Skocz do zawartości
crab22

ZLOT W GÓRACH (5-7 LUTEGO) LISTA

Rekomendowane odpowiedzi

Upiekę Wam ciasto. Na tym też się znam :shocking

Dopiero w sobotę na obiad przyjeżdżam więc dzięki temu będę BARDZO OCZEKIWANYM gościem:clowning


pozdrawiam

Aśka

____________

Start 4.06.2009

270l+100l sump,

OR 3500 AM,

turboflotor 1000 AM,

2 x Koralia 3 + Wavemaker,

dolewka AM,

Lajon 120,

LED-y 7*17 W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#230475 smoki :

Upiekę Wam ciasto. Na tym też się znam :shocking

Dopiero w sobotę na obiad przyjeżdżam więc dzięki temu będę BARDZO OCZEKIWANYM gościem:clowning

sernik czy jabłecznik :)


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#230475 smoki :

Upiekę Wam ciasto. Na tym też się znam :shocking

Dopiero w sobotę na obiad przyjeżdżam więc dzięki temu będę BARDZO OCZEKIWANYM gościem:clowning

To ja w imieniu wszystkich głodomorów bardzo dziękuję i zobowiązuję się przynieść parę butelek pysznej cytrynówki mojej roboty:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy 4 miesięcznego Leona:baby, żona powiedziałe, że jak będzie grzeczy to nam upiecze jakieś ciasto...:shocking


1100 l. w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Do kiedy trzeba zadeklarować swoją chęć wyjazdu. Pytam dlatego, że będę wiedział czy mogę jechać dopiero około 14-tego stycznia, są jeszcze wolne miejsca?

Pozdrawiam

Grzegorz

p.s.

niestety dopiero po wizycie w Zabrzu dowiedziałem się że organizujecie spotkanie i dzisiaj dorwałem się do tego wątku.


350L., Hyperion R2+, sump 170 L., Deltec.

IMG_20180226_192721.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie termin zaliczki ustaliliśmy na 2 tyg przd zlotem:) Kto może proszę wpłacać wcześniej, bo nasz skarbnik @rs się później nie wyrobi ze wszystkimi:tongues Miejsc jeszcze trochę jest także zapraszam wszystkich, również kolegów z północy:). Podkreślam to nie jest zlot morszczaków z południowej Polski tylko na południu naszego pięknego kraju:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli macie wolne miejsca to ja tez bym sie pisał (pokój 2osobowy)


450l+160l sump, 2xhqi150w+2xt5 54w,APF600,cyrkulacja40000,reaktor deltec, i trochę szczęścia... .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Potwierdzam Rezerwacje, pieniążki wpłacę myślę że tak do 2 tygodni gdyż obecnie nie bardzo jestem przy kasie(zresztą nigdy nie byłem jak to uczeń):shocking.


Pozdrawiam domat,

Było kilka ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szarlotkę albo inne. W każdym razie DOBRE :)


pozdrawiam

Aśka

____________

Start 4.06.2009

270l+100l sump,

OR 3500 AM,

turboflotor 1000 AM,

2 x Koralia 3 + Wavemaker,

dolewka AM,

Lajon 120,

LED-y 7*17 W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

smoki, jeśli mógłbym jakoś wpłyanąć na twoją decyzję... Szarlotka... mmmmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurna to się szykuje kulinarny zlot, wejście przepisy to się powymieniacie :)

To ja wezmę starą dobrą tradycją - śledziki :)


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem osobą kulinarnie niepołnosprawną - potrafię tylko jeść więc żaden przepis mnie nie zainteresuje ani nie mam nic na wymianę. Pasożyt ze mnie, wiem ale mam też większe wady.

