Skocz do zawartości
SkoczekPL

Targowisko - mała zmiana

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie mam problemu? ułatwi każdemu? może jeszcze na tacy podać?

Wiesz... zrozumiałbym sparaliżowanego, ale wpisanie dodatkowego słowa jest problemem? Ok, luz. Dla Twojej wiadomości moderuję różne fora od ponad 7 lat i wiem że są rozwiązania które mogą ułatwić obcowanie z forum.

Myślisz że jak wszystko skrócisz do minimum to kolesie koło 50 nagle zostaną SuperSprzedawcami na forum i będą aktywniejsi? Powodzenia...

Poza tym mój post w tym temacie był PROPOZYCJĄ, w sumie na tym polega forum, się dyskutuje i podsyła pomysły, a tekst typu "może jeszcze na tacy podać?" jest mało wyszukany. ;)

a mnie zaczynaja irytowac ogloszenia na targowisku od gosci ktorzy maja 10 postow i wszystkie na targowisku

Po części Ciebie rozumiem, sam dużo postów nie mam - część z nich jest w targowisku, ale czy to ma polegać na nabijaniu postów w stylu "ale piękne akwarium, boskie, montibello" czy wałkować omawiane 40304 razy te same tematy?

Jak tu trafiłem to miałem mnóstwo pytań, ale zamiast zbędnie zakładać nowe tematy przeglądałem po kilka godzin dziennie forum jednocześnie używając szukajki. To wystarczyło, no ale fakt... na ilość moich postów nie wpłynęło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoj przedmówca wyraził życzenie żeby w ogłoszeniu bylo wiecej informacji

Pozdrawiam

Mariusz

A ja jestem pod mówcą i wydaje mi się że nadmiar informacji nie jest potrzebny, dział targowisko funkcjonuje znakomicie i też funkcjonowało bardziej wspaniale przed ponowną rejestracją a przepisy były inne B) 2 strony dziennie na targowisku to chyba niezły bilans ;)

Właśnie brakuje ofert kolesi z nabiciem 10 postów bo to oni mieli unikaty i byli też spoza PL bogaci mogli zaoferować więcej niż ci co mieli 5000 postów nabitych z nudów,którzy po 3-4 latach obcowania wymiękli.

Ferguss na którym forum moderujesz targowisko jeśli mogę spytać? może masz rację i doświadczenie.

Powodzenia? dzięki ale ja byłem tutaj w 07-08r i pamiętam.

Moja odpowiedz też była propozycją.Może podać na tacy ? - to nie propozycja? :huh: co wyszukane - nie rozumiem.

Chyba czuje Twój przekaz podprogowy :coffee: Restrykcje targowiska mają służyć zabezpieczeniu interesów kupującego,

Co masz na myśli? ktoś ponosi odpowiedzialność?

Wracając lata wstecz czy zaistniała jakaś poprawa , efekty?

Ludzie czują zaufanie? bezpiecznie?

Pomagając biednym i naiwnym tylko szkodzimy społeczeństwu bo zamiast nauczyć ich życia i niebezpieczeństwa dokarmiamy tych mniej udolnych.

:welcome::gathering:

Ps.Spoko emotikony :o

Joł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro jesteś od 2008 roku przy NR to chyba widzisz i sam powinieneś sobie odpowiedzieć czym jest nasze środowisko morszczaków. Zaufanie jakie sobie dajemy we wzajemnych relacjach to podstawa w wielu aspektach (od wymiany porad, bezinteresownej pomocy, po targowisko). Reszta Twojego posta jest jakby to powiedzieć do przemilczenia :) Delikatnie mowiąc nie ma czego komentować -_-


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze jesli ogloszeniodawca napisze "odbior osobisty" i nie poda gdzie towar lezy, a w awatarze pod "Skad" ma wpisane "nie powiem", to chyba warto sie z nim potargowac, bo raczej nie grzeszy inteligencja. Brak informacji tez jest informacja :welcome:


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie zaczynaja irytowac ogloszenia na targowisku od gosci ktorzy maja 10 postow i wszystkie na targowisku.

