Skocz do zawartości
Przemek

Promocja Urodzinowa Pacific Sun - Ważne!!

Rekomendowane odpowiedzi

I tutaj kłania się nasza szara rzeczywistość no i niestety nasze psie zarobki.Ale to już inny temat.


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Tyle że drzwi wywalić nie można było - a serwer ledwo co wytrzymał.."

- tak aby była jasność....serwer nie wytrzymał :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle ze nie tyle zarobki co sposob sprzedazy. W ostatnio sobote wchodze do lokalnego sklepu i szczeka na szybie.

Wplacasz czesc kasiorki a reszte raty. Nie kredyt i brak odsetek.

post-8731-0-73744200-1343114171_thumb.jpg

post-8731-0-85087000-1343114176_thumb.jpg

post-8731-0-45067600-1343114180_thumb.jpg


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle ze nie tyle zarobki co sposob sprzedazy. W ostatnio sobote wchodze do lokalnego sklepu i szczeka na szybie.

Wplacasz czesc kasiorki a reszte raty. Nie kredyt i brak odsetek.

To fakt :) raty 0% jak w marketach ułatwiły by wielu osobom podjęcie decyzji :)


Jest .. i znowu "kostka".. | było vol3 400 l | było 324 l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne to, ale nie w Polsce jeszcze - większość polskich biznesmenów cierpi na chroniczny brak kapitału obrotowego. A przecież musieliby taki zakup skredytować z własnych środków (za towar muszą zapłacić całą kwotę, a na zwrot inwestycji czekają rok). Chyba, że marże sobie kalkulują wysoko, wtedy taki kredyt konsumencki im się opłaci - o ile mają na to kapitał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firmy i tak zazwyczxaj doliczaja sobie prowizje w postaci oplaty za sprawdzenie klienta czy mozna mu sprzedacna takie raty.

Tak czy inaczej tak na zachodzie kupuje sie elektronike. Wszystko zalezy jednak od uczciwosci ludzi i ewentualnie egzekucji prawa w przypadku zaniechanai platnosci.

Gdyby ludzie byli w porzadku wiecej firm pokusiloby sie o taka forme sprzedazy.

Co do samej promocji (bo zlapapalem sie) chcialbym podziekowac Tomiooo no i oczywiscie Przemkowi za taka promocjeunworthy.gif


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle ze nie tyle zarobki co sposob sprzedazy. W ostatnio sobote wchodze do lokalnego sklepu i szczeka na szybie.

Wplacasz czesc kasiorki a reszte raty. Nie kredyt i brak odsetek.

Grzegorz ile w londynie jest sklepów z akwarystyką morską i akcesoriami do niej?zapewne więcej niż w warszawie,wrocławiu itd i tam mogą sobie sklepy robić różne promocję bo to jak by nie patrzeć walka o klienta a u nas co?kilka sklepów chętnych na kupno wielu i ceny zabójcze


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie jest lipa. Londynie jest jeden w sumie OK drugi pozal sie Boze. Zeby cos kupic trzeba pokonac dystans jak np Krakow Katowice. albo i lepiej.

Cene ustala klient


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Tyle że drzwi wywalić nie można było - a serwer ledwo co wytrzymał.."

- tak aby była jasność....serwer nie wytrzymał :(

Sprawdzałem dziś rano logi serwera - nie było nawet jednej sekundy przerwy w pracy serwera - także nie moża raczej powiedzieć że serwer nie wytrzymał.. Łącze również nie zostało wysycone - co zauważyłem natomiast - sporo osób zalogowało się dużo wcześniej - i czekało na stronie z oknem do wpisania kuponu - po czym po akceptacji kuponu - przechodziło na następną stronę. Jednak w wyniku długej niaktywności - ulegała zakończeniu sesja zalogowania(każdy serwer ma określony czas wygasania sesji - podobnie zresztą jak w bankach) - stąd monit o ponowne zalogowaie/rejestrację...

Przykro mi - ale niestety to jest najbardziej prawdopodobna przyczyna..

Proszę zauważyć że w tym samym czasie dziesiątki innych osób składały zamówienia bez problemu(przychodziły one w zasadzie w ilości kilku na sekundę - w szczycie - a im później po północy - tym obciążenie serwera się zmniejszało(w szczycie wyniosło 57%).

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czysto informacyjnie ja miałem biały ekran z komunikatem "błąd serwera" oraz przycisk "spróbuj ponownie", ponowna próba dokładnie jak piszesz kończyła się rozłączeniem sesji i wyczyszczeniem koszyka ... życie.


