Skocz do zawartości
LUK4344

III Łódzkie spotkanie morszczaków

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, już wiem, że 29 grudnia będzie otwarte. Można wcześniej zadzwonić i zarezerwować, to przygotują stolik dla odpowiedniej ilości osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i znowu się zaczyna co post to inna propozycja będzie, skoro padła pierwsza propozycja to powinniśmy się jej trzymać a nie co rusz to inny pomysł po za tym to nie problem z jadłem nad Akwarium jest tego pełno wystarczy wjechać schodami na górę czy ustalić na co kto ma ochotę i zestawiło by się stoliki w jeden ciąg i na dole też było by można to jest do załatwienia nawet i z Piwem może by się udało bo nie będziemy się rzucać w oczy dlatego że Stoliki są za zbiornikami :) ale widzę że większość bez "Piwska" nie wytrzyma :)Ja się trzymam pierwszego planu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, już wiem, że 29 grudnia będzie otwarte. Można wcześniej zadzwonić i zarezerwować, to przygotują stolik dla odpowiedniej ilości osób.

Super! Podaj dokładny adres i nr tel do lokalu jak możesz.

michalzgierz1989 albo rybka albo akwarium sam wybierz... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, a jaki był "pierwszy" plan? :) Widzę, że sporo osób jest za Tawerną, moim zdaniem fajny i przytulny lokal, a że się oderwiemy na kilka godzin od baniaka? Przeżyjemy ;) A następne spotkanie może być w Manu, czemu nie :)

Jeżeli 29 nie jest dla Was kluczowy, to proponowałbym środę 28 - w czwartek zaczynają się już pierwsze wyjazdy na sylwka i frekwencja może być nieco słabsza. Ale jak bardziej pasuje 29, to dla mnie nie ma sprawy :)

Co z targowiskiem, robimy nowy temat czy jedziemy tutaj? Ja mogę przytachać szczepki z sarco, pseudopterogorgii, puchatej gorgonii foto, sinularii w podobie tej tutaj, być może rhodactisa, no i ew. xenie :)


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jurek. Jak zapadnie ostateczna decyzja, bez bicia piany to pewnie się dopiszę. :sleeping:

Na razie patrze jak ziomale się boksują. :thumbdown:

Może tu, może tu, a może wtedy a może wtedy? :wallbash:

To tak trochę bez jaj.:rant:

Zobaczcie jak układają się morszczachy na zjazd w Milówce.

Konkret.B)

Pozdrawiam


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym kupił parę (dosłownie) fluo zoa ;)


12litrów- było,28 grudzień 2011- ‎9 ‎lipca ‎2012 216+36sump- było, ‎9 ‎lipca ‎2012 160litrów- było, ‎22 ‎lipca ‎2013-wiosna 2014 23litry- 05.01.2015-01.08.2015 60litrów 01.08.2015-15.06.2016

240litrów + 112sump- 15.06.2016-01.04.2018

360+240 sump- 01.04.2018

98+64  sump-13.12.2018

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta Tawerna jest prawie Na "Górniaku" jakoś dam radę 16 chyba się tam dowlecze gdzieś w te okolicę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sPRYTny: okej, wszystkie dane są tutaj: http://maps.google.pl/maps/place?rls=pl&oe=utf-8&channel=suggest&um=1&ie=UTF-8&fb=1&gl=pl&cid=13108680345878162215

@michalzgierz1989: wydawało mi się, że propozycja z Tawerną była wcześniej i więcej osób ją zaaprobowało

@kapuhy: w sumie nie wiem, czy warto zabierać ze sobą zwierzaki do lokalu... Mieszkamy tak blisko siebie, że możemy się zgadać kto na co by się chciał wymienić i podjechać w jakimś późniejszym, umówionym terminie. Ale to tak jak Wy uważacie, bo ja nie mam w tej kwestii doświadczenia.

@BAU: tak właśnie myślałem :) jak coś to będę informował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biologista wpisał manu pod wcześniejszym nie wypałem bo we wrześniu były pruby i spotkanie nie doszło do skutku :) a faktem jest że wcześniej Rafał właśnie zaproponował tawernę :)

Edytowane przez sPRYTny
popraw błąd (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z ożywioną dyskusją na temat spotkania i wywołaniem mnie poniekąd do odpowiedzi. Jest jakaś aprobata by się spotkać w Manu. Szanuje to. w związku z tym iż większość jednak chce pójść do Tawerny ok. Umówmy się wstępnie że drugie spotkanie odbędzie się w Manu i będzie że tak powiem sprawa załatwiona :) - mam nadzieję.

W razie wątpliwości pomogę, ale mówię każdy może robić co chce i jak chce :)


Akwarium - miejsce ciekawych przemian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.