Skocz do zawartości
bahama

lampa led , jaka ?

Rekomendowane odpowiedzi

wiec powoli chce przejsc na led ale w tym momencie nie wiem jaka ? , na razie wieci t5 i tyle zostanie na okres dojrzewania i teraz jakie pytanie jakie ledy pod zbiornik 70/55/40 takie abym mogl miec lps i sps to co jest zostanie na dojrzewnie a co dalej .. tu licze na wasza pomoc

pozdrawiam

bahama


135/70/43

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie podstawowe.

Chcesz LED sklepowe czy DIY ?


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na razie szukam sklepowych jako ze jestem laik do diy chyba ze zbiore sie w sobie i zobaxcze co wyjdzie jesli ktos moze podac orientacyjna cene tez bede wdzieczny ile mnie to wyniesie chche sobie zrobic prezent na swieta :)


135/70/43

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ecotech marine radion xr30w a masz kasę?

Boczki może troszkę nie doświetlić ale oferuje ci bajery.

Gdybym miał siano bym ją kupił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pw :thumbsup:


kostka 90 l + sump 35l,obieg New-Jet 1200,cyrkulacja 2xkoralia nano 900,lampa led 80w odpieniacz tunze 9002

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdybym ja chcial LEDY to bym raczej sie dlugo nie zastanwail tylko uderzyl do PRzemka (Pacific Sun) (i to nie jest reklama tylko szczere polecenie). Jak nie wiesz ktora lampe to moze ja Ci jakos ulatwie. PRzemek robi lampy najdluzej na rynku i najbardziej sie rozwinal w tym temacie. To nie jest chałupnictwo. Profesjonalne podejscie do tematu. Poza tym ich lampy oferuja fajne bajery. Cena jest adekwatna, i z tego co tu na forum bylo przerabiane, to wg mnie owszem mozna zrobic DIY taniej, ale nie masz gwarancji na sprzet, narobisz sie, i nie bedziesz miec fajnego designu a to tez jest wazne jesli masz odkryty baniak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prv :thumbup:


350 l + sump 140l, LED DIY 240w+ 2x39w actinic T5, odpieniacz Black Pearl by Sebastek, 2x Tunze 9045, LR 35 kg ,LS 18 kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:w00t:

Dziękuję bardzo za miłe słowa - ale najbardziej zaskoczony to chyba ja jestem..

:)


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze wypisuje tu na forum to co mysle, tylko ze nie zawsze moja prawda pokrywa sie z pogladami Szefostwa i sami wiecie...

aha, i zapmnialem dodac - jak kolega kupi lampe led w Pacific Sun i cos z nia bedzie nie tak (w czasie eksploatacji), to jest gdzie pojsc i interweniowac. Serwis (jak mniemam) na miejscu, wiec czas naprawy krotki. I zapewne mozna liczyc na cos zastepczego. To jet wg mnie wazne i z tego atutu JA bym kozystal. Bo co z tego ze inne firmy moze i robia jakies lampy led, jesli w przypadku awarii to bedzie miesiac czasu bez lampy i nie wiadomo czy i tak sie firma nie wyprze usterki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serwis?

Nie wiem czy to powód do radości z przywileju czy też atut.Słowo serwis bardzo popularne ostatnio a wiąże się z problemami.

W dobrym sklepie morskim z gwarancja i serwisem problemu nie będzie i tym się szczycić nie należy bo to chyba logiczne.

Kidult jeśli masz jakieś złe doświadczenie ze sklepami to powiedz gdzie unikać na pw.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na przyklad tunze, jak cos sie sknuci to misiac murowany, zanim złom za Odre poleci i spowrotem. Moze jak jest Pacific Sun to powstalo by Pacific Wave? (wiadomo ze nie Baltic wave;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lampy czy pompy tunze? lamp chyba nie mają ale.

Jeśli ja bym kupił pompę w swoim sklepie padła by po roku a mam gwarancje 2 lata to wziąłbym towar od razu ze sklepu nowy(lub sprawny używany na czas naprawy) jeśli było by inaczej zmieniłbym sklep, inna gwarancją wycieram się.

Mi części do noża benchmade ze stanów szły tydzień jak wyleciała mi śrubka.

Musieli by chyba na kucu ciągnąc wóz z zablokowanym kołem przez odrę ;) albo kogoś olali :angry:

ps.Kiedy foty radium ? B):harhar:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

foty radiumk nie bedzie, bo zarniki juz maja rok i ida na smietnik. okazja sie trafila na targowisku, wiec teraz bede swicic blv 20kk. jak znajde fote 1 blv 14kk + 1 radium to wkleje i bedzie widac w porownaniu do znanego zarnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.