Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

po przycince korali mam kilka szczepek na sprzedaż, poklejone do podstawek

skonczył mi sie upload na photobuckecie, wszystkie zdjęcia można zobaczyć tutaj http://s476.photobucket.com/albums/rr124/rafal19/ oferowane szczepki to pierwsze 12 zdjęć

EDYTOWANE 26,09,2011

Sprzedam zestaw szczepek 12sztuk cena 400zł + wysyłka PKP/PKS 30zł. Poniżej fotki oferowanych szczepek

caulastrea curvata 3 polipy

accurvata.jpg

montipora digitata srebrzysto/niebieska

amontisrebrnonioebieska.jpg

pavona cactus

apavonacactus.jpg

euphylia paarancora

aeuphylia.jpg

montipora digitata czerwona

amontidigitata.jpg

seriatopora caliendrum

ascaliendrum.jpg

pseudogorgonia

apseudogorgonia.jpg

seriatopora caliendrum zielona fluo.

ascaliendrumzielfluo.jpg

seriatopora hystrix

ashyystrix.jpg

montipora talerzowa zielona

atalerzowazielona.jpg

montipora talerzowa czerwona

atalerzowaczerwona.jpg

zoanthusy czerwone 15 polipów (na zdjęciu to jest ta zamknięta kolonia, zamknięta bo były niedawno dzielone, jak sie otworzy zrobie nową fotke, są to te same czerwone zoanthusy co obok)

azoa.jpg

Możliwość skonfigurowania innego zestawu szczepek ale... wysyłka przy zakupie na minimum 200zł w koralach + koszt wysyłki PKP/PKS z Białegostoku 30pln

Możliwość odbioru osobistego pojedynczych szczepek w cenie około 40zł/sztuka SPS, 50zł/LPS ...zalezy od wielkosci szczepki

kom 509 238 307

gg 1723575

priv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli znalazłoby się kilku chętnych z Łodzi na wspólną przesyłkę, to ja bym wziął Caulastreaę, a jak nie to trudno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z Krakowa coś kupuje?

Chętnie dołączę się do przesyłki, ja brałbym 2 szczepki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekB30

rafal19

odbiór osobisty jest możliwy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z Krakowa coś kupuje?

Chętnie dołączę się do przesyłki, ja brałbym 2 szczepki.

Jak ktos z Krakowa by cos kupowal, to chetnie doloze sie do przesyłki i wezme Caulustree fluo o ile jest fluo a nie zdjecia ja tak tylko pokazuja :)


Jest : BofT'owe +/- 288l w obiegu; 2x Maxpect Ethereal + ICV6, AquaMedic DC Runner 3.2, Gyre XF-330, Maxspect MJ- SK400, ~30kg rock, 10kg sand.

Było :  Mój Reefmax - Tunze 9002, 2 x Koralia nano 1600, Newjet1200, 1 x Ati Actinic, Aquablue plus, Aquablue special, ~15kg LR, ~6kg LS - start 13.01.2011 i nowy baniak 20L a w nim troche skałki i żwirku koralowego + krewetka modliszkowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mnie też najbardziej zależy na Caulustrea fluo.

Jeszcze z jedną osobę i mamy komplet :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze o rezerwacje w takim razie Caulustrei, jak sie zbierze pare osob na wysylke to wysyłka do krakowa :)


Jest : BofT'owe +/- 288l w obiegu; 2x Maxpect Ethereal + ICV6, AquaMedic DC Runner 3.2, Gyre XF-330, Maxspect MJ- SK400, ~30kg rock, 10kg sand.

Było :  Mój Reefmax - Tunze 9002, 2 x Koralia nano 1600, Newjet1200, 1 x Ati Actinic, Aquablue plus, Aquablue special, ~15kg LR, ~6kg LS - start 13.01.2011 i nowy baniak 20L a w nim troche skałki i żwirku koralowego + krewetka modliszkowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja także proszę o rezerwację Caulustrei 1szt. Czekamy aż uzbieramy komplet :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja także proszę o rezerwację Caulustrei 1szt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wziął euphylie paarancora i tez do Krakowa czyli mamy już ostatnią szczepkę, kto będzie odbierał paczkę prosiłbym by do mnie napisał na gg.


b63d73112ec74cf8f521afe581428e01u1573a17

 

Pozdrawiam.

