Skocz do zawartości
Gość AnT

Zaufani na forum

Rekomendowane odpowiedzi

Gość AnT

Tak trochę od tematu

Może zróbmy listę zaufanych ludzi :thumbup:

Zaufani ludzie co do wymiany na forum (Targowisko ) :) czy ja kupowałem czy oni :thumbsup:

Pisze to bo już ich parę latek znam i żadnych problemów nie było :D

Zawsze można się spokojnie dogadać :D zadzwonić lub odwiedzić :thumbsup:

pozdrawiam wszystkich :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odseparowałem bo to już offtop.

A co do takiej listy.......... wiesz...... to że Ty z nimi nie miałeś problemów to nie znaczy że inni nie będą mieli.... Ale to moje zdanie. :welcome:


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A możemy dopisywać swoich sprawdzonych sprzedawców?

No oczywiście że klubowiczów/forumowiczów:)

Edytowane przez Qlfon (wyświetl historię edycji)

Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Rafał mówisz o "sprzedawców" czyli klubowiczach czy sklepach ?


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym to jeszcze alfabetycznie zrobil :] Bardziej traktuje ta akcje jako manifest dobra w walce z marginesem :coffee:


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AnT

Odseparowałem bo to już offtop.

A co do takiej listy.......... wiesz...... to że Ty z nimi nie miałeś problemów to nie znaczy że inni nie będą mieli.... Ale to moje zdanie. :welcome:

pierwszy raz kiedyś musiał być :D

dla tego - zaufani - zawsze bez problemu :D

od czego jest tel.kom. zdzwonić się i po sprawie :thumbsup:

zawsze jak coś wysyłam zawsze biorę kom. i wcześniej dzwonie by dogadać co do wysyłki :)

A możemy dopisywać swoich sprawdzonych sprzedawców?

tu chodzi o forumowiczów :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszkę lipna lista, bo zrobię z 3 transakcje, sprzedam im po szczepce xeni :), wipiszą mnie tu naliste a potem machcne wała na odpieniacz.

To jest taki przykład !!!

Coś takiego by się jedynie sprawdziło jak by to był system komentarzy jak na allegro.

Poza tym jak ktoś będzie chciał robić wały to będzie zakładał nowe konta, a wy nie nadążycie uaktualniać tej listy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AnT

Troszkę lipna lista, bo zrobię z 3 transakcje, sprzedam im po szczepce xeni :), wipiszą mnie tu naliste a potem machcne wała na odpieniacz.

To jest taki przykład !!!

Coś takiego by się jedynie sprawdziło jak by to był system komentarzy jak na allegro.

Poza tym jak ktoś będzie chciał robić wały to będzie zakładał nowe konta, a wy nie nadążycie uaktualniać tej listy

widzisz to jest lista ludzi z którymi często jestem w kontakcie :thumbsup:

kawka,piwko ,zlot , zlocik, odwiedziny ,rozmowy częste przez kom. - tak też działa forum :thumbup:

========================

Bardziej traktuje ta akcje jako manifest dobra w walce z marginesem :coffee:

@Luft - dokładnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dieter25

Dopisz do listy AnT ja polecam tego gościa :thumbsup:

Paweł na allegro większe wały idą jak tu więc ja uważam to za dobry pomysł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że taka lista nie jest w porządku do innych forumowiczów (którzy tez coś sprzedają).

Ps. A pozatym, zamieszczenie tego wątku w dziale sprzedam?


akwa 275L,sump 96L,

ekipa czyszcząca: Archaster typicus 1 szt.,Lysmata amboinensis 1 szt., Calcinus elegans 2 szt., Calcinus laevimanus 1 szt. Strombus luhuanus 2 szt.

rybcie: Paracanthurus hepatus, zebrasoma scopas, Halichoeres chrysus, Synchiropus splendidus, Pseudocheilinus hexataenia.

Wykonuje na zamówienie odpieniacze, filterki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie pomysl trafiony. Co prawda nie jest to jebaj czy aledrogo, ale z biegiem czasu dzieki mniejszemu gremium stworzy sie siatka i jakas tam baza. Taki tam marketing szeptany.

Zawsze ktos gdzies przez kogos bedzie mial kontakt, numer czy nawet adres. Osoba swiezo zarejestrowana moze trafic na taki spis jako rzetelny kupujacy czy sprzedajacy nie widze w tym nic niesprawiedliwego.

Tak na marginesie nie wiem dlaczego kupujacy jak i sprzedajacy wymieniaja sie danymi.


