Skocz do zawartości
michalzgierz1989

Czym sie zajmują użytkownicy z forum

Rekomendowane odpowiedzi

A ja jestem mafiozo z Pruszkowa czyli szef wszystkich szefów hihi.


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O czyli Peniek to słynny Krzysztof Jarzyna

Moja branża: wyłączam i włączam ponownie różne sprzęty


Sto kilo szczęścia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja naprawiam sprzet IT (czasem psuje:P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Utrzymanie ruchu w zakładach spożywczych głownie, ale są i przemysłowe, przetwórstw itp, spawanie tig, konstrukcje stalowe, rurociągi (zwykle, dwupłaszcze itp.), mechanika, monterka, czasami jakaś budowlanka, zależy co na zakładach jest do zrobienia.


300l w obiegu. maxspect razor 160w, aqua nova ncm-3500, 2x tunze 6045, aquaspec white skim 200 z pompą w body.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tuptus

Pracuje w dystrybucji chemii domowej, robota nudna ale przynajmniej na baniak $$ jest :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liceum kierunek mat-fiz-inf :D


12litrów- było,28 grudzień 2011- ‎9 ‎lipca ‎2012 216+36sump- było, ‎9 ‎lipca ‎2012 160litrów- było, ‎22 ‎lipca ‎2013-wiosna 2014 23litry- 05.01.2015-01.08.2015 60litrów 01.08.2015-15.06.2016

240litrów + 112sump- 15.06.2016-01.04.2018

360+240 sump- 01.04.2018

98+64  sump-13.12.2018

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ,od strony zawodowej jestem elektrykiem,trochę jeżdże amatorsko na motocrosie i oczywiście uprawiam mały ocean :welcome:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O czyli Peniek to słynny Krzysztof Jarzyna

Moja branża: wyłączam i włączam ponownie różne sprzęty

Nie,Krzysztof to mój brat,ja jestem Jarosław M. :chris:


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja to jestem zdunem. Buduje piece kaflowe, kuchnie weglowe i kaflowe obudowy kominkow.

Pozdrawiam mobilnie


START 12.12.2013 - 180L z panelem 70x70x45, odpieniacz DIY a'la midi flotor ale.... na igle AB 2000/1 :), ATI Sunpower 6x24T5 + 9W LED china blue, betonowa skała DIY, AllInOne w reaktorze DIY, baniakiem kręci jebao WP-25 i koralia 2800.

http://nano-reef.pl/...0l-betonowisko/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja pracuje jako kierowca ciezarowki.

Sent from my RM-885_eu_poland_298 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja rozdaję pieniądze :thumbup:

Dziś wypłaciłem 300 000 zł na "Book of Ra"


120x40x50, MaxpectRazor 160, Jebao WP40, AF +1,+2,+3 & AquaTrend Doser, Weipro+AM OR2500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mokra robota ;)

Mróweczko, dlaczego mokra? Z klimy nam nic nie kapie... :blushing:


120x40x50, MaxpectRazor 160, Jebao WP40, AF +1,+2,+3 & AquaTrend Doser, Weipro+AM OR2500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na co dzień mam do czynienia z brudem , inwestorami którzy na okrągło nie mają kasy, z patologiom wśród pracowników . Prowadzę firmę remontowo-budowlaną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na co dzień mam do czynienia z brudem , inwestorami którzy na okrągło nie mają kasy, z patologiom wśród pracowników . Prowadzę firmę remontowo-budowlaną

dokładnie to samo co kolega tylko pilnuje samego siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ja pracuję na sprzęcie budowlanym ładowarki, koparki a u siebie robię to co lubię mebelki


baniaczek 450+160sump oświetlenie t5+led obsada koralin mieszana mieszana 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tak jak mariusz09 jestem kierownikiem...TIR-a...

Moje młodzieńcze marzenie od dawna,zrobiłem ABCDE,przejeździłem 16 lat za kółkiem Ikarusa,Jelcza i na koniec Solarisa gdzie praca to już była bajka stąd zaczęły jeździć kobitki bo wcześniej by odpadły od kierownicy Ikarusa,ale jednak nie dane mi było i w międzyczasie założyłem firmę stolarską.Staram się pomagać kolegą w budowaniu szafek bezinteresownie stąd mój watek o budowie szafki pod akwarium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja może napiszę co już w życiu robiłem. Początek to kiepsko płatna praca na stacji paliw, ślusarz konstrukcyjny na państwówce jeszcze wtedy, nastepny etap to wypadek w pracy i utrata wzroku jednego oka , no i wtedy właśnie rozpoczęła sie jazda bez trzymanki ,Dla takich jak my nie ma pracy w tym kraju , bo jak juz jest to lekarz medycyny pracy nie zezwala, każde podejście do jakiejkolwiek pracy to olbrzymi stres " przepuści lekarz , czy nie przepuśći....Zazwyczj są na nie ...Od tamtej pory to kombinowanie i oszukiwanie lekarzy, pracowałem w ochronie, jako magazynier na magazynie wysokiego składowania,, w budowlance przy kładzeniu tynków mineralnych, magazynier sprzedawca , ślusarz monter - surszarnie , malarnie proszkowe, linie produkcyjne , galwanizernie - i tu mnie wywalili z robotry jak zauwazyli ,że lekarz nie wyraził zgody na prace na wysokości i narzędziami w ruchu , znów powrót do ochrony , no i aktualnie pracuje w Wieltonie , dla niewtajemniczonych to największy polski producent naczep około 700 szt na miesiąc róznego rodzaju sprzętu , naczep przyczep, agro też maja., czasami mozna dostać płytę odpadową stosowana do podłóg w naczepach i róznego rodzaju zabudowach, plyta sklejka 25mm pod akwarium rewelka.

Podsumowując , to chyba jetem w tej chwili :pirate:

No może tylko opaskę bym przełożył na drugą stronę..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja krótko i na temat

28982_119732804717567_6150690_n.jpg

BTS-y montujesz? A może też konfigurujesz?


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem strażakiem.Uwielbiam stare komiksy.Trenuje na siłowni.Poza tym dom,rodzinka a w sezonie wiosenno- letnim miłe chwile na działeczce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTS-y montujesz? A może też konfigurujesz?

raczej radiolinie : ) ale widzę kasku kolega nie nosi - nieładnie

Edytowane przez tomiooo (wyświetl historię edycji)

zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej radiolinie : ) ale widzę kasku kolega nie nosi - nieładnie

Na tej wysokości to już chyba kask nie pomoże :-)

Wysłane z Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pracuje w dystrybucji chemii domowej, robota nudna ale przynajmniej na baniak $$ jest :p

To ja akurat pracuje przy produkcji :p


128l niedługo otwarcie oficjalne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tej wysokości to już chyba kask nie pomoże :-)

Wysłane z Tapatalk

a mylisz się :) a jak coś spadnie mu z góry :) np kolega klucz upuści, po za tym BHP to podstawa w tej pracy :)

PozdrT


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.