Skocz do zawartości
crab22

Zlot w górach III 2-4 marca 2012

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem trochę namieszać z pokojami :)

Nie z powodu że lubię mieszać ale chcę żeby każdy czuł się swobodnie i dobrze :thumbup:

A więc osoby które wpadają wcześniej i zostają dłużej czyli np VDR i BAU mają pokoje na I pietrze żeby nie musieli tyle dni po schodach wchodzić :lol:

II pietro jest bardziej spokojniejsze i rodzinne. Nie będzie słychac wrzasków z imprezy to myślę że rodzinom z dziećmi przypadnie do gustu.

No i 3 piętro dla pijaków żeby nikomu nie przeszkadzali...

Wiem, wiem dla mnie też jest dużym rozczarowaniem że w pokoju tzw "lotnisko" zrobili teraz świetlicę, ale musimy się zadowolić 2 pokojami integracyjnymi :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PV


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem trochę namieszać z pokojami :)

Nie z powodu że lubię mieszać ale chcę żeby każdy czuł się swobodnie i dobrze :thumbup:

A więc osoby które wpadają wcześniej i zostają dłużej czyli np VDR i BAU mają pokoje na I pietrze żeby nie musieli tyle dni po schodach wchodzić :lol:

II pietro jest bardziej spokojniejsze i rodzinne. Nie będzie słychac wrzasków z imprezy to myślę że rodzinom z dziećmi przypadnie do gustu.

No i 3 piętro dla pijaków żeby nikomu nie przeszkadzali...

Wiem, wiem dla mnie też jest dużym rozczarowaniem że w pokoju tzw "lotnisko" zrobili teraz świetlicę, ale musimy się zadowolić 2 pokojami integracyjnymi :p

A ja to mogę deptać po schodach :realmad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie narzekaj, nie masz najgorzej. Ja to się marwię o tych z III jak wejdą i czy w ogóle wejdą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PIĘTRO III

23/ Piłkarzyki/pokój imprezowy

Włodek weź drobne na piłkarzyki, żebyś znów nie musiał zbierać po ludziach :harhar: zagramy meczyk :)

PozdrT


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie narzekaj, nie masz najgorzej. Ja to się marwię o tych z III jak wejdą i czy w ogóle wejdą ;)

Nosisz mi walizki,żonę i dziecko.Potem za każdym razem jak się będę chciał wysikać lub dzidziuś będziesz wołany do transportu :harhar:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie takie rzeczy sie nosilo w tamtym roku :rambo: z parteru na trzecie pietro :w00t:


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo z Warszawy to mi tak trase gierkowka pokazuje a zdaje sie ze tam w okolicach Gardena to sie do Euro szykuja i rozkopali zeby za szybko nie pedzic.

Mobilku od Wawy do Piotrkowa masz drogę przez mękę (1 pas ruchu cały czas :D ) no może prawie, bo na wysokości Rawy Maz. masz 5-6 km odcinka z dwoma pasami :D hehe od Piotrkowa na Śląsk lecisz sobie bez większych problemów (czyt. radarki i dziury :D ) za Piotrkowem pierwszy radar nie działa (testowałem :) ) uważaj przy skręcie na Bełchatów, do Czewy będziesz mieć jeszcze z 2-3 moga być aktywne :)

... a jakbyś miał problemy to odpalaj CB i podbijaj do tego Pana :)

http://www.youtube.com/watch?v=EnnHU53ddao

to co Radziuuuuu do Milówki jedzieszzzzz :)


Akwarium 180L Ricordea&Zoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie narzekaj, nie masz najgorzej. Ja to się marwię o tych z III jak wejdą i czy w ogóle wejdą ;)

Moja 2 letnia córka właśnie opanowała chodzenie po schodach i robi to z dziką rozkoszą dostaniesz ją w pakiecie z ll piętrem

spojrzałem na rozpiskę a tam ll piętro rodzinne


akwarium 60x60x60 + 50l sump, odpieniacz DELTEK SC1350 lampa led 130W, biopellets

http://www.nano-reef...m=posts&q=32943

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co Radziuuuuu do Milówki jedzieszzzzz :)

Noo moge teoretycznie wrocic sie z Warszawy i 7-ka przez Radom poleciec ale moze noca tirow bedzie na gierkowce mniej ;)

Ale dobrze ze mi przypomniales ze mam CB sprobowac naprawic ;)

P.s Crab22 ja tam raczej z tych co to na III pietrze raczej przebywac beda najczesciej ;) ;) ;) Ale dziekuje za troske :) Dzizas jutro wyjazd ;P :p


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja 2 letnia córka właśnie opanowała chodzenie po schodach i robi to z dziką rozkoszą dostaniesz ją w pakiecie z ll piętrem

spojrzałem na rozpiskę a tam ll piętro rodzinne

spokojnie Michał damy rade na pół pięterku postawimy sobie VSV i będziemy pilnowali dzieci

Czy ktoś jeszcze może upiec ciasto, albo przynajmniej przywieść :evil:


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już zbieram się na samolot, wszyscy wiedzą jak dojechac? będę jeszcze pewnie wieczorem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko nie pozapominaj połowy rzeczy i widzimy się na Kanarach :thumbsup:


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Panowie i Panie - Tester melduje sie gotowy do wyjscia !!!

Nastepny meldunek - z Kiflandii :)

Pozdro


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szerokich lotów ! Jack Daniel's już się chłodzi rambo.gif


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szerokich lotów ! Jack Daniel's już się chłodzi rambo.gif

to ja widze jakiś przed zlot się szykuje :thumbup:


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taki mały wstępnik ;)


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiflu spokojnie z tym JD. Ty nas musisz szczesliwie dowieźć do milowki :-)

Wysłane z mojego Transformer Prime TF201 za pomocą Tapatalk


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ja nie jestem maszynistą tego pociągu ;P


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiflu jak masz jeszcze ta banike na wode com zaponial zabrac w drodze na Maledivy Kiszewskie wez prosze do milowki. Jak sie zapodziala to nie zachodz w glowe.

Widze ze przedbiegi juz dzisiaj w malych grupach :wine:

Bezopiecznej podrozy wszystkim bez Wrony


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mam, nawet żona ją mi przygotowała żebym nie zapomniał jak by jakiś sentyment do ciebie miała dry.gif


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekB30

Darek ruszam w piątek rano.

Mam jeszcze miejsce w samochodzie mogę rono po ciebie wpaść.

jak by co, to masz mój nr.

światełko w tunelu widać, może dam radę podjechać choć na jeden wieczór :welcome:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

światełko w tunelu widać, może dam radę podjechać choć na jeden wieczór :welcome:

no to Darku czekamy!!


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej,

może ktoś się chce ze mną zabrać do Milówki, w piątek rano (ok 9) startuje z Włocławka i lecę trasą na Łódź, Katowice, Bielsko, Milówka.Jak by coś info na priv :)

PozdrT

Jak by coś to się przypominam, może ktoś w ostatniej chwili się zdecyduje, jak coś to mój kom 535500602

PozdrT


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.