Skocz do zawartości
Przemek

Promocja Urodzinowa Pacific Sun - Ważne!!

Rekomendowane odpowiedzi

Ale męcze tymi pytaniami ale mam juz serio ostatnie "Czy będzie większy wybór lamp w trakcie trwania promocji czy tylko to co jest teraz dostępne na stronie?" I już serio się więcej o nic nie pytam....pzdr :welcome:


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktokolwiek z klubowiczów/Klientów mieszka za granicami naszego kraju - nie pozostaje mi nic innego jak "podpowiedzieć" - że można dokonać zakupu na osobę mieszkającą w Polsce..

Przemek

Przemek - Jak bedziesz wtedy w okolicach sklepu to kup mi jedna lampke plizzz :harhar:


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba zrobić listę ile lamp potrzeba to się zamkniemy w jednym zamówieniu i wszyscy dostaną lampy po promocji :)

PozdrT


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kapuhy sie pisze przez samo "h" :p Chociaz tak na prawde to nie wiem czy Kamil sie pompuje czy nie :p

A to różnie, zależnie od parametrów :D

Skoro kuponów jest tylko 10, to może ktoś weźmie hurtem z 50 pandor i jakoś się na forum dogadamy :evil:


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba zrobić listę ile lamp potrzeba to się zamkniemy w jednym zamówieniu i wszyscy dostaną lampy po promocji :)

PozdrT

Przyjmuje zamówienia na priv :thumbsup:

Kapucha a nie nasz kapisty od kapusta, mamona, hajs, pisze sie "ch" :coffee:

Edytowane przez Grzegorz Dyzma (wyświetl historię edycji)

Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemku

A co z kompletami typu Master i Slave?

Te pozycje na stronach Reefshopu są oddzielne. Zatem chcąc kupić dwie lampy trzeba dokonać zakupu dwukrotnie. I co w sytuacji kiedy np. Master załapał się na kod promocyjny a Slave już nie?


I znowu zalewamy, i znowu i tak do usranej śmierci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale widzę że dziś hyperion 3x150W zdrożał o 500zł :)


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo do czasu promocji wszystkie lampy zdrożeją o 50% aby było z czego 50% opuścić :)


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest polska pseudo promocja <_<


Akwarium 150*65*60 ,sterowanie iks, reaktor vertex ,odpieniacz ,250 bk vertex,filtr vertex1,5 ,vertex filtr Biopallets XL, ,oświetlenie - 8*80w t5 ,cyrkulacja 2*6105,+multi7095, obieg BK 8500 http://nano-reef.pl/....-ceramiki/ ,http://nano-reef.pl/..,

zapraszam po szczepki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Upust udzielany jest od wartości zamówienia - to nie jest kupon rabatowy na jedną lampę.

Jeśli w koszyku będą 2 lampy(Master+Slave) - to obie będą przecenione o 50%.

@tomioo

Pacific Sun 99% produkcji sprzedaje poza granicę RP - i ceną wyjściową jest cena w euro.

Ceny lamp wróciły do cen 100% detal(które można porównać z cenami za granicą) - gdyż nie może być tak - ze udzielane jest 50% upustu od ceny lampy JUŻ przecenionej..

@akvarius

To nie jest Polska pseudo-promocja. Jeśli uważasz że cena promocyjna jest nie atrakcyjna - po prostu możesz "ominąć" tę ofertę w tym dniu.

Cena lampy została wyrównana do ceny detalicznej 100% - i nie wzrosła o 500zł - a o 410zł.

Biorąc pod uwagę że cena najdroższego Hyperiona "wzrosła" o 670zł(została wyrównana do ceny 100%) - a Klient ma mozliwości zakupu lampy taniej o 6150zł - to faktycznie - "jest to pseudo promocja".

To samo dotyczy lamp Triton - jeszcze dwa tygodnie temu kosztowały 3015zł - i rozumiem że byłoby super gdyby promocja 50% dotyczyła ceny wcześniejszej - promocyjnej - czyli wyniosła by 1500zł.

Wtedy rozumiem było by ok - i nie byłaby to "polska pseudo-promocja". :)

Również chciałbym mieć możliwość zakupu takiej lampy - o takich możliwościach i parametrach, z rachunkiem i gwarancją(realną - a nie na "gębę") za 1500zł...

Sądzę że każdy potrafi liczyć - i lampa 300W(Hyperion R2 850mm, 8 kanałowa) w cenie 3200zł - to jest to cena porównywalna - jak nie sporo niższa - z wyrobami DIY(o porównywalnych parametrach) - z rachunkiem i gwarancją - czego niestety nie można czasem powiedzieć o wyrobach DIY..

Proszę porównać o ile "wzrosły" ceny lamp(nie wszystkich - np. XM i CRP nie "wzrosły" w ogóle - bo nie były w promocji) - a o ile będą przecenione...

Wystarczy poszukać lampy 2x100W, ze sterowaniem bezprzewodowym, zbudowaną na diodach Cree - w cenie poniżej 2000zł(tyle będzie kosztował Metis CRP w promocji - to cena BRUTTO!)..

Nawet dwa "Chińczyki" wyjdą drożej - nie wspominając i porównując możliwości sterownia, rodzaju diod - oraz wsparcia i serwisie w kraju..

Ale oczywiście - to jest kwestia która podlega ocenie każdego z osobna - dla jednej osoby to będzie bardzo dobra oferta - dla innej - "polska pseudo-promocja" :)

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i teraz wszystko jasne dzięki wielkie :sweat:


Akwarium 150*65*60 ,sterowanie iks, reaktor vertex ,odpieniacz ,250 bk vertex,filtr vertex1,5 ,vertex filtr Biopallets XL, ,oświetlenie - 8*80w t5 ,cyrkulacja 2*6105,+multi7095, obieg BK 8500 http://nano-reef.pl/....-ceramiki/ ,http://nano-reef.pl/..,

zapraszam po szczepki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze rozumiem, że rabat otrzyma pierwszych 10 klientów, którzy złożą zamówienie w dniu 24 lipca 2012 o godzinie 0:00?

