Skocz do zawartości
ejerzyk

pierwsze morskie 54l

Rekomendowane odpowiedzi

Ja osobiście nie polecam Ci folii, będą pęczerzyki powietrza i będzie to widać, można się pobawić w przyklejanie folii gdy akwarium masz puste i masz miejsce by dojść do tylnej szyby ale jeśli nie masz miejsca to nie zlikwidujesz pęcherzyków powietrza między szybą a folią co da brzydki efekt. Ja bym pozostał przy np. czarnym brystolu, sam chwilowo mam czarną folię ale nie wygląda to ładnie bo nie wszędzie przylega do szyby co mi się bardzo nie podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli nie masz miejsca to nie zlikwidujesz pęcherzyków powietrza między szybą a folią co da brzydki efekt

Też tak myślę, będę myślał nad jakimś rozwiązaniem.

Dzięki za porady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Superowa ta staro-nowa lampka biurowa :thumbsup:


54 litry od Aquael'a ^^,

Akwarium: 60x30x30, Oświetlenie: 2x Aquael ECOLIGHT DUO (2x11W), Filtracja/Cyrkulacja: Kaskada FNZ3 1200L\H (aktualnie pusta), HYDOR Koralia Nano 900, Sól: RedCoral, Odpieniacz: brak, Suplementy: brak

START - 24.01.2013 - KONIEC 20.06.2015

30 litrów od Aquael'a ^^,

Akwarium: 30x30x35, Oświetlenie: Aquael ECOLIGHT DUO (2x11W), Filtracja/Cyrkulacja: Kaskada FNZ3 1200L\H (purigen, chemi pure elite, aniphos, żywa skała) HYDOR Koralia Nano 900, Sól: RedCoral, Odpieniacz: brak, Suplementy: brak

START - 22.07.2011 - KONIEC 26.01.2013

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał podobny litraż to jeszcze z 2 lpsy i trafiłeś w mój gust.

Na zdjęciu brakuje mi czerwieni/fioletu jaki właśnie daje superaktynika.

Super Aktynika uwypukli bardziej kolory :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, też zamierzam sprawic sobie takie małe akwarium morskie, i tu mi sie nasówa pytanie,czy zamiast odpieniacza moge zastosować filtr FZN-3 (na początku z gąbką, po jakimś czasie wymienie na Chemipure i Purigen)

Edytowane przez Romanx (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.