Skocz do zawartości
inmar

Projekt Inmar - 1000 w obiegu

Rekomendowane odpowiedzi

"Teraz jeszcze się wkurzyłem bo przyłapałem kraba Percnona jak siedział na Pocilloporze i wyjadał jej polipy,nie wiedziałem,że to możliwe,bardziej,że rybę jakąś dorwie.Gościa mam od kilku miesięcy. "

Marku, mam dwa takie kraby i ...straciłem kilka ryb , ślamazarne chromisy, i coś tam jeszcze, potrafią zaczaic się i polują, ryba powolna i slamazarna jest bez szans ale żeby korale skubały to nie widziałem , glony to i owszem, pięknie mi wyczysciły akwarium z zieleniny.

Ewidentnie siedział na koronie korala i bardzo długo go skubał szczypcami,tam raczej glonów nie ma.

Staszek,jadę na Wdzydze to odprawimy egzorcyzmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to będzie grubo.


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam co może być przyczyną,że dwie acry mocno mi zbrązowiały a inne mają się dobrze.NO3-0,2 a PO4-0,02 a taki stan jest od dawna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak się komuś coś ma się zepsuć to tylko inmarowi"

Mam nadzieję że klątwy nie rzuciłeś na me płyty wiórowe :rofl: .

Coś się szykuje?czy przerwa? bo ja nie bardzo ostatnio w temacie.

Edytowane przez Ben_sage (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marku to wina super magicznych lamp ATI :p

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2


SOSNOWIEC // Sprzedam / Zamienię główki : Euphyllie Divise i Paradivise - > na LPSY lub ACROPORY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marku, świetny baniaczek - pozdrawiam. Tak na marginesie widzę, że z parametrami doszedłeś do ładu. :clap:

Edytowane przez Macias (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bomba :) naturalne zdjęcia :)


SOSNOWIEC // Sprzedam / Zamienię główki : Euphyllie Divise i Paradivise - > na LPSY lub ACROPORY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marku to wina super magicznych lamp ATI :p

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Autora przepraszam za off, ale @SunRose jakie zastrzeżenia masz do ATI (poza oczywiście przerabianą już plexą w sunpowerach, to że ściemnialne się psują to też nie nowinka)? Pytanie do normal sunpower i powermodule.

Edytowane przez Gaber (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tymi wszystkimi plusami to naprawdę za tą cenę można kupić lepsze lampy które oferują to samo co ATI + jeszcze więcej. To jest moja prywatna opinia bo miałem ATI i miałem inne lampy jedynie to HQI nie mialem to sie nie wypowiem. Co nie znaczy ze ATI jest zlą lampą :) ale jak czytam że nowe i się psuje i nie jest to 1 przypadek a firma nic z tego specjalnie sobie nie robi i ciagle wprowadza taki towar na rynek to dziekuje :) nawet jak by wyswietlala nemo z hologramem to bym nie kupil cos co sie psuje czesto.

U mnie od rana "żar słońca" diuna świeci, ciężko oko przyzwyczaić znowu do T5 :) wypowiem się w swoim temacie niebawem.

Edytowane przez SunRose (wyświetl historię edycji)

SOSNOWIEC // Sprzedam / Zamienię główki : Euphyllie Divise i Paradivise - > na LPSY lub ACROPORY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tymi wszystkimi plusami to naprawdę za tą cenę można kupić lepsze lampy które oferują to samo co ATI + jeszcze więcej. To jest moja prywatna opinia bo miałem ATI i miałem inne lampy jedynie to HQI nie mialem to sie nie wypowiem. Co nie znaczy ze ATI jest zlą lampą :) ale jak czytam że nowe i się psuje i nie jest to 1 przypadek a firma nic z tego specjalnie sobie nie robi i ciagle wprowadza taki towar na rynek to dziekuje :) nawet jak by wyswietlala nemo z hologramem to bym nie kupil cos co sie psuje czesto.

U mnie od rana "żar słońca" diuna świeci, ciężko oko przyzwyczaić znowu do T5 :) wypowiem się w swoim temacie niebawem.

Lepsze i w tej cenie, czyli jakie, konkretnie?

Też miałem ATI sunpower zwykły,

pozdr

sorry za off

Edytowane przez Gaber (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem dzisiaj zaktualizować swój post po roku pracy nad akwarium i mi przeszło .

normalnie idę do konta się wyryczeć .

super.


450l , bk dc200 , ps pandora R2 2 x 150W 4 x 39 W , profilux 2 , schuran pico twice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopie toż to dla ciebie za ciasna norka , jednak faktycznie nie masz gdzie zmieścić tego ale nie przegnij pały :) bo szybko zmieniasz na większe żebyś się nie zniechęcił pracą.

A z tymi bólami to więcej płaczu niż to warte , też mogę mieć tę samą klątwę czytając wątek :yes:animier:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Córka zrobiła fajną fotkę.

Fakt, wygląda jak róża i nawet w kadrze znalazła się mała Asterina.

Od razu trzeba było scedować robienie zdjęć na Nią.

Edytowane przez firefighter1 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marku zbiornik prześliczny, na ostatnim zdjęciu widać jakby "szczelinę" w narożniku, jakby szyby były rozczepione :)

PS: jaki sprzęt foto posiadasz?


Kiedyś będzie 500L w obiegu na Deltec AP702, Giesemann Matrix II i Profilux 3.1A :]

Pytanie tylko kiedy :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że sprzedajesz, będzie coś większego czy całkiem rezygnujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że sprzedajesz, będzie coś większego czy całkiem rezygnujesz?

Coś mi umknęło?


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak też myślałem,kamień z serca:)


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.