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jest potencjalnie niebezpieczne narzedzie i przy odrobinie zlych checi latwe do manipulacji (vide przyklad z ksenia). Zalozenia pomyslu moze i dobre, ale weryfikacja watpliwa. I koniec koncow moze sie skonczyc pieniactwem podobnym do tego z watku pt ostrzezenie

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tester - Amen :coffee:

......dlaczego ? A bo dlatego że ja z listy AnT-a jednego człowieka bym wykreślił :welcome:


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AnT

Tester - Amen :coffee:

......dlaczego ? A bo dlatego że ja z listy AnT-a jednego człowieka bym wykreślił :welcome:

ja tylko podałem pomysł z lista ;)

jak to zrobią admin. to już ich sprawa

to wykreślaj żaden problem :thumbup:

AnT :welcome:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DZizasssss :)

Chodzi mi o to ... oczym pisałem wcześniej.

Wiadomo każdy ma gorsze momenty w życiu, będzie sprzedający który z 5-cioma klubowiczami ubije super interesy a z innymi nie.....bo coś tam (samolot się spóźni, ukradną księżyc, poczta zapadnie się pod ziemię)

Do Twojej listy nic nie mam, ale jeden z widniejących tam ..... nie jednemu zalazł za skórę... o to mi chodzi - że ja bym go nie polecał :) (oczywiście nie mówię że to złodziej czy kanciarz)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można zrobić posta pod postem polecani sprzedawcy.

Po każdym zakupie zrobić wpis pod osobę sprzedającą.Na innych forach też jest i działa

pozdrawiam greg

Tutaj daje przykładowy temat:http://www.terrarium.com.pl/forum/viewforum.php?f=37


moje aukcje: http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=5553339 250L+sump 100L 25kg skały,cyrkulacja 4 kilo,obieg aquabee 2000/1,o?wietlenie 4x39(2x10000k,2xactynic),odpieniacz midiflotor na pompce tetra ap300

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AnT

ok

np.załóż nowy wątek ten wypierz

i będą ludzie pisać swoje opinie kogo polecają

to po prostu moja lista ludzi zaufanych :)

np.

@Luft

polecają : Ant,Akvarius, ....

@Ant:

polecają : Skoczek .....

mod. nadzoruje i dodaje lub usuwa z miłej listy ;)

p.s

bo zrobię to ja i znowu dasz mi urlop lub bana tym razem :wallbash::nuke::w00t:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AnT

Rafał - pw sprawdź ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zróbmy jeszcze liste najpiękniejszych , najmądrzejszych , najbrzydszych i najgłupszych oraz "najnajniejszych" wtedy będzie wiadomo do kogo z czym się zwrócić :thumbsup:


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AnT

Zróbmy jeszcze liste najpiękniejszych , najmądrzejszych , najbrzydszych i najgłupszych oraz "najnajniejszych" wtedy będzie wiadomo do kogo z czym się zwrócić :thumbsup:

ok widzę już po temacie :)

robi bo znowu zbierzemy po D....

wątek ostrzeżenia :thumbup:

niech będzie też coś pozytywnie :thumbup:

pozdrowionka AnT :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...smutne ze na NR do tego doszlo ze trzeba takie tematy zakladac...pare lat temu nigdy bym o tym nie pomyslal...do listy dodaje grzegorz k...szybki ,uczciwy i dobrze pakuje towar...Pozdrawiam...


Zbiornik 75x80x29 cm. Deltec 600i DC, AI Hydra 26 HD, Maxspect Jump Gyre, polowka CP-25, Jecod 1200 DC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AnT

...smutne ze na NR do tego doszlo ze trzeba takie tematy zakladac...pare lat temu nigdy bym o tym nie pomyslal...do listy dodaje grzegorz k...szybki ,uczciwy i dobrze pakuje towar...Pozdrawiam...

Już pisałem panowie to jest moja lista zaufanych

Niech modowie założą wątek lista zaufanych sprzedawców na forum :)

p.s

proszę zamknąć watek bo będzie piana znowu :rambo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zróbmy jeszcze liste najpiękniejszych , najmądrzejszych , najbrzydszych i najgłupszych oraz "najnajniejszych" wtedy będzie wiadomo do kogo z czym się zwrócić :thumbsup:

...niezly pomysl ale w stosunku do kobiet...mniejsze szanse na kupienie kota w worku...Pozdrawiam...


Zbiornik 75x80x29 cm. Deltec 600i DC, AI Hydra 26 HD, Maxspect Jump Gyre, polowka CP-25, Jecod 1200 DC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zróbmy jeszcze liste najpiękniejszych , najmądrzejszych , najbrzydszych i najgłupszych oraz "najnajniejszych" wtedy będzie wiadomo do kogo z czym się zwrócić :thumbsup:

a co to za szowinizm forumowy ?? TU SA KOBIETY ! Swoje listy tez musza miec - ;P ;P przez wzglad na moj szowinizm nie napisze jakie :harhar: :harhar: :harhar: :harhar:

P.s ooo widze ze iceberg pomyslal o Tym samym podczas mojego klepania tego postu ;)


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.