Skocz do zawartości
Raffy14

Różne zwierzaki domowe oprócz akwarium :)

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam królika miniaturkę kupiłem żonie. Aaa tak właściwie to ona ma, ją kocha mnie gryzie. Swoją drogą żywotne cholerstwo 13 lat ma...


Display: OPTI 160x65x55h +sump: 185x47x40h +dołączany zbiornik podmiany 53x27x47h
ATI SunPower 8x80W T5 + LED BAR, obieg DCS-12K, Skimmer TWISTMAN OB-200-EXT V2, Twistman Calc+ Medium Calcium Reactor ,Reactor ZEO-450-160,

OpenFlow Filter 200+ 7L Siporax, MediaReactor FP-1 x2, cyrkulacja 3xTunze 6105 +  1x6095 + Vawebox 6055, Profilux 2EX .... i trochę innych :-).....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My mamy obecnie dwie agamy brodate. Mieliśmy też dwie fretki:)...A czego żona już nie hodowała... długo by opisywać... zwariowana terrarystka :) Od modliszek, straszyków, patyczaków, liśćców po różne jaszczurki i karmówki dla nich. Jak mieszkała jeszcze z rodzicami to wszystkie dzieci z rodziny się śmiały że mają u Cioci darmową palmiarnię i ogród zoologiczny :)

Edytowane przez domel_gl (wyświetl historię edycji)

03.09.2011 ~ 400netto - 29.06.2015 zlikwidowane - przeprowadzka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam gdzie pracuje ojciec szefa ma prawie całe "ZOO" ze dwa loty Sremiaków,Bocianów oraz Pocztowych gołębi niektóre mają też skarpetki z piór na nogach jak i Irokeza na głowie , ze 100 Kur, Perliczki,Indyki,2 Psy,Króliki i kilka Pawi 3 Samce i kilka samic to one teraz wyglądają świetnie jak pozują tymi ogonami :) sam może na Działce sobie odchowam Parę pawi bo to Atrakcyjnie ubarwione ptaki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dorot

Pies York i szczury na ogródku jak to w angli bywa sa wszedzie ale mam i ja

post-17136-0-71959300-1366136579_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie pojawiły się mole :animier:


ponad 300 litrów solanki ........

100*50*55h + 60*40*40 sump

Skimz Oval SV203DC

Kessil AP700 + T5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adam1203 u mnie ta sama morda identyko tylko samiec cody :smiling:


Pozdrawiam.

Irek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam sznaucera sredniego pieprz-sol-ADHD

zdjcie0442y.th.jpg

CR + dwuplame

http://imageshack.us/photo/my-images/267/20130108182405.jpg/

przez chwile (niestety) byly tez male smoki

201211090848541.th.jpg

a w biurze jest stadko placzkow

201209201229181.th.jpg

Edytowane przez AdamB (wyświetl historię edycji)

dsc0711b.th.jpg

Delta 72x72x50; LED Cree by Tomasz; Hydor Slim-Skim; 2x6055 + multi

Znajdziesz mnie rowniez na: http://www.bractwo-s...forum/index.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było:

Formica sanguinena

Camponotus ligniperdus

Myrmica sp.,

Messor structor,

Lasius niger,

Tetramorium caespitum,

Formica fusca.

Na sztuki ciężko określić :whistle:, ale liczba z 5 cyfr pewno by się składała :yes .

Jest: 5-cio miesięczna kotka (i kombinowanie z pokrywą na akwarium :wallbash: ).

Pozdr.,

Dominik


>Moje akwa<

90x53x50 cm (238,5 l. + 63 l.), oświetlenie PS BP 140W XM, odpieniacz DIY na Tunze Hydrofoamer Silence 9410.04, obieg Eco Runner 3700, falownik Jebao WP-25 8.000L, cyrkulacja Tunze 6025 i Koralia 1600.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż - agamy błotne, agamy brodate, gekony lamparcie, królik, chomiki, księżniczki, krewetki słodkowodne, złote rybki i inne, 3 yorki plus 6 małych szczeniaków obecnie :D - kiedyś jeszcze było mase ptaków ,fretka ,szynszyle - no,ale ile można tego mieć :p

http://youtu.be/oyth7oliaM8

Edytowane przez RafiLodz (wyświetl historię edycji)

Pandora 224 - -zlikwidowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie milosc to Husky.

Był Huski w domu...nie było domu.

