Skocz do zawartości
Przemek

Promocja Urodzinowa Pacific Sun - Ważne!!

Rekomendowane odpowiedzi

Oby koszykow nie zabraklo jak czasmi w Tesco laughing.gif


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ciiiiiiiszaa..... :whistle:

PozdrT


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obserwując zainteresowanie w sklepie - wysłałem maila do administratora serwera z prośbą o sprawdzenie czy na pewno nic nie "padnie" w nocy - co by "niespodzianek" nie było ;)

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze tylko kilka godzin, oj parę osób dziś długo nie zaśnie :harhar:

a ty Darek w nad biurkiem też będziesz lampy wieszał? :smoke:

PozdrT


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darek otwiera solarium :D

PS. Za mniej niż cztery godziny wszystko będzie już jasne :)


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie. Pochwalicie sie zakupami co?


START 12.12.2013 - 180L z panelem 70x70x45, odpieniacz DIY a'la midi flotor ale.... na igle AB 2000/1 :), ATI Sunpower 6x24T5 + 9W LED china blue, betonowa skała DIY, AllInOne w reaktorze DIY, baniakiem kręci jebao WP-25 i koralia 2800.

http://nano-reef.pl/...0l-betonowisko/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zeby kazdy dostal co planuje zrobcie szybko liste i jeden kliknie skladajac zamowienie na ....200 lamp? 9 rabatow pozostanie....a lamp zabraknie hihi :thumbsup:

Edytowane przez darecky3 (wyświetl historię edycji)

122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

darecky3 , tylko lipa będzie jeżeli to jedno zamówienie nie załapie sie na rabat i wtedy nikt nie bedzie miał... myślę że na te lampy są tez chętne osoby które nie udzielają sie na forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

darecky3 , tylko lipa będzie jeżeli to jedno zamówienie nie załapie sie na rabat i wtedy nikt nie bedzie miał... myślę że na te lampy są tez chętne osoby które nie udzielają sie na forum :)

to byl tylko taki zarcik. Zainteresowanie z pewnoscia jest mega rozmiarow.

pozdrawiam


122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 moja :]


140l SHALLOW TANK :p 100x55 28h, Vortech MP10 es, Oswietlenie led 80w (*** loccutus),odpieniacz Deltec MCE300

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekB30

dwie moje :harhar:

jutro się zajmę opłacaniem faktury, idę spać

dzięki za emocjonujący wieczór :welcome:

Edytowane przez DarekB30 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jedna moja :)

Edytowane przez kaer (wyświetl historię edycji)

start 04.02.2014

120x60x60=432l

sump 84l

PS metis 2x150w

whiteskim200

1xJebaoo 40wp

DC6000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta... kliknąłem zamawiam i mnie wywaliło :realmad::wallbash: .. błąd serwera ... dałem ponów było logowanie (mimo że zalogowany byłem wcześniej) ... a potem już tylko pusty koszyk i wspomnienie o zakupach.

To wykorzystałem kupon czy nie wykorzystałem ? ręce opadają niestety ..

Przemku proszę uświadom mnie :welcome:

gallery_10552_1879_8225.jpg

Edytowane przez J@cekWro (wyświetl historię edycji)

900 l (180x85x60) + 250 l sump, cyrkulacja Jebao WP-60 + Jebao RW-15 + 2 x Tunze 6105 + Tunze 6215, RedSkim 250, obieg Laguna 7600, 60 kg LR,8x80W T5+LED, Aquacare Calcium Reactor 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie tez wywalilo ale sprubowałem drugi raz i udało sie


140l SHALLOW TANK :p 100x55 28h, Vortech MP10 es, Oswietlenie led 80w (*** loccutus),odpieniacz Deltec MCE300

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie tez udalo-...f-vat proforma juz u mnie na stole...teraz tylko wplata i czekanie na led-cudo;)

dobranoc

W.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo, wywaliło i koniec. Potem się udało, ale w momencie logowania na swoje konto rabat zniknął i koniec, zapomnij :(

Będzie znowu czekać 1000 dni, może wtedy będą rozdawać za darmo :)

