Skocz do zawartości
R.I.P

Reputacja

Czy chcecie zmienić tytulaturę puntów postowych z Reputacja na np. "Lajki" ?  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcecie zmieni? tytulatur? puntów postowych z Reputacja na np. "Lajki" ?

    • Tak, chc? zmiany nazwy na inn?
    • Nie, obecna nazwa Reputacja mi odpowiada
    • Nie mam zdania
      0
    • Jest mi to oboj?tne


Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam do wzięcia udziału w ankiecie u góry!

Problem z reputacją jest taki, że nie odzwierciedla ona tego, co faktycznie powinna. W tej chwili jest to bardziej na zasadzie facebookowego "zgadzam się, podoba mi się" lub "nie zgadzam się, nie podoba mi się" pomieszanej z "Pomógł, dobrze doradził" lub "Olał, źle doradził". Reputacja nie świadczy w tej chwili o poziomie merytorycznym użytkownika - choć tez nie do końca, są osoby, które mają dużo "plusów" czy jak kto woli "zielonych strzałek" właśnie za konkretną pomoc, rozwiązanie problemu lub wskazanie drogi do jego rozwiązania. Może zmieńmy nazwę z "Reputacja" na "Sympatia" albo "Przyjazność" (nie dosłownie, tylko taki przykład)? A jeśli rzeczywiście Reputacja ma się wiązać z konkretnymi "zasługami" wniesionymi w świat akwarystyki morskiej, niech będzie moderowana. Mi w kontekście "Reputacji" brakuje opcji przydzielenia "+" nie do posta, a do użytkownika. Może dobrym rozwiązaniem byłoby rozdzielenie systemu na dwie części - gdzie na przykład "Reputacja" - odnosi się do użytkownika w kontekście wiedzy, chęci pomocy itp, a "Sympatia" do treści postów? To oczywiście luźne dywagacje, ale chyba warte przemyślenia.

aż sprawdziłem wchodząc na swój profil, dla potwierdzenia Twoich słów... ja tam nigdzie nie widze by przy zielonym pasku z punktami bylo napisane reputacja.

Jednak wchodząc w zakładkę Reputacja, następnie forum widać ocenione posty moje, a nad nim napis reputacja.

Jeśli zmiana nazewnictwa uszczęśliwi większość to można zamienić zapewne. Ba nawet ankiete moge zrobić nt temat "czy chcesz zmienić dział reputacja np. na 'Lajki' ?" :)

Prywatnie uważam, że jednak kruszy się tu kopie o ścianę, aczkolwiek szanując Wasze potrzeby, zaraz wysmaruję ankietę.

pozdrawiam

luft


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dale napisał ..." Jak nie zależy, to nie wdawaj się w polemikę %29.gif" - oczywiście można i tak ale do czego to później prowadzi? Ano do tego że wielu profesjonalnych akwarystów z dużym doświadczeniem i wiedzą przestaje się udzielać na forum .... oczywiście tu zaglądają ale ani słowa ci nie napiszą - znam takich przypadków od groma. Fajna przyszłość forum ....

PK

to najlepiej jak byś tych "profesjonalnych akwarystów" zmuszał do prowadzenia dysput na forum! A i to zmuszaj ich, żeby brali udział tylko w merytorycznych dyskusjach, bo jak zaczną się wypowiadać w "off-top" to będą już postrzegani jako nieprofesjonaliści, będą postrzegani jako ta cała "banda userow stawiających minusy na forum nano-reef.

Fajną poniekąd łatkę przypinasz "tym profesjonalnym akwarystom z dużym doświadczeniem i wiedzą"...

Pamiętaj takie wypowiedzi można rozumieć dwojako...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest chore, ostatnio z nemezisem dostaliśmy po minusie w starym temacie "Co to?", od kogo? Za co? Po co? Pewnie oboje mamy zlewke, ale choćby ten przykład pokazuje, że trzeba ten system doszlifować.

http://nano-reef.pl/topic/19978-co-to/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kubeczku_77, jak Ty, taki czarny charakter tego forum zdobyłeś aż 105 lajków?! Chyba muszę Ci wystawić kilka strzałeczek w dół. ;)

Pozdrowienia!

