Skocz do zawartości
SkoczekPL

Allegro - ciekawe morskie aukcje

Rekomendowane odpowiedzi

a jak dostałem e-maila o nowych aukcjach patrze rybka pyszczak w morskim za 12 zeta to chciałem od razu 10 kupić :D


akwarium: 300 litrów + 70 litrów sump, 65 kg LS, oświetlenie 8x54W, odpieniacz turbo 1000

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak dostałem e-maila o nowych aukcjach patrze rybka pyszczak w morskim za 12 zeta to chciałem od razu 10 kupić :D

lepiej wymień je za pielęgnicę niebiskoŁUSKOM:))) :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a.jpg

jest: 30x30x30 opti ,lampka diy cree 20W ,koralia nano ,refugium na aquaclear ,dolewka diy

bedzie dodatkowo: skimmer hob na maxi jet , dozownik diy , komputerek diy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie to oczywista pomyłka i chodziło o krewetki burdelmami ;) czyli tzw burde...l mamę ;)

skoro samce rodzą ;-) to... coś musi je do tego "stymulować"

...,a korale i glony widac...

:D

Uśmiałem się po pachy.. :D

Musimy się rozejrzeć za tymi krewetkami Burdelmani - brakuje tylko jeszcze krewetki Alfonsjusz(zamiast Alpheus - czyt. Alfeusz)

:D


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

toś się uczepił... zbiornik "już od 4 miesięcy funkcjonuje" ;) no i widać, że dojrzały i ustabilizowany... ;) no i proces dojrzewania pewnie łagodnie przechodził ;)

ciekawe co to za testy, że nie boi się ich robić przy klientach... bo syf wskazuje raczej na problemy z jakością wody...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie ciekawią też fajne rzeczy a nie tylko buble :) raz prawie kupilem dzieki linkowi stąd akwarium chyba 40 litrow+hqi150w+zółtek :D


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekB30

A ja tydzien w tydzien 60 litrow spuszczam w kanal

Eh... Drogie to hobby tyle kasy idzie bokami :)

Chyba sprzedam akwarium i kupie sobie chomika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam...mam morskie akwarium, mieszkam nad morzem, jodu więc pod dostatkiem w powietrzu, wiadomo zdrowy dla dzieci...może zacznę puszkować to powietrze i góralom sprzedawać :thumbsup:

(Nie chciałem urazić żadnego górala - szacun dla was)


160 litrów (100X40X40), Ok. 12kg skały (start na suchej), 4X39W, Deltec MCE600, 2X Aquael 2600.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

toście mi zabili ćwieka... ja warszawiak... z dziada pradziada... co by tu sprzedać ;) żeby nie było cwaniaka nad warszawiaka ;-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem, że się tak da :) Koleś mnie rozbroił :) Chyba zacznę handlować wodą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto wie co to za gatunek ukwiału bo na reefleksie go nie ma :)

http://allegro.pl/ukwial-morski-akwarium-morskie-stoichactis-anemone-i1788707494.html


akwarium: 300 litrów + 70 litrów sump, 65 kg LS, oświetlenie 8x54W, odpieniacz turbo 1000

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha :) no po kształcie się domyśliłem ale po opisie to już gorzej

poza tym dość tani ten ukwiał a ja za swój tyleeeeeeeeeeeeeee dałem a tu taka promocja


akwarium: 300 litrów + 70 litrów sump, 65 kg LS, oświetlenie 8x54W, odpieniacz turbo 1000

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rybki i korale sa poszukiwane, chcial wyciac oczy ale obsluga photoshopa slabo znana ... ;) nie dlugo na stronie KGP bedzie ktokolwiek widzial - ktokolwiek wie ;)


450L + 130L sump, odpieniacz APF600, 2x Koralia 4 + 2x Koralia 5, obieg Deltec HLP 4040, 240W LED, 60kg LR, 20LS

Moje male morskie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

toście mi zabili ćwieka... ja warszawiak... z dziada pradziada... co by tu sprzedać ;) żeby nie było cwaniaka nad warszawiaka ;-P

Witam

Rundka po W-wie i buteleczki plastikowe kolesiowi po 70 gr. pchnij :w00t:

interes rzycia :lol:

Pozdrawiam


Baniak 121x61x61 front i lewa strona opti 435l. sump 170l, dolewka 35l, odpieniacz Darek B30 , powrót jebao 6000l, 1x Tunze 6065 jebao wp40, Maxspect Gyre 150, światło hybryda 6x54w +196 led Leszek, dolewka tunze osmolator,

Mój baniaczek. http://nano-reef.pl/...-650l-w-obiegu/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto wie co to za gatunek ukwiału bo na reefleksie go nie ma :)

http://allegro.pl/uk...1788707494.html

sprawdź tu kolor od warunków zależy,mam takiego ale wolniutko rośnie,może dlatego że nie wiedzieć czemu błazny go głodzą


Zaczynam od początku nie od zera .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/wo...1784093736.html

¨zeczywiscie cwaniakow nie brakuje zamiast wode z podmianki do kibla sposcic to lepiej sprzedac po 5zl

niezly zarobek 50 litrow po 5zl=250zl :thumbsup:

tylko sprzedawac :lol:

Edytowane przez nika
pkt. 8 Regulaminu (wyświetl historię edycji)

OW 800l+sump240l,BK250,obiegowa RD6500,cyrkulacja 3*6105,profilux,oswietlenie 3 sztuki

Pacific Sun 120W Master,Kalkreaktor,a gratow to jeszcze wiecej co nie potrzebuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a i ostatnio jeszcze jedna plaga na allegro to "ozdoby do akwarium morskiego" czytaj koralowce :)

nie wiem czy dla was też ta nazwa to tak nie bardzo co nie??


akwarium: 300 litrów + 70 litrów sump, 65 kg LS, oświetlenie 8x54W, odpieniacz turbo 1000

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

Cwaniaków nie brakuje, ale to tylko dzięki temu, że nie brakuje naiwniaków co to kupują.

Nic tylko zamówić z 1000l i niech przywiezie, a jak przyjedzie NinjaKillingEmoticon.gif

:thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dobra woda to można kupić, sól i woda którą zużyto do zrobienia solanki za darmo nie jest.

jak ktoś zakłada nowy zbiornik to czemu nie na pewno dużo pomoże ale 5 zł za litr RO to przesada jeszcze rozumie 20-50 litrów za przysłowiowe piwo :D


akwarium: 300 litrów + 70 litrów sump, 65 kg LS, oświetlenie 8x54W, odpieniacz turbo 1000

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

Nawet w Dublinie sklepy tak nie orają ludzi za wodę jak kolesie na Allegro, a trzeba powiedzieć, że ceny wszystkiego tutaj są zboczone wręcz :)

/edit

HAHAHA! Następny.

http://allegro.pl/woda-100-litrow-i1755399076.html

Jak ta woda jest taka jak skała którą przez jakiś czas handlował,

to podejrzewam, że on ją zbiera z kubka od odpieniacza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie jaki ciekawy produkt "Koralowiec" http://allegro.pl/ozdoba-do-twojego-akwarium-morskie-koralowiec-i1788644735.html Nie wiem co gość sprzedaje czy to co na zdjęciu ciężka sprawa może ktoś go uświadomi jaki to koralowiec na zdjęciu.


Akwarium wchodzi na obroty więc czas coś wrzucić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

W sumie co to za różnica, to ozdoba do akwarium, może ktoś sobie kupi do malawi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.