Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A jasne że tak, młodemu tylko grubsze kurtki spakowałem :clap:

Mietek zalany pod korek, młody spakowany, pies spakowany, jeszcze tylko szanty załaduje na mp3 do samochodu..... no i sam się spakuję :smiling:

I o 5 ruszamy :baby::chris: :chris:

Barteq - ile Twoje "kajtki" mają lat ? (o wiek żony nie pytam, sam ją zapytam :p )


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ma. Pomijając fakt, że przez 4 kolejne lata nie miałem urlopu, to przez ostatnie 20 lat, jak miałem dłuższe wolne, zawsze padało :D Więc marzy mi się pierwszy raz bezdeszczowo ;) I kurna, nie po to będę ciągnął rowery, żeby na nie patrzeć :baby:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I kurna, nie po to będę ciągnął rowery, żeby na nie patrzeć :baby:

Radek, jak coś to przydadzą nam się jako prądnice jak prądu zabraknie ;)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek, a Wy z Monią i dzieciakami kiedy będziecie ?


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to, pakuję się i jutro wybywam z domciu. Nie bardzo będę mógł się urwać wcześniej z roboty, ale tak na 17.00 pewnie będę. Proszę tylko mi tam nie wywdychać całego świeżego powietrza. Aha, i nie wypić całej wody z jeziora. :smiling:


I znowu zalewamy, i znowu i tak do usranej śmierci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wujki... ciotki... stryje i bracia i siostry morszczakowie nie wiem jak wy ale ja powoli pakuje torbę i o północy wyjżedżam ku północy :D to juz jutro !!!!!!!! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

P.S.

Nasz jumper pije karniaki za tą zmianę na forum zapamiętajcie !! Znowu 3 tyg. będe się przestawiał yhhh :)

Edytowane przez Mr_Garden (wyświetl historię edycji)

Akwarium 180L Ricordea&Zoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ironista, gdyby mi do 17.00 dykcja padła to....... "Bardzo się cieszę że przyjechałeś" :blushing::baby:

PS: Spoko Garden, ale piję razem z Tobą za lipcowe Wdzydze...... wiesz o co kaman :p


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tak w sprawie formalnej - komary tam żrą ? :doc:


"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tak w sprawie formalnej - komary tam żrą ? :doc:

Myślisz że będziesz czuł ? :p

W lipcu nie było, teraz noce już chłodne to raczej będzie spoko.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ironista, gdyby mi do 17.00 dykcja padła to....... "Bardzo się cieszę że przyjechałeś" :blushing::baby:

Skoczek - jakby ci do kompletu wizja wysiadła to..."Bardzo miło mi cię widzieć" :thumbup:

A później to już tylko będę się starał nadrobić, żeby dostroić częstotliwość do tych, którzy wcześniej zasiedli do podwieczorku :wine:


I znowu zalewamy, i znowu i tak do usranej śmierci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko dasz radę czemu nie :dj: oki lece się pakować do zobaczyska na miejscu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Akwarium 180L Ricordea&Zoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Jamessonika dziabniesz ? :)

Po wojazach czesko-karkonosko-walimskich wrocilem do swiata - powiedzmy zywych ;P

Ktos bedzie juz dzisiaj ? Bo jak tak to zaraz pakuje dupsko i ruszam z Warszawy na Wdzydze. UWAGA - mam 4 miejsca wolne w aucie bo niestety Basia nie ma urlopu ! Tak wiec chetnych z Warszawy i tych co po drodze na jedyne miejsce gdzie czas stoi w miejscu a kubki nigdy nie sa puste zapraszam :D Powrot w niedziele bo niestety w poniedzialek do pracy...

P.s Seb zadzwonie

Przejedziesz przez śląskie to jadę,hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuuufaaaa maaaaćććć!!! Będzie zacnie! Jak zawsze zresztą! Mi fonia wysiada zazwyczaj rano, po pierwszej nocy darcia japy, potem jest tylko gorzej, więc, kochani, ja już teraz Wam bardzo dziękuję za to że przyjechaliście! :wine::beer::band: bo od jutra będzie tylko tak jak na tych emotkach :) ja właśnie chyba wszystko ogarnąłem, czas zacząć sie pakować, chociaż chyba zlecę to zonie, ona to robi lepiej, zresztą i tak 99% tego co mi pakuje do ubrania wraca do domu w stanie nietkniętym, bo albo Ona za dużo pakuje, albo ja się nie przebieram, szkoda czasu :)


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O świcie puszczę to żonie :)

A to specjalnie dla VDR-ka!!!


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

k**wa ale m dola :(


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

k**wa ale m dola :(

I Kornel nonstop pyta czy będzie wujek Dyzma i wujek Qlfon..... :(


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.....a teraz jeszcze dziecko zawiodlem :( ide kopać dołek w ogródku.


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...... oj już nie piernicz! Nie zawiodłeś tylko mu impona strzeliłeś i Cię bardzo lubi!

Powiedziałem że Cię dyrektor nie puścił i nie dał urlopu ;) Ale na prawde młody non stop o Was gada :ninja:


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grześ, ja dla Skoczka mam zadanie na jutro, zobaczymy czy jest taki do bry informatyk jak twierdzi, jak nam jutro wieczorem z Tobą nie zorganizuje telekonferencji, tak zebyś się z nami jak człowiek mógł napić, to znaczy że zwykła z niego popierdółka :)


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osz Ty pipko! :)

Damy radę, oby net we Wdzydzach normalnie działał! :robo:


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli Frodo! Nie smutkuj! Będziesz z nami! A na pewno w naszych głowach, sercach i na językach (to tak na wszelki, jakby Skoczkowi nie wyszlo hie hie :))


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inmar - niech Cie zonka do Katowic podrzuci a dalej juz prosto by PKP :D :D

Katowice odj. 1:55

Warszawa Centralna przyj 06:38

31.08.12

I ruszamy razem rano ;) ;) Masz jeszcze troche czasu. Jakbym wiedzial to wracajac z Gor Sowich, bym przetargal sie przez poludniowa Polske i wrocil przez Krakow na Radom i pozniej do stolicy, no a teraz juz na Mokotowie siedze :/

Seb -- no Romek nie falszuje jak ja bueheheheh ;) Ale to wykonanie Jasnowlosej jest po prostu mega :D :D

Za moment wyruszam, w dlugi trudny rejs, i z piekna ma dziewczyna przyjdzie rozstac sie, kucyki pojda w ruch, samochod mnie pogna w przod i pojade gdzies na Wdzydze, Ty zostaniesz Tu

Basia wiem ze to czytasz, obiecuje bede grzeczny.... :) A Jamessonika tylko 0,7 wezme nie litra ;P

Edytowane przez VDR (wyświetl historię edycji)

110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.