P.S. I jeszcze też dodatkowo 1/4 pozdrowienia dla Ciebie, Wielmożny Panie Ben_sage!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kubek_77 - interpretuj sobie moją wypowiedz jak chcesz , masz takie prawo ( ode mnie za to minusa nie dostaniesz ) - myślę że nikomu nie uniżyłem swoim postem - ale napiszę wyraźnie - większość poważnych gości już na tym forum się praktycznie nie udziela. Pozostali zaciskają zęby i tylko sporadycznie piszą tu na forum.

Mógłbym tu wypisać nicki tych wytrwałych i tych którzy już tu nie zaglądają - ale nie o to mi chodzi ....

A wracając do punktu wyjścia , mnie tylko chodziło o to abym mógł zobaczyć kto mi wystawił minusa i za co.... a tu się zrobiła bardzo poważna dyskusja zjeżdżająca już na zupełnie inny tor.

PK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kubeczku_77, jak Ty, taki czarny charakter tego forum zdobyłeś aż 105 lajków?! Chyba muszę Ci wystawić kilka strzałeczek w dół. ;)

Pozdrowienia!

P.S. I jeszcze też dodatkowo 1/4 pozdrowienia dla Ciebie, Wielmożny Panie Ben_sage!! :)

nie wiedziałem, że jestem po tej "czarnej" stronie heheeh ;)

szkoda, że tu dźwięków nie słychać wydałbym z siebie ten specyficzny głos i powiedział "Look I'm your father" hrrrrrhhhhhh

Dzięki Jerzy, pozdrowienia! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest chore, ostatnio z nemezisem dostaliśmy po minusie w starym temacie "Co to?", od kogo? Za co? Po co? Pewnie oboje mamy zlewke, ale choćby ten przykład pokazuje, że trzeba ten system doszlifować.

http://nano-reef.pl/topic/19978-co-to/

i wlasnie o to chodzi, ja zreszta tez w nosie mam naprawde ile mam punktow reputacji, na forum cnc jestem w tabeli pierwszej dziesiatki osob pomagajacych na kilkaset tysiecy zarejestrowanych i jakos nigdy tym sie az nadto nie przejmowalem, ale tu lata jakis pajacyk ostatnio i rzuca minusami na prawo i lewo nie potrafiac wytlumaczyc za co ani sie nawet do tego przyznac. sam sie nie spodziewalem, ze dojde na tym forum do tej liczy co mam w takim czasie ale jesli popelniam bledy i dostaje minus to chcialbym wiedziec za co aby wiecej tego nie robic.


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy bym nie przypuszczał, ze kwestia "kliku" może wywołać aż takie emocje. Waga otrzymania plusa czy minusa jest gdzieś pomiędzy wizytą w szalecie a debatą przy lodówce czy kanapka ma być z masłem czy z majonezem.

Rozmawiajmy o akwarystyce a tą reputację niech każdy traktuje i klika po swojemu. I napijcie się wódki ;)

pozdrawiam


aquarium2405.png

WPReef: Delta 210L | Sump 64L. Graty: Deltec APF600 | NJ3000 | 2*6045 | LED by @Tomasz | pudełko Reef Octopus 300D

Zawartość: 20kg LR | 15kg LS

Story: http://nano-reef.pl/...-wpreef-210-64/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zreszta tez w nosie mam naprawde ile mam punktow reputacji [...] dostaje minus to chcialbym wiedziec za co aby wiecej tego nie robic.

:rofl:

Ja np. rozdaję minusy tym osobom, które się tym najbardziej przejmują, żeby się im nie nudziło w wolnym czasie, tylko żeby się zastanawiały kto i za co im go wystawił. Ale dzisiaj, Robercie, dostajesz ode mnie plusik za to, że Ci na nim nie zależy. ;)

Edytowane przez ejerzyk (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co w ogóle ta reputacja?? Sami wiemy kogo szanujemy tu bardziej a kogo mniej czy zatem trzeba jeszcze wystawiać publicznie +/- by oddawać sympatię komuś czy też zgadzać/nie zgadzać się z kimś. Czasami wydaje mi się, że forumowe TWA, o którym kiedyś pisałem wystawia sobie nawzajem laurki.


Akwarium 150x50x55 412 L, sump 140 L, oświetlenie CRP Metis 3x100W, obieg NJ 4500, cyrkulacja 2xAquael 10000, pienidło TS1060

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.