Skocz do zawartości
Marcin14

Filmy roku 2012

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie filmy z roku 2012 możecie polecić? A jak jest jakiś super z ubiegłych lat, to też napiszcie ;) Każdy gatunek filmu mnie interesuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Marcin14,dla mnie nr 1 to Hobbit,w sumie to od jutra w polsce zaczna sie pokazy filmy petera jacsona,rownierz czekam na ghost rider 2,a tak pozatym cos w tym roku cos cienko,ale to moja ocena,pozdrawiam grzegorz :blushing:


bez morskiego akwa tez mozna zyc,:googleye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Pokłosie

2.Mój rower

3.Obława


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie "Atlas chmur" chyba najlepszy film tego roku w kinach. Film trwa prawie 3 godz. i nie wiem kiedy to minęło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze zaległości sprzed lat,czasu brak na oglądanie filmów.W kinie byłem jeszcze dawniej niż pociągiem jechałem a jechałem nim chyba 15-20 lat temu.Mój ulubiony gatunek filmu to horror s-f jak Obcy czy Predator,czy coś fajnego z tego gatunku jest warte obejrzenia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podobały:

Avengers

21 Jump Street

Gniew Tytanów

John Carter

A więc wojna

Battleship: Bitwa o Ziemię

Ghost Rider 2

Epoka lodowcowa 4 :D

Z poprzednich lat polecam m.in. Thor (właśnie sobie go przypominałem ;p ), wojna tytanów... trochę ich tam jest... Ogólnie nie oglądam polskich filmów bo mi się po prostu nie podobają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze starszych filmów to Avatar zwłaszcza w 3D, Miasto Boga, a te nowsze to już opisane j.w.


Red sea max 250 ........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze zrobmy maly ranking. Niech kazdy dopisze do istniejacej listy swoj film lub do istniejacej pozycji "+1".

2012:

Pokłosie - 2

Mój rower - 1

Obława - 1

Avengers - 1+1=2

21 Jump Street -1

Gniew Tytanów - 1

John Carter - 1

A więc wojna - 1

Battleship: Bitwa o Ziemię - 1

Róża - 1

Ghost Rider 2 - 1

Epoka lodowcowa 4 - 1

Ted - 1

The Amazing Spiderman - 1

Thats My Boy - 1

Starsze:

Avatar - 1+1=2

Miasto Boga - 1

Thor - 1

Wojna Tytanów - 1

Taken - 1

Pozdrawiam

Edytowane przez W32darWin (wyświetl historię edycji)

START 12.12.2013 - 180L z panelem 70x70x45, odpieniacz DIY a'la midi flotor ale.... na igle AB 2000/1 :), ATI Sunpower 6x24T5 + 9W LED china blue, betonowa skała DIY, AllInOne w reaktorze DIY, baniakiem kręci jebao WP-25 i koralia 2800.

http://nano-reef.pl/...0l-betonowisko/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego roku nie pojawił się w opisach ostatni Bat Man Dark Knight Rises no i kultowy Bond Skyfall.


Start 19 marzec 2010 ... od czerwca 2015 - OptiWhite 130*80*60h, Sump 140*60*40

Dolewka DIY 60l, 20kg LR, LED Reef Factory 210W, pompa Blue Reff Motion 12K z wylotem loc-line, ATI PowerCone 250iDC, Maxspect Gyre 350 + Jebao RW-15.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z roku 2011:

Histeria - Romantyczna historia wibratora

Nietykalni

Z 2012 - Ted

Na Skyfall w kinie przysnałem, trochę mnie rozczarował.

Tapatalk


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam wasze propozycje i stwierdzam że ja to chyba już jestem starym stetryczałym dziadem albo po prostu mam zbyt duże wymagania odnośnie obecnego kina :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MiB 3

Ted

z 2011 to Sherlock Holmes gra cieni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze do rankingu dopiszcie przedzial wiekowy uczestnikow, bo gdyby moj syn umial pisac, to pewnie pan robotka by sie na liscie znalazl :D

tapatalk


Pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale pan robotka to serial jest chyba :p

Pozdrawiam z mobilnego świata wspierany Szajsungiem


START 12.12.2013 - 180L z panelem 70x70x45, odpieniacz DIY a'la midi flotor ale.... na igle AB 2000/1 :), ATI Sunpower 6x24T5 + 9W LED china blue, betonowa skała DIY, AllInOne w reaktorze DIY, baniakiem kręci jebao WP-25 i koralia 2800.

http://nano-reef.pl/...0l-betonowisko/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wa1ker

to nie sprawa wieku tylko świadomości. Jak widzisz jestem chory na to samo.

Kolega prosił o filmy z 2012. Jeśli sięgamy głębiej to oczywiście W ciemności, Róża, no i o czywiście Nietykalni.


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z czystym sumieniem: Safe House

Coś odmiennego :): Safety Not Guaranteed

Żeby wiedzieć skąd wzięli się obcy (film naiwny ale dobrze się ogląda): Prometheus

Premium Rush

The Words

End of Watch (chyba najlepszy w tym roku)

Looper

Ruby Sparks .. ;) hehe

Headhunters - szwedzki z ubiegłego roku, ale to trzeba zobaczyć...


Kostka 100x100x50cm,

Oświetlenie: 12 x 39W, ATI Sunpower

Cyrkulacja: 2 x Tunze 6095, 1x Tunze 6055

Obieg: NewJet 4500

Reaktor Ca, DIY

Sól: Tropic Marine Pro Reef, RedSea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja czekałem i doczekałem się na "SKYFALL" i nie byłem zawiedziony,za to zawiodłem się na "Prometeuszu" lipa przereklamowana


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skyfall to moim zdaniem pierwszy Bond, który nie był po prostu głupi. Ale to jak widzę jego wada.


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skyfall to moim zdaniem pierwszy Bond, który nie był po prostu głupi. Ale to jak widzę jego wada.

Masz racje Tomasz reżyserzy filmów o 007 przyzwyczaili nas do różnego rodzaju dziwactw typu znikające auta i wiele innych udziwnień,ten jest realistyczny i dlatego wielu ludziom się po prostu nie spodobał.Zobaczymy co będzie w następnym odcinku.


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie skyfall osobiscie przypadl do gustu bardziej niz inne odtychczas wydania 007. Bardziej taki sensacyjny film, akcja ma wiecej sensu, mniej gadgetow itd. Sprawa gustu zreszta, moze troche przereklamowany ale zdecydowanie lepszy od tych hary poterow i hobbitow. Nie wiem czym tam sie moge osobiscie zachwycic poza swietnie zrobionymi zdjeciami to fabula i cala mityczna omasta to flaki z olejem dla malych dzieci. A tak wogole lubie filmy bardziej ambitne, zmuszajace do refleksji. The Reader wcisnal mi sie pod paznokcie bardzo gleboko. Z ambitnych filmow a zarazem dobrej akcji do dzis nie ma wg mnie lepszego jak Gladiator, no ale to juz inny rok i rowniez kwestia gustu. Ogolnie poziom filmow spadla o dwie klasy w dol, a wartosciowe filmy nie moga sie doczekac premiery bo wiadomo, kasa i nazwisko rezysera robi swoje.


122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darek obejrzyj te polskie propozycje o których pisałem. Zakładam że na wyspach mogły Ci umknąć. A wciskają się głęboko w psychikę. A co do starszych to owszem Gladiator i Królestwo Niebieskie.


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.