Tester, nie odbierz tego jako atak na Swoją osobę - taka prośba.

Ale co w tym złego że ktoś wpisuje tylko na targowisku? Jeżeli ktoś jest "młodym" morszczakiem to jest to logiczne że szuka zwierzaków do swojego nowego akwarium. Nie udziela się na forum w innych tematach...no cóż może poprostu nie ma na razie za dużo do powiedzenia... czyta i to mu wystarcza (ile to już było odpowiedzi dla "nowych" aby nie dublowali pytań tylko korzystali z wyszukiwarki na forum?).

Obawiam się że zacznie się wiele wpisów typu: "...piękne akwarium..." tylko po to żeby ktoś nie zarzucił że udziela się tylko na targowisku.

Przy okazji serdecznie Cię pozdrawiam i doceniam olbrzymi Twój wkład w to forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biesie, myślę że Bartek ma jednak na myśli sprzedających. Jest grupa ludzi traktujących forum tylko jako pośrednika w sprzedaży, nic ponadto.

Nie widziałem, żeby ktokolwiek skarżył się na nowych morszczaków kompletujących sprzęt .


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze jesli ogloszeniodawca napisze "odbior osobisty" i nie poda gdzie towar lezy, a w awatarze pod "Skad" ma wpisane "nie powiem", to chyba warto sie z nim potargowac, bo raczej nie grzeszy inteligencja. Brak informacji tez jest informacja :welcome:

nie wolno się targować... ;) mi się raz udało ;) i później Mariusz mi wpisał, że przeginam...

a też mi się podobało to jedno ogłoszenie bo gość chciał tanio i szybko sprzedać, a dał ceny o 30% wyższe niż w sklepie! Sklepie warszawskim więc chyba reprezentatywnym... ale w sumie to co mnie to interesuje, że jeden drugiego chce wydy... a reszta na to wydała zgodę ;). Jak widać znalazł się też i taki, który lubi być dy..ny więc na drugi raz pozostanie w tej reszcie "wydających zgodę na dyma... innych".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biesie, myślę że Bartek ma jednak na myśli sprzedających. Jest grupa ludzi traktujących forum tylko jako pośrednika w sprzedaży, nic ponadto.

z drugiej strony to zle ? Jesli cena atrakcyjna to ja jestem zaaa... jakby nie bylo prawa rynku dzialaja rowniez na targowisku, sa chetni na kupno to i ogloszenia sie pojawiaja ;P W 2007 roku kupilem troche sprzetu do akwa, ktore wtedy nie powstalo. Wiec sprzedalem je z powrotem na Targowisku ale pompy Marea w tej chwili opedzaja moj zbiornik zalozony w 2011 ;P Chyba po to wlasnie powstalo Targowisko - aby kupic cos za dobra cene - przechodzony towar zawsze jest tanszy niz sklepowy. W zasadzie jesli chodzi o baniak to wszystko, wlacznie z 95% zycia jest z ... Targowiska ;P


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z drugiej strony to zle ? Jesli cena atrakcyjna to ja jestem zaaa...

Nie ma drugiej , jest jedna strona dobra. :animier:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kapuhy wie o co chodzi :)

Ja dodam tylko ze glownie chodzi mi o typowo komercyjne ogloszenia ludzi ktorzy na allegro maja cale sklepy ze sprzetem akwarystycznym a NR traktuja jako miejsce zbytu. I wcale nie mowie zeby ich banowac czy zakazywac. Wyrazilem tylko swoja opinie bo mnie to drazni. Jest jasne ze to hobby wiaze sie z rotacja sprzetu i jesli uzytkownicy NR-akwarysci maja potrzebe kupna sprzedazy to "TARGOWISKO" jest od tego. Jesli jednak sklepy albo inne male biznesy sie oglaszaja to powinni miec status sponsora forum. Na angielskim UR jest to fajnie rozwiazane i kazdy profesjonalny sprzedawca (SPONSOR) ma swoj dzial w ktorym komunikuje sie z uzytkownikami.

