Skocz do zawartości
crab22

ZLOT W GÓRACH (5-7 LUTEGO) LISTA

Rekomendowane odpowiedzi

#227242 Astronotus Ocellatus :

samo szkło jako akwarium moge ja zoorganizowac mam kilka wiec jesli potrzeba to służe

...ja Cię będę męczył o ten rzutnik:D jeszcze tylko ekran i jesteśmy w domu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam rzutnik więc mogę zabrać niema problemu, a @Astronotus Ocellatus niech zabierze akwa jeżeli niema nic przeciwko


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktore?

80x35x40 108l profil

70x40x60 168l

80x20x30 48l

80x25x25 60l

40x25x25 25l

wiekszych nie mam niestety ;/

ekran w sensie to takie rozwijane cuś na stojaku i pada nań obraz z rzutnika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w razie czego Hqi AM Ocean Light 150, tylko że podwieszana. W sumie mogę ją zabrać tylko wtedy by trzeba było na jakichś listewkach postawić...

... Tak Krzysiu to właśnie jest ekran:tongues

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dysponuje zutnikiem i ekranem !!! NÓWKA:playing


1100 l. w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HA! tylko musze jescze sprawdzic jak mam szkołe... bo skaczecie po tym kalendarzu...


1100 l. w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

80x35x40 108l profil powinno wystarczyć, chyba że będzie tyle szczepków że niepomieścimy:)


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#227250 nemo :

dysponuje zutnikiem i ekranem !!! NÓWKA:playing

...panowie zaraz będziemy mieli kinoplex:D

pociągnę temat i poinformuję Was,że mam parę ładnych filmów o rafie no i relację z oceanarium w Londynie mojego skromnego autorstwa:)

Nemo już więcej nie skaczemy,chyba że na spotkaniu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to może napisz jakie żebyśmy się nie zdublowali bo mam kilka w wersji HD:)


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#227258 leoni :

to może napisz jakie żebyśmy się nie zdublowali bo mam kilka w wersji HD:)

Ciężko tak na poczekaniu znaleźć... na pewno mam "Życie oceanów", "Deep blue" z BBC (2 części), "Coral Reef Adventure" (IMAX), "Australias Great Barrier Reef" (National Geographic),"Exotic Saltwater Aquarium" to ostatnie mam tylko w HD, pozostałe normalne avi:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK potwierdzam mam WOLNE w tym czasie. moge zabrac sprzet tzn. zutnik i ekran.

Tylko jużnie zmieniajcie terminu, bo kazdy następny mam zajęty!!!


1100 l. w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapomniałem że w HD mam jeszcze "Ocean Deep" z BBC i "Shallow Seas" http://i29.tinypic.com/a9yd6u.jpg

...chyba nudzić się za bardzo nie będziemy:)

#227265 nemo :

OK potwierdzam mam WOLNE w tym czasie. moge zabrac sprzet tzn. zutnik i ekran.

Mamy pierwszego zadowolonego ze zmiany terminu:tongues:strutin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że to ostatnia zmiana terminu, wiadomo że wszystkim nie będzie pasować.


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#227293 slawomirdyl :

Mam nadzieję że to ostatnia zmiana terminu, wiadomo że wszystkim nie będzie pasować.

Jeszcze raz przepraszam, nie było innego wyjścia. Jakbyśmy się musieli użerać z jakąś kolonią to byście mnie na miejscu ukamienowali, albo wrzucili do tego akwarium ze szczepkami:) Jeśli chodzi o obecny termin,to Krzysiek świadkiem że pytałem się Pani chyba z 5 razy czy na pewno będziemy mieli obiekt na wyłączność i czy na pewno nam nikogo nie dorzuci.Wiem gdzie mieszka i ja ją ukamienuje jeżeli złamie słowo, bo do akwarium się nie zmieści:tongues

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam sie do was 2 os dorosłe i dziecko czyli pokój 2 os.Termin zostaje bez zmian??


Baniak 450l.Sump 100,Blau Aquaristic Scuma IT 110 .Cyrk.2*15000 +2*2000,Oswietlenie 4*hqi 150w.2* 36 t8.Skała 65kg.Pudełko przelewowe stal nierdzewna.P.obieg 2500 l/g

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopisany:) Już nie mogę zmieniać bo nie będę miał przyszłości na tym forum:tongues. Termin zostaje, byliśmy wczoraj osobiście i zarezerwowaliśmy cały pensjonat. Dla niedowiarków jest podany numer do szefowej pensjonatu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jeszcze miejsca?

Jeśli tak to proszę o dopisanie dwóch osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no widze że zaczyna się coś dziać i coraz więcej chętnych a to dobrze, to teraz prosimy i zarazem zapraszamy Przemka bo obiecał mi przy zlocie na północy że jak zorganizujemy coś u siebie to do nas zawita:) więc czekamy:)


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam po świętach:strutin

#227871 leoni :

no widze że zaczyna się coś dziać i coraz więcej chętnych a to dobrze, to teraz prosimy i zarazem zapraszamy Przemka bo obiecał mi przy zlocie na północy że jak zorganizujemy coś u siebie to do nas zawita:) więc czekamy:)

Jak zacznie liczyć kilometry to chyba się nie zdecyduje:) Na zachętę mogę dodać że w ciągu 5 lat studiowania w Szczecinie tą 600km trasę przejechałem z 40 razy zarówno pociągiem jak i samochodem, nie taki diabeł straszny:strutin

P.S. Z uwagi na to, że część organizacyjną mamy już praktycznie za sobą, proponuję otworzyć publiczną debatę nt. części tematycznej. Podajcie swoje propozycje tematów spotkania, może sugestie co do kolejnych prelegentów. Warto się również zastanowić nad zaproszeniem przedstawicieli znanych nam marek oraz sponsorów (można zrobić konkurs wiedzy akwarystycznej z nagrodami). Trzeba pomóc trochę Leoniemu, bo organizacja części tematycznej na dwa dni nie jest taka łatwa:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajesz Michał,dajesz:)

Szkoda,że raczej nie dam rady wpaść na ten zlocik morszczaków,ale już życzę by impreza wypaliła.


W planach piko-rafa 30ltr z miękkimi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki @crab22 nikt tez niewypowiedział się na temat mini giełdy i wymiany szczepek poza paroma osobami:), a jet to ważne żeby nie targac całego sprzętu

Kolejna sprawa jestem w trakcie pertraktacji z organizacją medialną:) zobaczymy co z tego wyniknie


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My również się piszemy :)

Dwie osoby dorosłe i dwójka dzieci. Prosimy o pokój 2 osobowy :)


112 l, Biostar Flotor + surface skimmer, Jebao WP-25,T5 - 4x24W 20 kg LR, 16 kg LS, parę miękasków :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł "giełdy" zdecydowanie mi się podoba. Mam tylko wątpliwości co do handlu zwierzętami. Ze względu na oczywiste ograniczenia, IMHO taki impreza niesie wiele niebezpieczeństw i ryzyko choroby lub śmierci zwierzaka jest duże. W każdym razie jeśli będzie potrzebna np. woda do zalania jakiegoś zbiornika to mogę zabrać ze sobą kilkadziesiąt litrów.

O części oficjalnej/wykładowej jeszcze nie myślałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#227928 cezar1 :

Ktoś może ma jakiś sprzęt na zbyciu, testy itd niech też zabierze ze sobą na zlot.

Jak ktoś ma jakąś akwarystkę na zbyciu niech też zabierze ze sobą na zlot.


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.