Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwoniłem wczoraj do Seba,ale wtedy chyba się wydzierał do mikrofonu i mnie nie słyszał,chciałem przesłać Wszystkim telefonicznie znak pokoju. :wine:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już też w domciu. Trochę mi zeszło zanim coś napisałem, ale właśnie przechodzę aklimatyzację (w domu mam jakiś inny zapach niż w domku we Wdzydzach). Bez tego to pewnie do jutra byłbym wysypany, albo na wiecznej rafie.

Zanim przejdę na ciemną stronę mocy - chciałbym coś napisać, ale to niemożliwe.

Tego nie da się opisać, to trzeba przeżyć po prostu.


I znowu zalewamy, i znowu i tak do usranej śmierci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powroty ;) Lomianki czyli jak 30 km pokonac w 1h ;) Reszta pozniej ;)

Ps. Crabie kiflu rozwiazal koszulkowy kalambur ;)

vdr by mobile

post-8573-1346603816,02_thumb.jpg


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My mamy ciag dalszy zlotu :p

O bandyty i bez serca. Nienawidzę was. :rant::kiss: :kiss: :kiss:


I znowu zalewamy, i znowu i tak do usranej śmierci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Melduje poslusznie,dojechalismy :)

Wysyłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2


"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My też się odmeldowujemy całą czwóreczką...

dotarliśmy cało i zdrowo.

serdecznie Wam dziękujemy za wspaniały weekend i możliwośc poznania tylu wyjątkowych ludzi...

mogę tylko żałować że to był nasz "pierwszy raz" ale na pewno nie ostatni... :thumbsup::blushing:

podziękowania ode mnie, Kasi , Karoli i Antosia.


http://7140_7307.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem, piłem, przeżyłem. :pirate:

No ale nie pojechaliśmy tam dla przyjemności ,,, :lol:


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem, piłem, przeżyłem. :pirate:

No ale nie pojechaliśmy tam dla przyjemności ,,, :lol:

No tak,a ja stwierdziłem,że takie hobby to nie jest jednak łatwy i lekki kawałek chleba :pirate:


"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy może jakieś filmy zapodacie? Kto ma niech wrzuca jestem ciekawy klimatu :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym razem nie byłem ale filmy po co:) kto nie był niech żałuje . Co na zlocie zostaje na zlocie.

Pozdrawiam

Amen Janusz. Zlot to zlot a nie cyrk na pokaz. Zapraszamy za rok :D

Melduje że dojechałem..... kurde na Łomiankach straciłem ponad godzine f............

I dziękuję wszystkim za odjechaną zabawe!


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

Oficjalnie zakończyłem zlot, właśnie odwiozłem Testera na samolot, kładę się spać, żeby ciut odespać, choć wiem że to raczej niemożliwe :) Komentując to czy zlocik był udany czy nie, napiszę tylko tyle że bardzo Wam wszystkim dziękuję za przybycie, dzięki Wam - było jak zwykle!!! :)

Do następnego zobaczenia!

seb

A dla tych którzy byli, tak na wyhamowanie:


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wujku dziękuję Tobie i wujkowi Ogrodowi za to że zostaliście jeszcze u nas w domciu, dzięki Wam, moja pozlotowa reakcja odstawienna nie miała aż tak ciężkich objawów jak zwykle :welcome:


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie seb - wielkie dzieki

PS

Panowie, czy wy tez lapiecie depresje pozlotowa? Ciagle nuce: "... ciepla krew poleje sie strugami...." :whistle: :whistle:


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łapiemy, łapiemy ;) Śmiałeś się ze mnie, a ja od wczorajszego wieczora szukam jachtu na sprzedaż :D Klimat okolicy jest niepowtarzalny...

Edytowane przez Radek Ch (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie seb - wielkie dzieki

PS

Panowie, czy wy tez lapiecie depresje pozlotowa? Ciagle nuce: "... ciepla krew poleje sie strugami...." :whistle: :whistle:

Ano fakt, nie podziękowałem Sebowi, który dbał o nas jak kwoka o pisklęta, i odetchnął dopiero jak już wszyscy byli na miejscu. Jak wpadnę do Gdyni to cię uściskam, aż ci oczy wyjdą. :shock:

Tester - depresję złapałem taką że hej. Ale dobrze że tylko to złapałem, bo inaczej to by...nie było czym drobnych przeliczyć ;)


I znowu zalewamy, i znowu i tak do usranej śmierci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tester - depresję złapałem taką że hej. Ale dobrze że tylko to złapałem, bo inaczej to by...nie było czym drobnych przeliczyć ;)

BUahahhahahahah - "Heniu" jestem skłonny uznać :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Garden, Tester, cała przyjemność po mojej stronie - dla dobrych ludzi u nas zawsze drzwi otwarte :) Ironman, Ty mnie może nie przytulaj jednak, bo ja lubię swoje oczy :) I teraz tekst z którego będą się śmiali tylko obecni:

Przeliczyć drobne na kibel włóczykijem , dla Barbary Radziwiłłówny - bezcenne :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie Seb rozj......ło w ostatni dzień jak Kornel zaczął płakać :baby: że wyjeżdzamy, sam się mało nie powyłem.

To chyba niepodważalny dowód na to że nawet dzieciaki są zaczarowane klimatem zlotu i ośrodkiem. ( a młody był już 3ci raz)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoczek - Tak, coś w tym jest.

Jak się żegnaliśmy z familią bartq, to mały Antoś też miał buźkę w podkówkę.

Seb - cudowne połączenie - idealne zdanie żeby opluć monitor i zaliczyć zgon.


I znowu zalewamy, i znowu i tak do usranej śmierci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.