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i takim sposobem poza trunkami będzie zagrycha:strutin


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać że zapowiada się apetycznie:D Fajnie, że jest tyle chętnych, przynajmniej nie będziemy głodować:) Z tym ciastem to tak rzuciłem dla przykładu, jak np. ktoś jest specjalistą od robienia sałatek lub innych potraw, to przecież taki talent nie może się marnować:) Zapraszam również do wymiatania piwnic z różnych trunków typu wino,żeby nasze drogie Panie też miały się czym delektować. Jak będziemy współpracować to zrobimy imprezę jakiej ta wieś jeszcze nie widziała:strutin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powoli będziemy się starali sprecyzować liczbę chętnych:) Końcem przyszłego tygodnia mamy zamiar wybrać się do pensjonatu i wstępnie przydzielić pokoje, żeby później nie było chaosu:strutin Bylibyśmy bardzo wdzięczni jakbyście do tego czasu potwierdzili swoją obecność poprzez wpłacenie zaliczki. Ci z Was, którzy z pewnych przyczyn nie mogą wpłacić zaliczki w przyszłym tygodniu proszeni są o napisanie potwierdzającego posta. Wiem,że jestem trochę upierdliwy, ale chcę żeby nasze spotkanie miało ręce i nogi:D.

P.S. Czy jest już ktoś chętny do organizacji czasu dla dzieci? Ja ze swej strony mogę przywieźć sporą kolekcję bajek Disneya:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z dojazdem nie będzie problemu, wskakujecie na drogę szybkiego ruchu na Zwardoń nr 69 (naprawdę taki jest numer drogi:D), skręcacie na Milówkę i jesteście. Drogi miejscowe też są w dobrym stanie, pewnie za względu na turystów:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michal to kiedy jedziemy ,chetnie bede robil znowu za szofera :)

CZemu tylko wino dla pan??? ja rowniez bardzo lubie :)

Co do tego akwarium naszego ,to co tam jeszcze zabrac do niego? Grzałe ,pokrywe ,moze wezme ps300 skimmer?:)

Tak ogolnie to co jeszcze by sie przydalo ,moze cos jeszcze dam rade wziasc..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzychu się pojawił po dłuższej nieobecności i od razu chce wino:D A tak przy okazji to uzgodniliśmy,że pieczesz ciasto:) A jeśli chodzi o wypad do pensjonatu to tak myślę czwartek - piątek, może jeszcze ktoś z lokalnych morszczaków będzie chciał się wybrać z nami:) Jak słusznie Leoni zauważył musimy się spytać o pory posiłków żeby ułożyć wstępnie plan zlotu i powoli rozdzielać pokoje dla uczestników. No możesz wziąć ten skimmer, tylko bardziej by nam zależało na pompie cyrkulacyjnej, kto może zabrać?

P.S. Tak sobie myślę czy nie założyć też wątku na targowisku żeby umieszczać zdjęcia korali,które możecie zabrać na zlot. Bo jak tutaj zaczniemy to wklejać to już całkiem się misz-masz zrobi:) Co o tym myślicie?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można by zrobić taki temat np.

korale na giełdę na Zlot

oto link gdzie wstawiamy wszystko co mamy na sprzedaż w czasie zlotu w Milówce

http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&q=25813&n=last#bottom


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#230698 Astronotus Ocellatus :

ja ciasta nie dam rady niestety nie mam piekarnika ;/ serio ;p

w sumie ja tez moge wziasc pompe wiesz ktora michal ,prawdopodbnie w przyszlosci twoja ;d

Tak myślę że jednak pompa 5000l/h może być ciut za duża do 100 litrowego akwa:D Jakieś inne propozycje?
#230680 leoni :

można by zrobić taki temat np.

korale na giełdę na Zlot

oto link gdzie wstawiamy wszystko co mamy na sprzedaż w czasie zlotu w Milówce

http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&q=25813&n=last#bottom

Dzięki Leoni, wrzucę ten link również na pierwszą stronę,bo tutaj się szybko zgubi. No i wystawiajcie zdjęcia Waszych szczepek, wiem że macie:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie że może byc te 5000l a jak ktos przywiezie twardziele:)


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.