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok Panowie z Krakowa, proszę wytypować jedną osobę która wykona przelew i odbierze paczkę na PKP, numer kom. do mnie 509 238 307 lub gg 1723575

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, jako pierwszy pisałem z Krakowa no to się podejmuje zakończenia sprawy.

Koledzy proszę o kontakt na priv.

rafal19, odezwę się wkrótce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś byłby chętny z Wawy na wspólną paczuszkę to chętnie euphylię wezmę :)

priv.

Edit:

Moja paczuszka będzie jechała 30-tego autostopem ;)


OptiWhite 250l 100x50x50 +sump,T5 6x39W, 2xKoralia3 + JVP101, New Jet 3200, IT 110, Biopaletki, 18 LS, 36 LR moczy i obrasta ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje zwierzaki juą w akwarium, wszystkie zdrowe, przesyłka profesjonalnie przygotowana

dziękuję i polecam wszystkim

Łukasz


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczepki dotarły i są już w baniaczku seriatopora caliendrum zielona fluo treoszkę się połamała ale do przeżycia . Dzięki.


350 l + sump 140l, LED DIY 240w+ 2x39w actinic T5, odpieniacz Black Pearl by Sebastek, 2x Tunze 9045, LR 35 kg ,LS 18 kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam zestaw szczepek 12sztuk cena 400zł + wysyłka PKP/PKS 30zł. Poniżej fotki oferowanych szczepek

skonczył mi sie upload na photobuckecie, wszystkie zdjęcia można zobaczyć tutaj :

http://s476.photobucket.com/albums/rr124/rafal19/

oferowane szczepki to pierwsze 12 zdjęć

caulastrea curvata 3 polipy

accurvata.jpg

montipora digitata srebrzysto/niebieska

amontisrebrnonioebieska.jpg

pavona cactus

apavonacactus.jpg

euphylia paarancora

aeuphylia.jpg

montipora digitata czerwona

amontidigitata.jpg

seriatopora caliendrum

ascaliendrum.jpg

pseudogorgonia

apseudogorgonia.jpg

seriatopora caliendrum zielona fluo.

ascaliendrumzielfluo.jpg

seriatopora hystrix

ashyystrix.jpg

montipora talerzowa zielona

atalerzowazielona.jpg

montipora talerzowa czerwona

atalerzowaczerwona.jpg

zoanthusy czerwone 15 polipów (na zdjęciu to jest ta zamknięta kolonia, zamknięta bo były niedawno dzielone, jak sie otworzy zrobie nową fotke, są to te same czerwone zoanthusy co obok)

azoa.jpg

Możliwość skonfigurowania innego zestawu szczepek ale... wysyłka przy zakupie na minimum 200zł w koralach + koszt wysyłki PKP/PKS z Białegostoku 30pln

Możliwość odbioru osobistego pojedynczych szczepek w cenie około 40zł/sztuka SPS, 50zł/LPS ...zalezy od wielkosci szczepki

kom 509 238 307

gg 1723575

priv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZOA pierwsza klasa! Mam i polecam! Ładnie sie swieca w aktynice!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

up... jako ze nie ma chętnych na cały zestaw moge sprzedać oddzielnie, sps 40pln, euphylie 50zł, caulastrea 40zł, czerwone zoanthusy 50zł, pseudogorgonie po 40zł... wysyłka przy zakupie na minimum 200zł w koralach + 30zł PKS/PKP

jeżeli ktoś się zdecyduje na cały zestaw za 400zł to wysyłka PKP/PKS GRATIS!!!! wychodzi TYLKO po 33,33zł za szczepkę. Przy odbiorze osobistym rabat 30zł, czyli 370zł za 12 szczepek!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli kompletujecie jeszcze kraków wezmę caulastrea fluo plus zoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.