Pozdrawiam

Jerzy


Akwa 140x70x60 OW, SUMP 100x50x40 LR 60kg, obieg NewJet 4500, 2xTunze 6105+2x6095,odpieniacz DIY alaBK200 z Tunze 9420.040, 10x54W w T5, Profilux II, pompy dozujące GHL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TOMIO JESTES WIELKI :thumbsup:

Jemu tez sie udalo :w00t: i wzial jedna dla mnie. Ide po browar

Przemku dziekujemy


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie wyskoczył błąd aplikacji po zamówieniu i raczej kicha będzie. Szkoda :(


pozdrawiam

5119_5162.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) stanąłem pod sklepem to lepszy ping miałem :)

Ale stronka się wywaliła to fakt :) słaby serwer :animier:


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za udział w akcji promocyjnej, zainteresowanie przeszło nasze naśmielsze oczekiwania - kupony zostały wykorzystane w ciągu kilkunastu pierwszych sekund..

Od jutra przystępujemy do realizacji zamówień. Zyczę wszystkim spokojnej nocy. :)

pozdrawiam

Przemysław Cybulski

Pacific Sun RD Team


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za udział w akcji promocyjnej, zainteresowanie przeszło nasze naśmielsze oczekiwania - kupony zostały wykorzystane w ciągu kilkunastu pierwszych sekund..

wiec moze to znak, ze warto obnizyc troche ceny i pozwolic wiekszej ilosci osob na kupno? :thumbsup:


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec moze to znak, ze warto obnizyc troche ceny i pozwolic wiekszej ilosci osob na kupno? :thumbsup:

Amen,ale inicjatywa była fajna tak jak lampy zresztą.


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec moze to znak, ze warto obnizyc troche ceny i pozwolic wiekszej ilosci osob na kupno? :thumbsup:

Oczywiście, jestem przekonany że sprzedaż byłaby wtedy dużo większa niż teraz :) To co się działo w nocy w sklepie - to jak początek wyprzedaży w USA - z całonocnym czuwaniem :) Tyle że drzwi wywalić nie można było - a serwer ledwo co wytrzymał..

Ta akcja była akcją promocyjną/reklamową przeprowadzoną przez prodcenta - i był określony "fundusz reklamowy".

Ceny niektórych lamp skalkulowane zostały(z 50% upustem) - PONIŻEJ kosztów produkcji - szczególnie zaś dotyczyło to modeli najdroższych(Pandor R2 - których kilka zostało zakupionych w tej promocji..)

Dlatego życzyłbym sobie również(naprawdę) móc sprzedawać lampy w takich cenach - ale to jest praktycznie - niewykonalne(lampa Metis CRP 850mm 2x100W - na najnowszych diodach Cree kosztuje tyle co dwa chińczyki - będąc w całości wyprodukowana w Polsce, na markowych elementach, w obudowie z kwasówki, z pełnym bezprzewodowym sterowaniem , wsparciem producenta, aktualizacjami softu oraz dwu letnią gwarancją... :). I jest to cena BRUTTO,

Ostatnio widziałem tu na forum projekt ciekawej lampki DIY(podobnej odrobinkę do Metisa - też podłużnej) - gdzie same tylko elementy kosztowały ponad 2000zł - a moc była mniejsza, bez sterowania, bez kosztów robocizny, itd ... :) )

Niestety - koszta markowych podzespołów "ciągną" w górę cenę gotowej lampy - same zasilacze(bardzo dobrej jakości) to koszt około 300zł/szt - w podwójnej lampie są dwa - co daje nam już kwotę 1/3 ceny całej lampy.

A to tylko zasilacze. :)

Ale oczywiście - będziemy starali się szukać możliwości "zadbania" o polski rynek(i rodzimych akwarystów) - tak aby nie stało to w opozycji do założeń producenta - i politki cenowej/sprzedaży innych europejskich dystrybutorów..

To mogę obiecać - gdyż nocna akcja utwierdziła nas w przekonaniu - że zapotrzebowanie w Polsce również jest - tylko produkt musi być "dopasowany" cenowo do naszych realiów.

Po wakacjach będzie miał premierę jeden model "econo" - z okrojonymi nieco możliwościami/parametrami - więc zobaczymy jak to wyjdzie - i jak zostanie przyjęty..

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.