Jak ktos chce handlowac na NR ( nie mowie o aktywnych uzytkownikach forum) to niech robi ti jako sponsor - przynajmniej beda pieniadze na nagrody dla naszego TOTMa , koszulki, kubki etc.


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kapuhy wie o co chodzi :)

Ja dodam tylko ze glownie chodzi mi o typowo komercyjne ogloszenia ludzi ktorzy na allegro maja cale sklepy ze sprzetem akwarystycznym a NR traktuja jako miejsce zbytu.

Jak ktos chce handlowac na NR ( nie mowie o aktywnych uzytkownikach forum) to niech robi ti jako sponsor - przynajmniej beda pieniadze na nagrody dla naszego TOTMa , koszulki, kubki etc.

Bartek - jesli cena jest nizsza niz cena na allegro lub sklepowa to ... ja biore nie patrzac kto. Kupujac na Targowisku kupuje ze wzgledu na nizsze ceny i tyle ...


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos chce handlowac na NR ( nie mowie o aktywnych uzytkownikach forum) to niech robi ti jako sponsor - przynajmniej beda pieniadze na nagrody dla naszego TOTMa , koszulki, kubki etc.

Jak widzę to są tu reklamy różnych prężnie rozwijających się sklepów więc pieniędzy by nie brakło. :sorcerer:

Mało jest tu komercyjnych sprzedawców w targowisku.

Sprzedawca sponsor ? :devil::smile_kisses:

delikatnie mowiąc nie ma czego komentować -_-

Przecież nie pisałem żadnej recenzji więc po co komentować , porozmawiajmy o tym co ci się nie spodobało, przecież chcesz rozmawiać skoro odpisałeś :welcome: Wielu mi mówi że moja pisownia sprawia wrażenie buntu,walki ale tak nie jest, niestety ciężko jest wyrazić jakieś uczucia czy tony... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kierując wątek z powrotem na zmiany ;)

Proponuję wyłączyć możliwość odpowiedzi pod postami sprzedających. Często zdarzają się dyskusje typu za drogo, ukwiał za mały, za blady, etc. Dyskusje z zasady zbędne. Dla jednego ukwiał za mały, a dla drugiego akurat i będzie chciał zapłacić. Jak za drogo, to można się potargować na PM. IMHO komentowanie ofert niczemu nie służy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kierując wątek z powrotem na zmiany ;)

Proponuję wyłączyć możliwość odpowiedzi pod postami sprzedających. Często zdarzają się dyskusje typu za drogo, ukwiał za mały, za blady, etc. Dyskusje z zasady zbędne. Dla jednego ukwiał za mały, a dla drugiego akurat i będzie chciał zapłacić. Jak za drogo, to można się potargować na PM. IMHO komentowanie ofert niczemu nie służy.

dokładnie, to sedno zawiera sie zasadach obowiązujących na forum. Offtopy są usuwane.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale z drugiej strony jak ktos na targowisku "trzepnie" wałek to tam można dodać info dla wszystkich zgromadzonych... i vv czyli jak kupujący bedzie coś odwalaś przy kupnie to mozna tam koment w postaci posta napisać.


Akwarium nr 1: 120/60/55 

Akwarium nr 2: 90/50/50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie pisałem żadnej recenzji więc po co komentować , porozmawiajmy o tym co ci się nie spodobało, przecież chcesz rozmawiać skoro odpisałeś :welcome: Wielu mi mówi że moja pisownia sprawia wrażenie buntu,walki ale tak nie jest, niestety ciężko jest wyrazić jakieś uczucia czy tony... ;)

Twoje posty subiektywnie sprawiają uczucie jakbyś wszędzie szukał teorii spiskowych. Twój ton często jest wyrazem ogromnego niezadowolenia, a jednocześnie poczucia własnej wyższości.

