Skocz do zawartości
anx

Sklepy w Warszawie

Rekomendowane odpowiedzi

co by nie gadał to "Reefmania" to jest to..., w Acroporze dwukrotnie mnie olali - cóż...trudno-świetnie, u mnie "do trzech razu sztuka" nie istnieje..., eRybka - może pojadę z reklamacją, a może mi się nie chce..., AquariumFarm - faktycznie skasowane i faktycznie kazali swego czasu płacić 2zł za wejście :-D ... AquaMedic - dobry sklep, tylko cholercia mi nie po drodze, ale jak najbardziej OK... a co do zarabiania pieniędzy, to KAŻDY sklep jest po to, żeby zarabiać - trzeba szukać co i gdzie, ale powiem szczerze - mi się JUŻ nie chce; idę do Reefmanii i mam, lub będę miał, bo Majkel zamówi, podpowie..., a potrafią i sprowadzić "na ziemię" - Sylvia z całą swą urodą popuka się w czółko, żeby głupie myśli o jakichś cudach sobie wybić... dla mnie bomba! P.S nie obrażać kota - to samiec... :-D


pozdrawiam Dante

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marudzicie,

Acropora ma dobrą kawę i psa, z Michałem i Sylwią można pogadać tylko nie pozwalają uczyć "kota" pływać, z Krzyśkiem Trycem plotki i fajka, u Tomka szklarz i kawa na miejscu tylko cukierki wyjedli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no przyznaję, że psa przegapiłem..., Sylvia faktycznie nie pozwala ani uczyć kota pływać, ani latać..., a czy Krzysiek Tryc to jest ten człowiek z Jagiellońskiej??? - kilka razy się już wybierałem, tylko jakoś zawsze czasu zabrakło...


pozdrawiam Dante

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak.. na Jagiellońskiej. Wygospodaruj czas bo warto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem dziś objazd tak przy okazji..., w Acroporze byłem na zwiadzie i wziąłem mrożoneczkę - był taki młody chłopaczek - bardzo miły; strzeliliśmy szybką kawę, pogadaliśmy..., no, ale cholera jednak troszkę te ceny wyższe...; a potem (też przy okazji) zajrzałem do p. Tryca na Jagiellońską 78... no no..., może nie dużo wody, ale taki klimacik... i widziałem duuużo ładniutkich ...nie ważne, bo mi podkupicie... :-D i jeszcze raz zapraszam do Reefmanii na Narvik 12 - sklep nr 1... :dj:


pozdrawiam Dante

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że jestem laikiem dzwoniłam po sklepach z pytaniami wszyscy traktowali mnie jak wrzoda na d...e.Trafiłem na reefmanię Sylwia okazała mi dużo cierpliwości,kończąc naszą krótką rozmowę zaprosiła mnie na kawę bo temat rzeka.Od tamtej pory robię zakupy wyłącznie u nich nie patrzę na cenę bo 5 zł w tą czy w tą akurat dla mnie nie ma żadnej różnicy.Wtej cenie mam fachowe doradztwo.Np.chcę kupić jakiś tam środek odpowiedz "tak można ale może za 3 miesiące bo teraz jest na to za wcześnie"

a np.w erybce (marki) to jest tak tak to trzeba i jeszcze to i to naciagają jak tylko mogą a w szczególności jak ktoś zaczyna .

Reefmania sklep na zasadzie studio teraz się powiększają.Ryby sciągają na zamówienie ale jeszcze żadna mi nie padła.

Chodzę po innych sklepach ale tylko patrzę i zamawiam u Sylwii i Michała.A kotek ma ksywkę smerfetka tak go nazwała moja 3 letnia córcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem zadowolony z cen i obsługi w Erybka Marki i każdemu polecam. Moim zdaniem Marki są dla doświadczonych morszczaków, którzy przyjeżdżaj na konkretne zakupy, natomiasta Panorama dla nowicjuszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

erybka?? nawet sprzęt u Nich kupiony tak ciężko Im zareklamować, o poradzie nie wspomnę; acropora jak Cie nie kojarzą to próbują Ci wcisnąć co nie schodzi, wszędzie coś się znajdzie nie tak

osobiście reefmanie polecam (mimo iż chwilowo zamknięta, ale są pod tel i zawsze pomogą)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, wtorek i środę mam zarezerwowaną na przechadzki po sklepach z morszyzną w stolicy, zwracam się do was z prośbą o stworzenie listy aktualnie otwartych sklepów wartych odwiedzenia, w których zakupię miedzy innymi pokarmy suche, mrożone, dobrze było by też dostać coś z żywca, wiadomo jakaś chemia również znajduje się na liście zakupów, do tego coś z ekipy czyszczącej może jakaś rybka i korale. Najlepiej gdyby sklepy były dość długo otwarte aby można było wyskoczyć w godz. popołudniowych.

