Skocz do zawartości
bartek13524

Zebrasoma flavescens

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zaczołem waśnie kompletować obsada do zbiornika jako pierwszy wpadnie żółtek jeśli ktoś posiada nie za dużą sztukę to z chęciom kupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buaaahahahahaha .... no teraz to mnie rozbawiłeś... akwa za 10 miesięcy a Ty teraz żółtka szukasz..... :thumbsup:

T

Edytowane przez tomcio (wyświetl historię edycji)

akwarium: 140x60x60 OW (500l)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie mały poczekam aż podrośnie narazie wylonduje w akwa 190L dla małego to akurat a jak podrośni to siup i do dużego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek - w roznych watkach dostajesz wiele sygnalow ze calkowicie zle podchodzisz do akwarystyki. Jedni pisza Ci grzecznie, inni dosadnie jednak Ty z uporem maniaka idziesz w tym kierunku, ktory mozna okreslic jako znecanie sie nad rybami. Prosze Cie wyhamuj i przemysl sprawe.


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek - w roznych watkach dostajesz wiele sygnalow ze calkowicie zle podchodzisz do akwarystyki. Jedni pisza Ci grzecznie, inni dosadnie jednak Ty z uporem maniaka idziesz w tym kierunku, ktory mozna okreslic jako znecanie sie nad rybami. Prosze Cie wyhamuj i przemysl sprawe.

Dodając do tego co napisał Tester - nie tylko wyhamuj, ale czytaj, pytaj, czytaj. Ja wiem że żółtek to fajna rybka, ale on jako pierwszy to akurat nie jest dobre rozwiązanie. Wielu forumowiczów miało już problemy z tą rybą (jest tu dużo informacji) wpuszczając go do baniaka jako pierwszego masz duże szanse że będzie ci tłukł każdą następną rybę (a już na bank inne pokolce). Jakbyś trochę pozbierał informacji, to być z takimi tematami nie wyskakiwał.

PS> Nagminne błędy ortograficzne to inna sprawa.


I znowu zalewamy, i znowu i tak do usranej śmierci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tomcio ale po co się spinać niech szuka i kupuje.

ps. w krakowie w akwa marin widziałem dziesiątki żółtków od małego do dużego. Kupiłem tam jedną rybkę jakieś miesiąc temu pięknie zapakowana tlen w woreczku dojechała cała i zdrowa a teraz śmiga jak trzeba po całym akwa więc ten sklep polecam. cena z tego co pamietam za żółtka była 200zł ale nie jestem pewien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://nano-reef.pl/topic/47484-rybki-i-korale-lps-i-miekasy/

http://nano-reef.pl/topic/48327-600l-rafowe-za-male-pieniadze/page__view__findpost__p__474524

mały quiz akwarium:

a) 160 litrów,

B) 190 litrów'

c) 260 litrów?

Wybierz prawidłową odpowiedź... ;)

a ja proponuję jedyną i słuszną:

http://nano-reef.pl/topic/48327-600l-rafowe-za-male-pieniadze/page__view__findpost__p__474915

Edytowane przez kubek_77 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem ile mam litrofe akfarióm bo nie mam jeszcze testóf, muszem kupić, jakie testy polecaice do tego? morze być sALIFERT? chełtnie przyjmem takie i zaplacem za wysyłke warszawa i okolice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ejerzyk - napisz proszę że się wygłupiasz z ortografią bo musiałem nieźle się napracować aby przeczytać Twój wcześniejszy post.. ;)

pozdrawiam

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za banem dla tego użytkownika. To zaśmiecanie forum. Mnóstwo wątków nic nie wnoszących. Może by je usunąć?.


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ejerzyk - napisz proszę że się wygłupiasz z ortografią bo musiałem nieźle się napracować aby przeczytać Twój wcześniejszy post.. ;)

pozdrawiam

Paweł

poczytaj twórczość użytkownika bartek13524, to się przyzwyczaisz ;)

Pozdrowienia,

Jurek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że nie ma co się przyzwyczajać, tylko dać koledze odpocząć od forum. (Regulamin pkt. 8)


300x80x80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tomcio ale po co się spinać niech szuka i kupuje. ......

Szkoda mi tylko zwierzaczków... :rant:

T


akwarium: 140x60x60 OW (500l)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.