Poszedł Huski na podworko ,zaplakało gdzies w poblizu diecko ( uwielbiał dzieci ) a ze chcial uciec to...przegryzl kable od bramy ,iskry jakby spawał...i nadal zył. Wiec nie było bramy.

Poszedł do wspaniałych ludzi i ....nie mają gołębi i gołębnika :-)

Maja za to z niego radochę.

Był przybłędą!

post-14477-0-13471300-1366149862_thumb.jpg


7182_7360.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość RAFkru

U mnie prócz jak to "Inmar" ujął prócz żony i trojki dzieci mam dwa kanarki paletki które zawsze mile mnie witają lubią by je pogłaskać takie moje wodne pieski :) terrarium wyposażone czeka na kameleona (zbieranie funduszy przez syna) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny temat...tylko widzę że mało zwierzakomanów na forum;) ja moge tylko wymienic co mam u siebie, ale jak ktoś wykarze zainteresowanie to wrzuce fotki. A oto moja gospoarka;)

Małe morskie;)

Gegony- parka

Ptaszniki jakies 10

krewetki crystal red,

Słodkie akwarium

-450 l pawiookie sztuk 3

-450 l akwarium roślinne naturalne...ada i społka-skalary

Micrarosbore galaxy małe stadko w małym akwarium

Woliera ogrodowa:

-świergotki 2 niestety po rozwodzie

-kozia wdowa:/

-18 nimf

-ok 20 falistych, ciezko policzyc

-kanarki 4 szt

Ogólnie to pracuje na karme dla zwierząt...

No faktycznie małe zoo.W jakiej gradacji masz crystale???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie kot,i 2 akwaria słodkowodne , teraz doszła solniczka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Enia

Ja też mam troszkę zwierzaków.Cztery psy : białego owczarka szwajcarskiego, labradorke,mala kundelke i chihuahue;kota dachowca,amazonke kurike,4 rozelle-2 królewskie i 2 bialolice,konia na stadninie, 2 glonojady do oddania które mi zostały po likwidacji słodkiego zbiornika,oraz oczywiście akwarium morskie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie do niedawna samica Legwana Zielonego . Została znaleziona i odratowana bo było z nią na prawdę nie ciekawie.

Tu jak była jeszcze mała :

p9160205.jpg

p9120200.jpg

Tutaj już później , na moich plecach :

dsc0013ipb.jpg

Niestety musiałem ją oddać, głównie ze względu na jej żywienie które mnie przerastało ( dziennie potrafiła zjeść 2 opakowania roszponki lub rukoli każde po 6-7zł, do tego różnej maści owoce np. truskawki (również w zimie) , maliny, mandarynki lub zioła : kochała bazylię (krzaczek wciągała na jedno posiedzenie ), oregano, melisę, miętę itp. ) . Rachunki za ogrzewanie terra były większe niż nie jednego posiadacza 500l rafy (około 300W non-stop + 250W w dzień ) . Zachodu było z nią bardzo dużo ale było warto, niestety posiadanie legwana wiązało się z brakiem jakichkolwiek wakacji (cała rodzina bała się gada ) . Przy terra trzeba było spędzić około 1/2godziny dziennie, niestety rano i wieczorem co utrudniało by ewentualną opiekę.

A żeby ją zachować trzeba by wybudować nowy dom o wymiarach min 2x1x2m (cenowo wyszło by więcej niż postawienie mojego akwarium ).

Było również kilka gatunków straszyków i patyczaków . Od 10 lat mam 54l akwarium z gupikami.

Tu na zdjęciu mój kot Denis , a w tle ww. akwarium:

11ea.jpg

Edytowane przez felek99 (wyświetl historię edycji)

Jest : 148l z panelem na miękko Powrót w nieznane

Było : 432l + 180l sump     Mój dziennik

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Felek99, patrząc na to zdjęcie legwana na plecach przypomina mi się fragment z The Doors: I am the Lizard King. I can do anything (Król Jaszczur jestem i robię co zechcę).

Pozr.,

Dominik


>Moje akwa<

90x53x50 cm (238,5 l. + 63 l.), oświetlenie PS BP 140W XM, odpieniacz DIY na Tunze Hydrofoamer Silence 9410.04, obieg Eco Runner 3700, falownik Jebao WP-25 8.000L, cyrkulacja Tunze 6025 i Koralia 1600.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam raczej mój syn sznaucerka miniaturkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.