Jeżeli tak, to spodziewam się, że o 0:05 będziecie mieli 100 zamówień, z których 90 o godzinie 0:06 będzie anulowanych :(

PS. A tak przy okazji, to ile trzeba czekać na maila potwierdzającego rejestrację w sklepie reefshop?


pozdrawiam

5119_5162.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak się komuś nie podoba promocja to niech z niej nie korzysta i tyle... :coffee:

PozdrT


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobili promocję a Wy zamęczycie normalnie chłopa :)


Pozdrawiam 

mm 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze rozumiem, że rabat otrzyma pierwszych 10 klientów, którzy złożą zamówienie w dniu 24 lipca 2012 o godzinie 0:00?

Jeżeli tak, to spodziewam się, że o 0:05 będziecie mieli 100 zamówień, z których 90 o godzinie 0:06 będzie anulowanych :(

PS. A tak przy okazji, to ile trzeba czekać na maila potwierdzającego rejestrację w sklepie reefshop?

witam

nie ma potrzeby potwierdzenia rejestracji:) może wkradł się jakiś błąd, ponieważ trochę jeszcze poprawiamy sklep. Proszę wysłać maila na sklep@reefshop.pl to wszystko się od razu wyjaśni - pozdrawiam Irmina Pedinkowska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale jednak jest potrzeba potwierdzenia rejestracji, żeby się zalogować.

Ale nie róbmy off-top-u. Mail ostatecznie przyszedł i wszystko zadziałało :thumbsup:

Dziękuję za odpowiedź.


pozdrawiam

5119_5162.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałem potwierdzić, że oferta lamp Pacific Sun w sklepie ReefShop.pl została uzupełniona - także we wtorek możliwy będzie również zakup w promocji najnowszej lampy Pandora Hyperion R2 - model 1250mm oraz 1650mm.

http://www.reefshop.pl/eshoper/pl/producer/Pacific-Sun/16

Chcę również odpowiedzieć (bo te pytanie padały najczęściej w temacie tego modelu) - w zestawie tym znajduje się Xtouch - czyli bezprzewodowy tablet HD z matrycą 8".

Zatem - zestaw promocyjny nie różni się niczym od zestawu "standardowego" - oraz lampa zawiera w cenie zawiesia.

Ze swojej strony - chcę życzyć wszystkim powodzenia i "upolowania" wybranego przez siebie modelu :)

Szanse mają wszyscy - mogę jedynie podpowiedzieć, że warto zsynchronizować zegarki - z czasem forum Nano-Reef.pl

Dokładnie od 00:00 zaczną obowiązywać kupony promocyjne - i kod będzie mógł być wykorzystany tylko 10 razy..

Powodzenia!

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemku ... Pandora Hyperion XM w ofercie sklepu bez panela Xtouch to rozumiem nie jest lampa 8 kanałowa ?

Jest w ofercie sklepowej wersja PH R2 8 kanałów bez Xtouch ?

Edytowane przez J@cekWro (wyświetl historię edycji)

900 l (180x85x60) + 250 l sump, cyrkulacja Jebao WP-60 + Jebao RW-15 + 2 x Tunze 6105 + Tunze 6215, RedSkim 250, obieg Laguna 7600, 60 kg LR,8x80W T5+LED, Aquacare Calcium Reactor 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sklepie Reefshop?

Każda Pandora Hyperion R2(aktualnie sprzedawana) ma w zestawie Xtouch - nie ma wersji bez Xtoucha..

W sklepie znajdują się tylko dwa modele Hyperion R2:

http://www.reefshop.pl/eshoper/pl/searchquery/hyperion/1/full/5?url=hyperion

Jeden to Metis Hyperion R2 - a drugi - Pandora Hyperion R2.

Druga Pandora która znajduje się w sklepie - to Pandora XM - czyli model 3 kanałowy..

pozdrawiam

Przemek

PS. Już widzę że wszystko jasne :)


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, już jasne ...

Metis Hyperion R2 - jest 8 kanałowa ale wolałbym z T5 B)

Pacific Sun Pandora Hyperion R2 - ma T5 i 8 kanałów .. ale jakby było taniej to wolałbym bez Xtoucha :lol:

Szanse marne ale zobaczymy może się uda coś upolawać.

Dzięki.


900 l (180x85x60) + 250 l sump, cyrkulacja Jebao WP-60 + Jebao RW-15 + 2 x Tunze 6105 + Tunze 6215, RedSkim 250, obieg Laguna 7600, 60 kg LR,8x80W T5+LED, Aquacare Calcium Reactor 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety - nie ma wersji bez Xtoucha - ale porównaj cenę do Pandory XM - ta różnica w cenie to właśnie komputer(do 14 kanałów), panele LED(8 kanałowe - w tym UVA) - oraz Xtouch.

Więc Xtouch niejako jest "wkalkulowany" w cenę lampy - patrząc z punktu widzenia Klienta(porównując tylko różnice hardwarowe)

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy lampy Metris CRP Saltwater maja port GHL czy nie? Bo w opisie w sklepie jest wspomniane o takiej wersji oprawy.


pozdrawiam

5119_5162.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Tak, mają - jest to aktywny port wejściowy - do podłączenia do GHL-a potrzebny jest moduł GHL LED 4 PWM(1 sztuka)

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekB30

jeszcze tylko kilka godzin, oj parę osób dziś długo nie zaśnie :harhar:

Edytowane przez DarekB30 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.