Skocz do zawartości
Przemek

NanoReef - rzeczy do zrobienia, poprawienia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość radiesteta

Od kilku dni problem z forum na Opera mobile for Android.

http://nano-reef.pl

Na tej stronie wyświetlają się tylko targowisko na samej górze. Dolna większa część strony jest pusta - niebieskie tło bez niczego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni problem z forum na Opera mobile for Android.

http://nano-reef.pl

Na tej stronie wyświetlają się tylko targowisko na samej górze. Dolna większa część strony jest pusta - niebieskie tło bez niczego.

Skoro problem masz od kilku dni (czyli wcześniej działało) a my od dawna nic nie zmienialiśmy w kodzie forum to.... raczej problem w telefonie.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość radiesteta

W telefonie ja też od dawna nic nie zmieniałem. Tylko kilka dni go do przeglądania forum nie używałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było poruszane, ale moim zdaniem wyszukiwarka nie jest dokładna. Szukałem jakiś czas temu tematów o filtrach RO i praktycznie nic nie znalazło. Wpisałem w google z dopiskiem nano reef i wtedy pojawiały się tematy z szukanym zagadnieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość radiesteta

To chyba nie jest temat do zgłaszania poważnych uwag tylko dla zgrywy. Skoro po tym jak napisałem nie ruszałem nic w Operze a nagle zamiast wysietlac się normalnie forum wyświetlają mi się tylko ogłoszenia a tu mi tylko odpisali, że oni nic w skrypcie nie ruszali to pytam kto rusza ? Uffiki czy kto, że nagle się forum dziwnie wyświetla ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na komputerze też tak masz ? Dziwne że tylko Ty masz problem.... pomyśl.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość radiesteta

Na komputerze też tak masz ? Dziwne że tylko Ty masz problem.... pomyśl.

Nie na komputerze tego nie mam ale na kompie regularnie aktualizuję każde oprogramowanie a właśnie na komórce nie ze względu na serwisy internetowe, i dziwne ze tylko n a nano reeef ten problem się pojawił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc możesz mi wyjaśnić dlaczego inni użytkownicy z Operą - mają OK ? Dla nich specjalnie zrobiliśmy dobrze a Tobie na złość - źle ?

No błagam Cię


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość radiesteta

o teraz tez ciekawe, a pisze ze stacjonarnego ko0mpa najpierw wyskoczył taki komunikat jakby wątek ogólnie był wykasowany a po chwili wyskakuje mój zdublowany post. Ale ogólnie wszystko jest ok wy zawsze jesteście bez winy. To winni są zawsze użytkownicy. Mnie także się kiedyś nudziło kiedyś i pisałem 2 razy to samo dlatego mam 2 pkt ostrzeżeń. Forum jak zawsze ideał.

Edytowane przez radiesteta (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radiesteta.... nie zaśmiecaj wątku.

EOT


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość radiesteta

OK W WASZYM WSPANIAŁYM FORUM WSZYSTKO JEST OK TO ZAWSZE U MNIE JEST ŹLE. dlatego ta droga publicznie składam prośbę o usunięcie mojego konta z tego forum. Już więcej nie będę niczym zaśmiecał tego "WSPANIAŁEGO" forum. Będę pisał tylko tam gdzie chcą aby ktoś pisał. Obiecuje, tez że nie założę innego konta pod innym nickiem tu bo to forum nie jest tego nawet warte. Gdybym najpierw trafił na to forum to na pewno bym dziś tkwił w przekonaniu że do założenia akwarium morskiego bez 15 tys zł lepiej nie podchodzić i że sprzęt inny niż Tunze aczkolwiek ostatnio nawet i tej firmy odpienacz mi krytykowano w nie wiem o co tu chodzi, wcale nue wchidzi w grę i że jest to hobby dla BAAAAARDZO ELITARNYCH LUDZI. , A mam swoje pierwsze a nawet i 2 akwarium słone tylko dlatego, że ktoś inny nie z tego forum wyjaśnił mi że nie trzeba we Lotto wygrać by mieć swoje 1 morskie. Zatem nic tu po mnie skoro moje poglądy tak bardzo różną się od panujących na forum do tego stopnia, że nawet w jak zgłaszam uwagi techniczne to jestem krytykowany i forum jest bez zastańżeń a to moja win a ze źle się ono wyświetla.

