Skocz do zawartości
inmar

Projekt Inmar - 1000 w obiegu

Rekomendowane odpowiedzi

Ładne akwarium Marku tylko ten sochal się pewnie męczy w tak małym akwarium? .Powiedz mi jak z siporaxem? czy nadal go używasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pięknie wygląda ta ławica ryb podczas karmienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sliczne akwarium. Wydaje mi sie, ze faktycznie wypowiedzi niektorych madrali mozesz olac i rob dalej swoje. Nikomu nic do tego jak to robisz. Mogliby troche powstrzymac swoje komentarze. Moze po ogladnieciu tych zdjec sie zreflektuja, ze chodzi o hobby.

Gratuluje :thumbup:


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo zbiorników na żywo widziałem, Marka baniak jest w kanonie tych najładniejszych. Można krytykować, robić podśmiechujki ale myślę, że większość z tych malkontentów jak by zobaczyła ten zbiornik na żywo, siadła by na Markowej kanapie i długo by odpowiadała na proste pytanie - co do picia.

:clap:


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Marek super baniaczek.Podziwiam Cię za twój upór i za twoje eksperymentowanie.Olej krytykę a szczególnie Waldka jest super a będzie jeszcze lepiej. BK też będzie śmigać.Pozdrawiam i trzymam kciuki. :thumbup:

a ty widzę znowu zaczepiasz tak ?jedz zawieś mu paczkę fajek za swój wpis w prezencie hhehehe ,bo tylko tak potrafisz się podlizać

Edytowane przez Waldi (wyświetl historię edycji)

900 l w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to będzie lepszy film,tak w ogóle to fotki,które wstawiłem ostatnio wykonane były różnym sprzętem,najwięcej chyba komórką potem zwykłą cyfrówką i lustrzanką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inmar

Fotki z google + calkiem, calkiem, wiec nie przesadzaj z ta samokrytyka. Obserwuje watek niemalze od poczatku i gratuluje. Jeszcze troche czasu i bedzie naprawde baniak - klasa. Mam pytanie co do Pseudanthias Dispar. Jak Ci sie " chowaja " od poczatku ? Jak z agresja u samcow ( ten Irokez za***ia ... y ) w stosunku co do samic i jak z kolorkami ? Dispary sa dosc ciezkie do wybarwienia.

Pozdrawiam


50"x25"x30" AGA Herbie Overflow - ATI Sun Power T5HO 8x54 W - DIGITAL AQUATICS Reef Keeper Lite Controller - 2x VORTECH MP 40 + MP 10 + Vertex V6 ( 1580 gph ) - VERTEX Omega 180i - VERTEX RX-z ZEO Reactor ( All in One Biopellets ) - VERTEX LIBRA Doser - ESV Two Part Calcium System - VERTEX ROX .8, Tropic Marine Pro Reef - Salt Mix.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z 12 sztuk wydzieliły mi się trzy samce,każdy się stara zabrać samiczki na swoją stronę,ale fizycznie się nie biją,raczej stroszą i odprawiają tańce wojownicze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samce przepiekne ... A ktos pisal ze Dispary sa " nijakie ". Gratuluje jeszcze raz.


50"x25"x30" AGA Herbie Overflow - ATI Sun Power T5HO 8x54 W - DIGITAL AQUATICS Reef Keeper Lite Controller - 2x VORTECH MP 40 + MP 10 + Vertex V6 ( 1580 gph ) - VERTEX Omega 180i - VERTEX RX-z ZEO Reactor ( All in One Biopellets ) - VERTEX LIBRA Doser - ESV Two Part Calcium System - VERTEX ROX .8, Tropic Marine Pro Reef - Salt Mix.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam Wszystkich.W Jastrzębiu coraz mniej baniaków,teraz Cyganus sprzedaje :crybaby: Kordla już jakiś czas temu zlikwidował......

Edytowane przez inmar (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dziś wybieram się do Cyganusa po pare rybek.

Piekne akwa

Pozdrawiam, Bartek z tapatalk


5752_5837.png

Moje akwa

Akwa: 180l Opti + sump 80l + 28kg żywa skała + 9kg żywy piach Cyrkulacja: 2x Jvp 101 Obieg: NJ 1700 Odpieniacz: DIY by Sebastek na pompie Tunze 9420.04 Oświetlenie: 8x24w T-5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super to wygląda , postarać się o jakieś piękne fotki i TOTM powinien być jak nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny zbiornik, jednak Twoje "kombinowanie" przynosi pożądany efekt. Tak trzymaj:)


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z "wyzszej polki", takze juz nie marudz. :thumbup:


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ojacie... jak będę w Jastrzębiu (bywam w zakładach mięsnych Haga) to chyba Cie odwiedzę... genialne, prawie jak bym oglądał film produkcji bbc :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marku,

Piękne akwarium - tak trzymaj! :)


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z paprochami bo na filmiku widać że dalej pełno pływa .Czy już dałeś sobie spokój z nimi ?


stopkaDamiana.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Film kręcony z nowej komórki,musiałem dać biały kanał na 100% a niebieskie zmniejszyłem do 40%.w lampie. Ten aparat ma gorsze możliwości niż poprzednik,słaba ostrość i ciemne to mi wychodzi.Damian,paprochów generalnie nie widać,tutaj może bardziej widoczne przez białe światło i coś tam wcześniej grzebałem.Mam zmniejszoną moc pomp a i tak zamiata mi ciągle piaskiem.

Ostatnie wiadra soli to IO,ale dwie ostatnie podmiany na soli Red Sea Salt.Do baniaczka leję produkty od AF CoralA,CoralB,CoralV,CoralE,jod i flour oraz żelazo od KZ bo tak mi się kupiło.Podmiany co 2 tygodnie po około 100l,karmienie to rano i wieczorem po 4-5 kostek mrożonek,2-3 razy w tygodniu 1/4 listka alg do sushi,dla korali miks mrożonek 1-2 razy w tygodniu.Świecę T5 od 10-18 a ledami na 70% od 12 do 18 i dodatkowo kilku godzinne wschody i zachody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.