Skocz do zawartości
inmar

Projekt Inmar - 1000 w obiegu

Rekomendowane odpowiedzi

po roku stwierdzisz że jednak SPSki to jest to :)


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim duzym zbiorniku bedzie miejsce na to i to :)


960 L plus 135 sump, 8x54 plus 150 led, obieg DC12000, cyrkulacja wir :) , white skim 250 AN10000 i takie tam

6ay0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już kilka razy próbowałem "na miękko" i zawsze kończyło się na patykach :D Marek powodzenia z nowym projektem... ale od SPSów i tak sie nie opędzisz! :D Aktualnie mam połączenie LPS + SPS i jest git!

Edytowane przez rafal19 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek na prywatnej posesji tylko za***isty zbiornik i max cudownych rybek same extra okazy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy co się będzie działo,czas pokaże a tymczasem przypominam o ogłoszeniu sprzedaży,jestem otwarty na sensowne propozycje cenowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem obniżkę cenową,może kogoś zainteresuje.Żal będzie rozbierać to akwarium,im bliżej tego dnia tym bardzie robi mi się smutno,jednak dużo serca włożyłem w to akwarium.Pożegnalną sesję zdjęciową też zrobię,będzie uwiecznione całe życie tego akwarium od urodzin po............śmierć. :(

http://allegro.pl/show_item.php?item=4979518126

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmierć to nie jest raczej przeszczep będzie żyło u innych po trochu.

pozdr.Jarek


akwa 200*70*70 giessemann 3*150 HQI 6*80 T5,tunze mulicontroler 2*6100 +JVP+aqel circulator,calk reactor,obieg DELTEC HLP 8070,odpieniacz DELTEC AP702

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozważam nawet dwa baniaczki,duży z rybami i miękasami i mały z cukierkami.

dawaj trzy,a w trzecim konie :yes .


"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kapitalny sohal jak i akwarium ... :)


400l,BM 250,2x250HQI+4x54w t5,3x6095, dsb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sohal jak by mógł to by ci łomot spuścił ;)

Krzaki, że huśtawki można wieszać, zapromuj się na RC bo ja tu widzę nominacje ;)


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli akwarium miało by pozostać to sohal musiałby zmienić domek,przez korale zrobiło się bardzo ciasno,ale przypomnę likwidacja się odbędzie jak tylko zrobi się cieplej.

Zaraz zmienię dźwięk w filmie bo jak zwykle zapomniałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny zbiornik MARKU, gratulacje !!!

Chyba trzeba pomyśleć o większym :thumbup:

Maciek ma racje wrzucaj na RC :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biedna caulastrea ta z 0,28 ... ta ją zarosły te "paskudne" SPS... :) - no i jak widać są ryby które też mają parcie na szkło :)


OPTI 100x50x50 + sump 80x30x30, IS-200; Jebao DCT6000 na 60-80%; ATI Sunpower Dimmable 8x39W; Eheim Jager 200W; Maxspect Gyre XF 130 + Tunze; Żywy piach Nature's Ocean, LR + RRR, Sól FM/Colombo, Bakterie Bio Gro, BioPellets NP XL, Balling klasyczny na prochach FM, do tego coś tam od Knopa i KZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny zbiornik MARKU, gratulacje !!!

Chyba trzeba pomyśleć o większym :thumbup:

Maciek ma racje wrzucaj na RC :)

Kiedyś się tam zarejestrowałem tam,ale nie znam języka więc sobie nie poradzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek, no jest petarda !!!!!!

Marek, no jest petarda !!!!!!


160x90x60 , sump 390L , RedSkim 300 , żywej 30 kg , Diuna T5 8x80W , Iks , calciumreaktor AM 1000 , http://dameb.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny zbiornik aż szkoda ze ma iść do likwidacji. Koralowce zdrowe, mocne i super kolory. Cały czas na AF?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny zbiornik aż szkoda ze ma iść do likwidacji. Koralowce zdrowe, mocne i super kolory. Cały czas na AF?

Tylko na AF,z następnym akwarium też nie będę kombinował i też będzie na AF,łatwo i niedrogo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.