://nano-reef.pl/topic/78826-zegar-godzina/

masz tu temacik :)


... I to by było na tyle.  ...

.... Problemem nie jest technologia.
Problemem jest osoba lub osoby , które jej używają.    .... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zauważyłem, że przez ostatnie kilka dni, przy otwieraniu jakiejkolwiek strony z forum wywala błąd (niestety nie zanotowałem go) i strona jest cała biała. Po odświeżeniu wszytko otwiera się jak powinno. ;)

Znowu mi się przytrafiło wiec wklejam info o błędzie.

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, webmaster@nano-reef.pl and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 500 Internal Server Error error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Często mam ten komunikat po tym jak chcę PW albo posta napisać.


c64.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy we właściwym temacie. Ale czy istniała by możliwość dodania do tematów z baniakami licznika dni.miesięcy.lat od ustalonej przez użytkownika daty ? Co miało by to na celu np w pierwszym poście widoczny byłby od razu wiek baniaka. Dlaczego ustawiany start przez użytkownika - otóż dlatego że część tematów zaczyna się od momentu wstawienia szkła do pomieszczenia inna część to ukazanie baniaka w stanie zadowalającym twórcę/właściciela a raczej startem rozumianym przez większość jest zwodowanie, zasolenie. Czy opcja takiego licznika jest możliwa?

Edytowane przez chwialek (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz sobie sam dodać taki licznik w stopce ze zdjęciem baniaka i parametrami w postaci banera. U mnie np widzisz uproszczona wersje ale kilka osób na forum ma opcje pro ( ;-) ) z innego serwisu. Poszukaj napewno się uda ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja piszę w sprawie przekierowania do targowiska. Nie wiem czy ten temat był już wcześniej poruszany, ale napiszę bo byłaby to dość ciekawa opcja. Tzn. jak jesteśmy na stronie głównej n-r, to na samym dole mamy "Ostatnie z Targowiska" i nagłówki wątków "Sprzedam życie", "Sprzedam sprzęt, chemię" itd. I naciskając w ten napisz przerzuca nas z powrotem do głównej strony n-r. A czy dało by się zrobić tak, żeby przerzucało nas od razu do tego konkretnego działu na targowisku?

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.