"Pomagając biednym i naiwnym tylko szkodzimy społeczeństwu bo zamiast nauczyć ich życia i niebezpieczeństwa dokarmiamy tych mniej udolnych." - jak czytam takie teksty to co tu komentować? Zamiast skupić się na morszczyźnie to rozwodzisz się w niefajny sposób nad szeroko pojętym życiem. Więcej takich jakich ludzi jak Ty, a człowiek wpadnie w fobię, że za każdym rogiem czai się wróg i nieprzyjaciel. Takie socjotechniki i "nauki" to pozostawiaj proszę, ale na innych forach. Nie wprowadzaj tutaj zamętu, ani swoich zasad - zastanymi, których ani ja, ani Ty nie ustaliłeś. Łatwo burzyć, trudniej cokolwiek zbudować. Typowa Polska podzielona.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoje posty subiektywnie sprawiają uczucie jakbyś wszędzie szukał teorii spiskowych. Twój ton często jest wyrazem ogromnego niezadowolenia, a jednocześnie poczucia własnej wyższości.

"Pomagając biednym i naiwnym tylko szkodzimy społeczeństwu bo zamiast nauczyć ich życia i niebezpieczeństwa dokarmiamy tych mniej udolnych." - jak czytam takie teksty to co tu komentować? Zamiast skupić się na morszczyźnie to rozwodzisz się w niefajny sposób nad szeroko pojętym życiem. Więcej takich jakich ludzi jak Ty, a człowiek wpadnie w fobię, że za każdym rogiem czai się wróg i nieprzyjaciel. Takie socjotechniki i "nauki" to pozostawiaj proszę, ale na innych forach. Nie wprowadzaj tutaj zamętu, ani swoich zasad, które ani ja, ani Ty nie ustaliłeś. Łatwo burzyć, trudniej cokolwiek zbudować. Typowa Polska podzielona.

Jeśli znalazłem teorie spiskowe to napisałem o tym i ich się tam nie doszukiwałem tylko pisałem wprost w odpowiednim dziale, gdzie niektórzy chcieli zlikwidować politykę ale większość jest za.

Odnośnie pomagania wiesz co się dzieje ze kaczkami dokarmianymi ? jedzą, gdy im człowiek nie da to zdechną w życiu jest podobnie w innych sytuacjach.Nie ma co pieścić pupeczki pudrem. ;)

Co do rozwodzenia się przecież są różne działy off top,sprawy forum, staram się o rybkach gadać w dziale rybki.

O życiu bardzo dużo sam wprowadzasz w różnych ankietach na off topie z różnymi odpowiedziami ale wszystkie miały jeden kąt myślenia bardziej na tak na coś tam religijnego więc to ja dzieliłem? w tym momencie nachodzisz moją osobą pisząc więcej takich ludzi to wpadną w fobię , ja twojej nie nachodzę i nie oceniam a jedynie prowadzę dialog, o wprowadzaniu zasad pierwsze słyszę (jedynie odpowiedziałem na posta forumowicza) nie ja jestem od tego i nie ja wątki stawiam więc o co chodzi może jakiś spisek to ty widzisz a mi zarzucasz...

Wyższości ? - mogę ci przypomnieć kto chciał byś dominatorem w rozmowie z Waldi :geek:

każdym rogiem czai się wróg i nieprzyjaciel - Eh.

W zgodzie oddzielam się od dyskusji miło było cie poznać ale sam się prosiłem o twoją odpowiedz szanuje twoją szczerość :sweat::welcome:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, może dałem ponieść się impulsowi pod wpływem Twoich słów, ale dotykasz spraw ludzkich i zasad poszanowania drugiego człowieka tutaj na forum. Nie piszę tutaj ani porównań do kaczek, ani też o tym co sądzę o pomocy dla Afryki. Pewnie moglibysmy sobie czuję podać rękę w tych tematach (ale z szacunku do innych po co dotykać te tematy?).

