Skocz do zawartości
bestiakol

sklepy w Łodzi????

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem dzisiaj SMsa z Informacją że była dostawa u Michała w Botii :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po długich zapowiedziach gdzieś na początku 2014, zostały uruchomione 3 Zbiorniki Morskie, w Aquel ZOO w Galerii Łódzkiej, są w nich za równo Koralowce (SPS,LPS,Miękkie) jak i Ryby (Stado, Pseudantihas S...,Pterapogony, Błazenki, Chelmon i to ładny nie wychudzony oraz inne ryby, Krewetki Lysmata Aimboinensis, szyby czyste nie widać glonów, ale jakie są ceny o to nie pytałem, Posiadają też Mały zbiornik Aqueela i Reef Maxx w Sumie 5 Zbiorników morskich,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko dlatego że chłopak który tam pracuje ma pojęcie o akwarystyce morskiej, jak i sam prowadzi solniczkę.

Co prawda dawno tam nie byłem ale jak pamiętam to ceny były tam wysokie. Swojego czasu za błazenka chcieli 80zł.


acee4e0f3e82859a8ba176830428e15au882a770.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 tygodnie temu jeszcze nic nie było poza wychudzonym doktorkiem w rm i kilkoma miekkasami.


Było : Sps/Lps OW 80x60x45, 23kg LR,18kg LS, Cree DIY 5ch-320W+87W T5, jebao dc6000+rw8, jager 200w, schuran 120 na jebao dc6000, doser one evo fast.

 

Jest : SPS OW 120x70x50 + 180L sump. Swiatło 650W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko dlatego że chłopak który tam pracuje ma pojęcie o akwarystyce morskiej, jak i sam prowadzi solniczkę.

Co prawda dawno tam nie byłem ale jak pamiętam to ceny były tam wysokie. Swojego czasu za błazenka chcieli 80zł.

Wiem o kim mowa :) i to dzięki niemu coś się zaczęło tam dziać w tym temacie , z cenami szefostwo nie ma co szaleć bo jak będzie za wysoko to nikt nie będzie kupował, zobaczymy jak sytuacja się rozwinie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam jest tego trochę. Dziś mieli dostawę. Miejmy nadzieję że będzie rozwijać się dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro będę w Bielsku w Skrzydlicy. Jak ktoś coś potrzebuje to proszę o kontakt.


500L + sump 100L, obieg Jebao DCS 12000, odpieniacz-Vertex Omega 150, cyrkulacja- 2x Maxspect Gyre350, żywa skała 30 kg, oświetlenie ATI hybrid 6x54W +3x75W Led

Mój zbiornik: http://nano-reef.pl/topic/64326-300l-i-na-razie-musi-wystarczyc/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był ktoś widział ten nowy sklep

Radek mowa jest o Aquel ZOO w Galerii Łódzkiej, sklep już jest tam ponad 2 lata ale z morskim dopiero ruszają z Kopyta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć byłem dzisiaj w Aquael Zoo w Galerii troche rybek jest, korali raczej takich podstawowych miękkich, podstawowe lps.

Wziąłem piękną Goniopore i Mandaryna.

Dostawe mieli tydzien temu i sprzedają wsio, do tego nie dają gwarancji na zwierzęta a wg. mnie powinna być, może zmenią zdanie jak się rozkręcą. :)

Personel Pań (dzis nie było nikogo od akwarystyki) totalnie nie wiedziały która ryba jest którą

Naprawdę mogłem poprosić chromisa za 40 zł i wskazać palcem na Chelmona czy jaką kolwiek inną rybę.

To się musi zmienić !!!.

Ogólnie bardzo mi się podoba i polecam, sklep jest dla mnie w super miejscu i ma potencjał

Ceny różne, od - uważam że promocyjnych do droższych niz w innych sklepach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę wypadłam ostatnio z obiegu :( a potrzebuję postawić nowy zbiornik. Czy możecie poratować mnie namiarami na porządnego szklarza który sklei dla mnie nowe szkło i nie będzie to trwało 3 tygodnie?

Pan z Popiełuszki widzę, że już nie bardzo ma pochlebne opinie więc jestem w kopce :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety jesli dobry to zwyczaj ma długie terminy..


Było : Sps/Lps OW 80x60x45, 23kg LR,18kg LS, Cree DIY 5ch-320W+87W T5, jebao dc6000+rw8, jager 200w, schuran 120 na jebao dc6000, doser one evo fast.

 

Jest : SPS OW 120x70x50 + 180L sump. Swiatło 650W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy mógłbyś podesłać namiary? Za 4 tygodnie musze przenieść wszystko do nowego zbiornika i niestety zaczyna mnie gonić czas. Zapytam jaki jest czas realizacji. Może jakimś trafem się uda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na giełdzie zoo w czwartek stoi paru szklarzy.

Mają gotowce i na zamówienie też można się dogadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w Boti po dostawie. Z ryb widziałem cztery chelmony, navarchusa, parkę babek (v. pullearis), kilka squampinisów.

Koralowce to kilka różnych euphylii i inne LPSy.


500L + sump 100L, obieg Jebao DCS 12000, odpieniacz-Vertex Omega 150, cyrkulacja- 2x Maxspect Gyre350, żywa skała 30 kg, oświetlenie ATI hybrid 6x54W +3x75W Led

Mój zbiornik: http://nano-reef.pl/topic/64326-300l-i-na-razie-musi-wystarczyc/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś dzisiaj na giełdzie lub na terenie Łodzi widział Wurdemanni albo Keukenthali to dajcie znać ile kosztuje :D W razie czego poprosiłbym o wzięcie jak nie byłoby zbyt dużej dysproporcji np. z Jadwigą ;) Odebrałbym wieczorem!


"Uśmiech bogaci obdarzonego, nie zubożając dającego."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno były obie w cenie 39zl, trochę za późno napisałeś:)


Było : Sps/Lps OW 80x60x45, 23kg LR,18kg LS, Cree DIY 5ch-320W+87W T5, jebao dc6000+rw8, jager 200w, schuran 120 na jebao dc6000, doser one evo fast.

 

Jest : SPS OW 120x70x50 + 180L sump. Swiatło 650W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem SMSa od Michała że była dostawa, i są ładne Zoasy :) w Botii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też dostałem ale ładne to opis względny.Może jakieś zdjęcia dla zachęty by zrobić zakupy

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek no ja na pewno nie pojadę żeby je zrobić jak bym był przy okazji to bym zrobił foty :p to sam zainteresowany powinien wstawiać zdjęcia albo video na yt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie kryptoreklama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wie gdzie w okolicy mogę kupić test Saliferta na NO3?


500L + sump 100L, obieg Jebao DCS 12000, odpieniacz-Vertex Omega 150, cyrkulacja- 2x Maxspect Gyre350, żywa skała 30 kg, oświetlenie ATI hybrid 6x54W +3x75W Led

Mój zbiornik: http://nano-reef.pl/topic/64326-300l-i-na-razie-musi-wystarczyc/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieje się coś pozytywnego w galerii łódzkiej? Są tam jakieś dostawy życia?


125l cube+81sump|10kgLR+4,5kgLS|ATI Sunpower 6x24w t5|deltec ap600|2x6015|nj2300|.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem 2 dni temu w galerii i same starocie nie było zadnej dostawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.