Proszę o pomoc i pozdrawiam.

Edytowane przez SoQł (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acropora na Wałbrzyskiej i E-rybka na Wincentego Witosa, polecam Ci ten pierwszy sklep ale w tym drugim też coś znajdziesz, każdy czynny do 20, to co Cię interesuję znajdziesz w każdym z nich, a w e-rybce jak czegoś nie mają w wawie to dowożą z marek tego samego dnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu wszystkiego powyżej nasuwa się wniosek, że pozostaje tylko czekać aż rynek morszczyzny w Polsce rozwinie się do takiego stopnia, że będzie się opłacało otworzyć sklep/hurtownie przynajmniej jak De Jong lub podobne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wszyscy zainteresowani będą czekali tylko na rozwój rynku to ten się nigdy nie rozwinie. U nas nie ma miejsca na takie przedsiębiorstwa jak De Jong czy KZ. Nie ta skala - De Jong nie handluje tylko lokalnie, pokrywa pewnie z pół Europy zachodniej. Kontakty też ma wypracowane przez lata i gdy (przykładowo) Ty założysz sklep i zamówisz 30 boxów ryb to może dostaniesz 10-12 z tym co chciałeś. On dostanie 100% tego co potrzebował. Tu jest jego siła.


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aquamedic jeszcze jest do 17 na Ghandi, na sps nie licz, czasem trafi się jakaś rybka taniej.

Reefmanii nie znam ani innych sklepów, więc moje rady są na pewno krzywdzące. Jeśli musisz wybierać ja bym uszeregował ( im niżej tym bardziej można z tego zrezygnować )

- E-rybka

- Acropora

- Aquamedic

Z zoo focus korzystałem tylko z konieczności...., no i teraz bym nie poszedł z przekory, bo kiedyś odradzali mi czytanie tego forum, że forumowicze niekompetentni..

Edytowane przez koma (wyświetl historię edycji)

Nano reef -homar only + reefmax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]

Reefmanii nie znam

[...]

Reefmani już nie ma niestety...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy gdzie będziesz ale kolare.pl na Arkuszowej to też fajny sklep.

W ogóle to sprawdź wcześniej ofertę sklepów w internecie, E-rybka w Panoramie niewiele co ma, ale chyba w 1 dzień mogą z Marek ściągnąć.

P.


Takie tam 53L, 50x30x35, Koralia Nano, Tunze 9001,  kaskada HBL501, lampa LED, SPECTRA, 30W

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reefmani już nie ma niestety...

Nie jest to do końca prawda:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to do końca prawda:)

Też mi się tak zdawało... dopiero co jak wczoraj miałem miłą pogawędkę.


c64.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to do końca prawda:)

Moje nowe akwarium wciąż się z tego źródła zapełnia, więc potwierdzam - Reefmania nadal działa :baby:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok w takim razie napisze bardziej jasno - Reefmania nie istnieje już na Narwiku. No chyba że działacie pod przykrywką salonu kosmetycznego. Michał zamiast pisać takie zagadkowe odpowiedzi napisz gdzie Cię chłopie szukać poza internetem? Wróciliście na stare śmieci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda, na narwik może nie istnieje ale w sieci jesteśmy cały czas...

Ja w tej chwili jestem mniej dostępny ale Sylwia pod telefonem i mailem jest non-stop:) Pracujemy teraz nad czymś nowym, bardziej exclusiv, bardziej eko, mniej gender ale w granicach poprawności politycznej:) więcej informacji wkrótce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobiliśmy z kumplem listę zakupów gdzie na pierwszym miejscu był Krab Mitrax, to najpierw pojechałem do Panoramy, ni ma , potem do Aqua Medica, też chłopaki szukali i nieznaleźli a na końcu do Łukasza do Acropory i wszystko z listy było :) a poprzednich dwóch nie wiele mieli w akwariach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie ma fizycznego sklepu na Narwiku gdyż z Łodzi jest bardzo fajna droga ale z drugiej strony jak już się na Bemowo dojedzie to już wszędzie blisko...


c64.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek ja nigdy samochodem bym nie pojechał do warszawy :) raz że się nie opłaci bo w dwie strony pociągiem wychodzi 50 zł (Inter Regio) + ZTM, a dwa szkoda czasu jak jest Metro :) Jak Dojechałem to wsiadłem sobie w 131 i moment byłem w Panoramie a potem w 189 do Metra i do Aqua Medica a na Końcu do Acropory :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam e-Rybkę . Najwiekszy wybór i przyzwoite ceny. Moje szkło, skała i cały sprzęt kupiony w e-Rybce, zwierzęta w większości też. No i zawsze rabat :) Atmosfera super, można zawsze pogadać i nie wciskają kitu. Z Ursusa mam najdalej do e-Rybki ale zawsze najchętniej po zakupy jadę własnie tam.


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.