Niemniej zrozum, że z tego co się nasłuchałem, odczułem na własnej skórze środowisko morszczaków nie dzieli się na słabeuszy, bohaterów, na dobrych i złych. Bezcenne jest gdy ktoś potrzebuje pomocy, a tutaj nagle ktoś wyciąga bezinteresownie pomocną dłoń (np. widzialem ostatnio jak AnT Dieterowi25 zaporponował pomoc mimo, że człowieka na oczy nie widział). To cenię i pilnuję, żeby ludzie się szanowali, a ich interesy na targowisku byly zabezpieczone: nie ma wolnej amerykanki (zdjęcie własne, cena + miejscowość, gdzie znajduje sie przedmiot na sprzedaż musi być i kropka). Jeśli Cie uraziłem to przepraszam, jeszcze kawał dnia do końca, wiec zycze Ci milego dnia. Pozdrawiam. Mariusz


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, to sedno zawiera sie zasadach obowiązujących na forum. Offtopy są usuwane.

No tak, ale do ręczna, dodatkowa praca dla moderatorów. Gdyby wyłączyć możliwość komentowania, problem by zniknął.

Jeśli ktoś "trzepnie wałek" to informacja o tym i tak powinna być moderowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale do ręczna, dodatkowa praca dla moderatorów. Gdyby wyłączyć możliwość komentowania, problem by zniknął.

Jeśli ktoś "trzepnie wałek" to informacja o tym i tak powinna być moderowana.

no niestety wtedy byloby duze ograniczenie - wielu kupujących chce wpisać "dziekuje, korale dojechały cało", albo bywa, że komuś skrzynka sie zapełni i jedyna mozliwoscia jest zapytanie w ogloszeniu. Są to jakieś możliwości, doza elastyczności, którą co poniektórzy niewłaściwie wykorzystują :) No ale czy przez to jeszcze bardziej zaostrzać regulamin targowiska? Myślę, że złoty środek został niemalże osiągnięty.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś "trzepnie wałek" to informacja o tym i tak powinna być moderowana.

No tak :) ale w tym momencie "ciut" wiecej obowiazkow dla modów, fakt ze codziennie takie osoby sie nie zdarzaja i dlatego to nie duzo roboty by z tym bylo :) i zgadzam sie z Toba :)


Akwarium nr 1: 120/60/55 

Akwarium nr 2: 90/50/50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety wtedy byloby duze ograniczenie - wielu kupujących chce wpisać "dziekuje, korale dojechały cało", albo bywa, że komuś skrzynka sie zapełni i jedyna mozliwoscia jest zapytanie w ogloszeniu. Są to jakieś możliwości, doza elastyczności, którą co poniektórzy niewłaściwie wykorzystują :) No ale czy przez to jeszcze bardziej zaostrzać regulamin targowiska? Myślę, że złoty środek został niemalże osiągnięty.

To tylko propozycja, podpatrzona z innego forum :). Jeśli moderatorzy nie mają z tym problemu, to ja tym bardziej ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

, odczułem na własnej skórze środowisko morszczaków nie dzieli się na słabeuszy, bohaterów, na dobrych i złych. Pozdrawiam. Mariusz

Wybacz ale mi się zdawało że każde środowisko dzieli się na słabeuszy, bohaterów, na dobrych i złych i do tego mądrzejszych , głupich , pyskatych , młodych , starszych , i tych co okradają lub naciągają , pewnie nie wszystkich uchwyciłem.

Nie każdy jest taki sam i nie każdego można do tego samego worka wsadzić.

A nawet w naturze zwierzęcej :D

:welcome:

Ja z uśmiechem to napisałem nie uraziłeś :cheers:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tylko propozycja, podpatrzona z innego forum :). Jeśli moderatorzy nie mają z tym problemu, to ja tym bardziej ;).

Jesli mod nie zauważy problemu, kazdy z Was może zgłosić dany post (lewy dolny róg posta guzik) jesli jest on "trefny".

Wybacz ale mi się zdawało że każde środowisko dzieli się na .... tych co okradają lub naciągają ...

Mam różowe okulary w tej kwestii, jak Nika miała na błędy ortograficzne. Tutaj nie ma miejsca/przyzwolenia dla tych, którzy okradają i są tylko po to by nabić kogoś w butelkę.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.