900 l (180x85x60) + 250 l sump, cyrkulacja Jebao WP-60 + Jebao RW-15 + 2 x Tunze 6105 + Tunze 6215, RedSkim 250, obieg Laguna 7600, 60 kg LR,8x80W T5+LED, Aquacare Calcium Reactor 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak w wyniku długej niaktywności - ulegała zakończeniu sesja zalogowania(każdy serwer ma określony czas wygasania sesji - podobnie zresztą jak w bankach) - stąd monit o ponowne zalogowaie/rejestrację...

Przykro mi - ale niestety to jest najbardziej prawdopodobna przyczyna..

Dokładnie, była to nie prawdopodobnie a na 100% przyczyna. :welcome:

Takie są wymogi bezpieczeństwa na platformach sklepowych - zaczerpnięte de-facto m.in z portali bankowych.

Często w takich przypadkach wystarczy dać F5 żeby odświeżyło sesję, ale nie zawsze. ( bo na pewno na stronie banku to nie zadziała)

Tak czy siak :respect: za akcję


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ze względu na północ - jakieś urządzenia po drodze miały miękki "restart" - co wpłyneło na problem z połączeniem? Przeglądałem zarówno logi z mysqla, jaki i wszystkie logi z apacha - nie było żadnych wpisów świadczących o problemach technicznych z naszej strony..

Serwer - to dedykowany nasz Dell Poweredge - i naprawdę dźwiga on sporo codziennie - i nie potrafię znaleźć wytłumaczenia innego niż powyższe - w sytuacji gdyż dotkneło to tylko kilku użytkowników..

W przypadku problemów ze strony serwera - przerwa trwała by dłużej niż kilka dziesiątych sekundy - i byłaby widoczna przez wszystkich użytkowników w tym czasie..

Przykro mi że tak się stało - jednak ze swojej strony staraliśmy dopełnić wszystkich możliwości - aby akcja promocyjna przebiegła bez problemu..

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że koledzy pisząc serwer, mają na myśli aplikację sklepu.

Jeżeli o 00:00 akceptuję kupon i przez kolejne 3 sekundy przechodzę kolejne dwa ekrany i po ostatnim kliknięciu widzę "błąd aplikacji..." to przepraszam, ale nie ma to nic wspólnego z logowaniem i takim tam.

Tak czy inaczej stało sie dokładnie jak opisał to jeden z kolegów. Z super okazji zrobiła się promocja po polsku.

Ile to ja już widziałem czołgających się ludzi pod kratą MM :) - teraz byłem nim ja.

Przemku. Mam nadzieję, że rozumiecie, że po obniżce zbliżyliście sie do naszych (nas maluczkich siedzących tu w Polsce) możliwości zakupowych.

Nie wie jaki model eco chcecie zaproponować, ale żebyście nie przesadzili. Bo eco. Na dzień dziesiejszy to jest dla mnie lampa z zoolight + 4 świetlówki.

Może poprostu da sie jakoś inaczej ustawić ceny. Samochody w różnych krajach też różnie kosztują. A zrobienie modelu bez dywaników, klimatyzacji, radia, itd. żeby tylko mieć w ofercie to chyba nie jest sposób.


pozdrawiam

5119_5162.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie tez pojawil sie blad -ale dalem "ponow" i jakos sie udalo...sklep zaskoczyl i zakup wyszedl po promocyjnej cenie;)

pozdr

W.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam do wszystkich tych którym udało się zakupić lampki prośbę , żeby przed zawieszeniem lampek pstryknęli fotki swoich baniaczków , a dokładnie po roku , zrobili fotki ponownie i wtedy będziemy mieli porównania i ewentualnie wszyscy niedowiarkowie w tym i JA będą mogli ocenić słuszność świecenia ledami.

Pozdrawiam


160x90x60 , sump 390L , RedSkim 300 , żywej 30 kg , Diuna T5 8x80W , Iks , calciumreaktor AM 1000 , http://dameb.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga uwaga!!! Informacja z ostatniej chwili!!! Jeszcze ciepła!!!

Dwie osoby z tych które się załapały na promocyjne kupony zrezygnowały z nich, z takich czy innych powodów, więc dwie następne osoby z kolejki wskoczyły na ich miejsce, kolejka ma w tej chwili chyba cztery osoby, a istnieje możliwość że jeszcze ktoś się wykruszy, więc dopóki wszystkie lampy nie zostaną fizycznie kupione czyli zapłacone w ciągu siedmiu dni, cały czas jest szansa się załapać! Więc jeśli ktoś się nie załapał, a nadal chce, to składajcie zamówienia i czekajcie cierpliwie w kolejce :welcome:

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest ktoś zainteresowany promocyjną lampką mogę zaproponować lampę Metis Hyperion R2 – 850mm – 2x150W w cenie 4900 zł. Nówka sztuka, nie śmigana. Zainteresowanych proszę o info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest ktoś zainteresowany promocyjną lampką mogę zaproponować lampę Metis Hyperion R2 – 850mm – 2x150W w cenie 4900 zł. Nówka sztuka, nie śmigana. Zainteresowanych proszę o info

Za tyle ją kupiłeś ? żenada.