Edytowane przez radiesteta (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:spam:

to wszcząsające

Edytowane przez Stani (wyświetl historię edycji)

120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chcialbym zapytan wladce guziczkow o to jak dzila nasza forumowa poczta.

Otoz jezeli prowadze z kims rozmowe i wysylam mu wiadomosc by mu o czyms przypomniec, poprosic lub zwyczajnie odpisac; druga strona kasujac rozmowe czysci wszytsko i nie ma mozliwosci powrotu. Czasami pojawia sie klimat "palenia glupa" .....no co ty ja nic od Ciebie nie dostalem. Owszem moge ustawic konto tak by kopie otrzymywanych wiadomosci dostawac na prywatnego maila, ale w takim razie po co skrzynka nano-reef? Moje wyslane wiadomosci sa bezpowrotnie utracone.

Jezli nie umiem obslugiwac wlasnej skrzynki prosze o rady

Pozdrawiam

Grzesiek


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jacekberetłódz z tej strony piszę bo mam problem po aktualizacji przeglądarki poginęły mi hasła przy próbie odzyskania hasła wyskakuje że żle wpisany kod z obrazka co mam zrobić żeby dostać link do zmiany hasła ??


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jacekberetłódz z tej strony piszę bo mam problem po aktualizacji przeglądarki poginęły mi hasła przy próbie odzyskania hasła wyskakuje że żle wpisany kod z obrazka co mam zrobić żeby dostać link do zmiany hasła ??

Dostałem to zgłoszenie od Debory, dziś koło godziny 14 wysłałem Ci na maila podanego w profilu nowe hasło.

Dostałeś ?


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj na PV Romana na którego maila wysłałeś hasło, bo nie pamiętam jakiego zarejestrowałem na forum.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OFFTOPIC sie niewyswietla, zalozylem temat BRAZIL i okazuje sie ze od kilku dni wogole sie nie wyswietla ten dzial Kolega juz zalozyl temat i lipa.

Prosze naprawcie, a moj temat wywalcie skoro juz jest.

Edytowane przez Grzegorz Dyzma (wyświetl historię edycji)

Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OFFTOPIC sie niewyswietla, zalozylem temat BRAZIL i okazuje sie ze od kilku dni wogole sie nie wyswietla ten dzial Kolega juz zalozyl temat i lipa.

Prosze naprawcie, a moj temat wywalcie skoro juz jest.

Bo to temat nie o akwarystyce morskiej i ryby też w gałę nie grają, a dział offtopic uznany za zaśmiecający

Pozdr

Edytowane przez Gaber (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Off-topic sie wyswietla ale został ściagnięty ze strony głównej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W portalu na dole są nowe ogłoszenia z targowiska. Czy nie można podlinkować aby po wciśnięciu "sprzedam życie" wyskakiwał właśnie ten dział. U mnie po wciśnięciu przekierowuje mnie na portal:)


4710d00f94c099763084e78a6b3f3112u365a339.png?upd=20150324102053

Akwarium:60x60x50 panel, odpieniacz DIY na pompie Tunze 9410.04, obieg Tunze 1073.020, cyrkulacja Tunze 6015+6025, swiatło chińczyk 120W+2x24W T5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem ze wstawianiem zdjęć, podczas ładowania zdjęcia mam komunikat " Wysyłanie zakończone niepowodzeniem" jak poprawie załadować zdjęcie?


62c913a700089715a5dfcbcc8048683eu306a287.png[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.