Propozycja admina - ban :welcome:


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest ktoś zainteresowany promocyjną lampką mogę zaproponować lampę Metis Hyperion R2 – 850mm – 2x150W w cenie 4900 zł. Nówka sztuka, nie śmigana. Zainteresowanych proszę o info

He,he...Czekałem na takie posty. Nooo, jeśli to promocyjna lampka, to już jest zwykłe k...stwo. Co innego gdyby tych lampek było więcej przez jakiś czas. Wtedy to byłby zmysł handlowy. Ktoś zainwestował, no i ma prawo zarobić. Ale tu było wielu chętnych, więcej niż możliwych transakcji. I wielu na pewno chciało powiesić te ledy nad swoimi baniakami, bo cena promocyjna była dla ich budżetów do zaakceptowania. A ktoś im to sprząta sprzed nosa żeby przytulić parę stówek.


I znowu zalewamy, i znowu i tak do usranej śmierci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoczek kupiłem lampę za 3200 w promocji do mojego baniaka i tam zawiśnie. Ta którą tu zaproponowałem to lampa mojego znajomego. Za ile kupił, gdzie i od kogo to chyba jego sprawa. Czytam wpisy i widzę , że jest sporo osób co chciało kupić więc piszę , że jest lampa do sprzedania. Ile na niej zarobię ? Nic... wpis umieściłem grzecznościowo. Nie wierzysz, że moją powieszę tylko sprzedam.. ? Podeślę Ci fotki po montażu. Żenada ? Żenada to Twój atak na mnie :/

Ironista rozumiem, że nie pisałeś o mnie więc nie mam co komentować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj misiu pysiu - kitować to możesz szyby w oknie.

Na AqReef napisałeś coś innego:

"Lampa jest kupiona kilka dni temu. Paczka nie dotarła do mnie jeszcze ze sklepu. Dostawę powinienem mieć za 5-10 dni. Mogę po rozpakowaniu zrobić fotki i podesłać na priva. Proszę o info osoby które są zainteresowane "

NO i co ?

Napiszę ci większymi literkami żebyś zrozumiał:

ŻENADA!


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seb, jak mam właściwie zrobić tu zamówienie by znaleźć się w kolejce. Pierwszy raz system rabat mi uwzględnił, ale jak dałem "zamawiam" to mnie wywaliło i koniec. Jakieś sugestie czy czekać kolejne 1000 dni na następna promocje :)

Pozdrawiam

Jerzy


Akwa 140x70x60 OW, SUMP 100x50x40 LR 60kg, obieg NewJet 4500, 2xTunze 6105+2x6095,odpieniacz DIY alaBK200 z Tunze 9420.040, 10x54W w T5, Profilux II, pompy dozujące GHL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coraz mniej hobbystów a więcej handlarzy w tym pięknym hobby :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoczek forma ogłoszenia, sposób w jaki został napisany nie ma tu znaczenia. Piszę w imieniu kolegi bo post w formie... mój kolega ma, mój kolega sprzeda może budzić czyjeś wątpliwości co do tego czy lampa w ogóle istnieje czy nie chcę kogoś oszukać. A ja Ci udowodnię, że lampę kupiłem dla siebie i u mnie będzie wisieć a wpis jest umieszczony grzecznościowo w imieniu innej osoby. Rozumiem , że nano-reef jest w pewien sposób związany ze sklepem i znacie się wszyscy. Sprawdź zamówienia z Dębicy na te lampy. Jedno jest na mnie Łukasz M. , drugie na niejakiego Pana Mateusza W. Ja swoją wieszam , kolega robi z nią co żywnie mu się podoba.

- nie zarabiam na mojej lampie

- nie sprzedaję mojej lampy

- nadal lubię to forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO to może inaczej.

Weź może najpierw poczytaj forum, przywitaj się, potem poczytaj regulaminy a bedziesz wiedział gdzie się umieszcza ogłoszenia sprzedażowe i jakie są zasady sprzedaży towaru na forum.

Sprawdzać Cię nie mam zamiaru ani nie mam takich możliwości.

Jedno co masz rację to, to że forum jest powiązane z RS ale niestety ja nie jestem z nim powiązany.

Także jeśli nie TY (za co powiedzmy że wstępnie przepraszam) to kolega jest............

I nie pisz już w tym temacie.

EOT. :coffee:


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.